Made in Toruń | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Rozwój

Made in Toruń

Pieczęć Made in Toruń

Od 1 sierpnia 2018 r. można ubiegać się o przyznanie znaku "Made in Toruń". O prawo do używania logo mogą starać się firmy mające w swojej ofercie produkty lub usługi odznaczające się najwyższą jakością.

Centrum Wsparcia Biznesu zachęca przedsiębiorców z Torunia do wypełnienia ankiety rejestracyjnej.

Regulamin znaku stanowi, że wnioskodawca musi spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta. Znaku nie można kupić, a prawo do posługiwania się nim można zdobyć wyłącznie poprzez decyzję Kapituły.

Aby ubiegać się o przyznanie znaku, należy wypełnić ankietę rejestracyjną i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, pisząc na adres e-mail: kontakt@torun.direct, nr kontaktowy: 56 611 89 30.


Do pobrania:


Ideą programu jest promocja lokalnych przedsiębiorstw, a także ich wspieranie w zakresie marketingu. "Made in Toruń" to renoma potwierdzona niezależną oceną Kapituły Konkursowej i zaufaniem konsumentów. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu chce w ten sposób zaprezentować najlepsze toruńskie produkty i usługi, wspierać rozwój lokalnych firm, upowszechniać dobre praktyki w biznesie i zachęcać do wprowadzania systemów jakości. Znak „Made in Toruń” to rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firmy w relacjach biznesowych.

Pomysłodawczynią projektu jest Radna Miasta Torunia Magdalena Olszta-Bloch. W pilotażu projektu Kapituła wskazała 22 przedsięwzięcia biznesowe z toruńskim rodowodem, które wyróżniono logiem „Made in Toruń”. Na liście są zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i małe rodzinne podmioty. Łączy je jedno – wysoka jakość oferowanych wyrobów bądź usług. Zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym mogą stać się wzorem dla innych.

Film promocyjny znaku "Made in Toruń" (realizacja: Red Cow Studio)


>>> Użytkownicy znaku

Najczęściej czytane aktualności

  • Zawodniczka Centurii Toruń, Gabriela Wrzeszcz, wywalczyła złoty medal podczas turnieju taekwondo olimpijskiego w belgijskim Lommel.
  • 14. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce Masters w 2024 roku rozgrywane są w Toruniu. Uroczysta inauguracja wydarzenia odbyła się 16 marca 2024 r. w Arenie Toruń.
  • Międzynarodowy Turniej Minihokeja „Sponsors Cup” rozpoczął się 16 marca 2024 r. na toruńskim lodowisku Tor-Tor.
  • Tomasz Dalasiński, poeta związany z Toruniem, znalazł się w gronie twórców literackich, których utwory zostały zakwalifikowane do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.
  • Spółki miejskie Urbitor i Miejski Zarząd Dróg wydały wspólny komunikat odnoszący się do pojawiających się w przestrzeni publicznej informacji dotyczących budowy Trasy Staromostowej na odcinku od pl. Niepodległości do ul. Dekerta i związanych z tym nieprawdziwymi stwierdzeniami o rzekomym zagrożeniu tej inwestycji dla funkcjonowania targowiska...
  • W Ratuszu Staromiejskim w Toruniu 10 toruńskich par odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się 15 marca 2024 r.
  • Toruńskie Centrum Usług Społecznych rozpoczyna nabór do Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024.
  • „100 przeszczepień w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Mikołaja Kopernika w Toruniu” – konferencja pod takim tytułem odbyła się w tej toruńskiej placówce.