Zmiany w ruchu na ul. Legionów i Wielkim Rowie | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Zmiany w ruchu na ul. Legionów i Wielkim Rowie

Miasto, MZK
Data publikacji: 12 maja 2023
Autor: Sylwia Derengowska
Zmiany w ruchu na ul. Legionów i Wielkim Rowie

W związku z układaniem asfaltu po zachodniej stronie ronda Czadcy w poniedziałek 15 maja i w środę 17 maja 2023 r. planowana jest zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie ul. Legionów i Wielki Rów. Prowadzenie prac jest uzależnione od warunków atmosferycznych.

15 maja (poniedziałek)

Układanie warstwy ścieralnej asfaltu na wjeździe do stacji benzynowej MZK od ul. Wielki Rów – całkowite zamknięcie wjazdu na stację i korzystanie z wjazdu od strony ul. Legionów.

17 maja (środa)

 1. Zamknięcie wjazdu na teren zajezdni od strony ul. Legionów oraz jego pełna rozbiórka w celu kontynuacji budowy infrastruktury podziemnej na kierunku północnym oraz budowy torowiska.
 2. Wjazd/wyjazd na/z terenu zajezdni/stacji benzynowej tylko i wyłącznie od strony ul. Wielki Rów z nakazem skrętu w prawo w kierunku ronda przy wyjeździe z terenu zajezdni.
 3. Tymczasowy wjazd do sklepu ALDI oraz WGK UM Toruń będzie nadal funkcjonował.

Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do znaków tymczasowej organizacji ruchu.

fot. MZK Toruń

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: walka bokserska
  Miasto, Sport
  9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Na zdjęciu: otwarcie Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim
  Miasto, Sport
  Od 4 do 10 grudnia 2023 r. Toruń jest stolicą boksu – rozpoczęły się Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w boksie olimpijskim.
 • Na zdjęciu; rzeźba mostu im. gen. E. Zawackiej wykonana w lodzie
  Miasto
  Jedną z atrakcji 10. rocznicy powstania mostu gen. Elżbiety Zawackiej było rzeźbienie mostu w lodzie. Spektakularna rzeźba stanęła na Rynku Staromiejskim.
 • Na zdjęciu: stół z kolorowymi papierami, przy nim siedzą dzieci podczas warsztatów
  Kultura, Miasto
  Przy ul. Kościuszki, w obrębie dawnych Młynów Richtera oficjalnie otworzono Młyn Kultury, w którym swoje miejsce znalazły trzy instytucje kulturalne, kierowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 • Na zdjęciu: otwarty "Przewodnik astronomiczny po Polsce", widac dłonie trzymające tę otwartą książkę
  Miasto
  Premiera „Przewodnika astronomicznego po Polsce” przygotowanego na Rok Kopernika miała miejsce 9 grudnia 2023 r. w Ratuszu Staromiejskim.
 • Na zdjęciu: grupa osób, w tle most drogowy
  Drogi, Miasto
  Liczne grono torunianek i torunian wraz z prezydentem Michałem Zaleskim pozowało do wspólnej fotografii z mostem drogowym im. gen. Elzbiety Zawackiej w tle z okazji 10. rocznicy jego otwarcia.
 • Poznaliśmy laureatów 44. edycji konkursu plastycznego pn. „Moja przygoda w muzeum”. Organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu.
 • 10 grudnia 2023 r. na Lodowisku Mentor Sport rozegrany zostanie coroczny turniej charytatywny Świąteczna Bitwa Gwiazd.
 • Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. 16 grudnia 2023 roku otwarte zostanie lodowisko sezonowe Przy Skarpie. Po dłuższej przerwie ponownie otwarte zostanie sezonowe lodowisko MOSiR, które znajduje się przy ul. Przy Skarpie 2. Pierwsi łyżwiarze będą mogli wejść na lód 16 grudnia 2023 roku. Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do...
 • Obywatele Ukrainy mogą skorzystać z bezpłatnej doraźnej pomocy psychologicznej.
 • Prezydent Torunia Michał Zaleski odwiedził z opłatkiem i upominkami toruńskie kluby seniora.
 • 9 i 10 grudnia 2023 r. w hali tenisowej przy ul. Szosa Chełmińska odbędą się walki finałowe Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim.
 • Od 10 lat białe łuki mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej są nieodłącznym elementem panoramy Torunia. Rocznicę otwarcia drugiego toruńskiego mostu drogowego obchodzimy w ten weekend.
 • W najbliższą niedzielę, 10 grudnia 2023 r., w rejonie Motoareny odbędzie się impreza samochodowa „4. Toruńska Barbórka”. W związku z tym z ruchu na kilka godzin zostanie zmieniona organizacja ruchu.