Wybory do rad okręgów 2021 - kandydaci | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Toruń

Wybory do rad okręgów 2021 - kandydaci

Lista kandydatów zgłoszonych wyborach do rad okręgów - jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń, odbywających się w 2021 r.

W wykazie są umieszczani kandydaci, których zgłoszenia spełniły wymogi formalne. Lista jest uzupełniana na bieżąco. Nazwiska są pogrupowane wg okręgów.

  

  

Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Hadrian Ciechanowski Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Dorota Czekaj Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Dariusz Adam Grabas Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Aniela Zielińska Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Katarzyna Kowalczyk Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Antoni Gapa Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Przemysław Specjaliski Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Dominika Walichniewicz Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Anna Sztuczka Rada Okręgu nr 8, Rubinkowo
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 4, Czerniewice
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Adam Babiuk Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 1
Tomasz Jasiakiewicz Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 2
Hanna Jasińska Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 3
Wiesław Kania Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 4
Marianna Laurentowicz Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 5
Anna Leśniewicz Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 6
Agnieszka Malinowska-Pelczar Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 7
Piotr Mądrzejewski Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 8
Jakub Szczerbiak Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 9
Tomasz Szymkiewicz Rada Okręgu nr 4, Czerniewice 10
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Tomasz Fałtynowicz Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 1
Sylwester Jankowski Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 2
Dawid Utnicki Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 3
Jerzy Glonek Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 4
Łukasz Broniszewski Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 5
Katarzyna Krynicka-Schroeder Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 6
Aldona Mackiewicz Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 7
Paweł Gawiński Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 8
Danuta Jatczak Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 9
Małgorzata Kałdowska Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 10
Aleksandra Kasiorkiewicz-Demko Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 11
Joanna Koter Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 12
Brigida Kurta Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 13
Anna Lamers Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 14
Marcin Makowski Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 15
Agata Malchrowicz Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 16
Maria Pekasiewicz Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 17
Maciej Stawiski Rada Okręgu nr 13, Bydgoskie 18
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 10, Wrzosy
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Halina Kowalska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 1
Anna Kubczak-Kosicka Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 2
Adam Michalak Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 3
Barbara Noskowicz Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 4
Lech Orepuk Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 5
Dorota Stachowska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 6
Małgorzata Tomaszewska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 7
Tadeusz Tomaszewski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 8
Daniela Zając Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 9
Janusz Zając Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 10
Marcin Łowicki Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 11
Jakub Jaźwiec Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 12
Sławomir Sakowski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 13
Łukasz Ruszkowski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 14
Wojciech Jaruszewski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 15
Jacek Kiełpiński Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 16
Arseniusz Kwiatkowski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 17
Małgorzata Litkowska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 18
Marcin Nadolny Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 19
Regina Strzemeska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 20
Krzysztof Strzemeski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 21
Danuta Zaremba Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 22
Jadwiga Pawlikowska Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 23
Piotr Malinowski Rada Okręgu nr 10, Wrzosy 24
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Grzegorz Dawidowicz Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 1
Michał Heller Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 2
Beata Trapnell Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 3
Iwona Liegmann Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 4
Piotr Wiznerowicz Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 5
Anna Zglińska Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 6
Justyna Kardasz Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 7
Robert Śledź Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 8
Tomasz Wiese Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 9
Krzysztof Dominikowski Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 10
Patrycja Gulak-Lipka Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 11
Monika Wyrzykowska-Antkiewicz Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 12
Tymoteusz Tymiński Rada Okręgu nr 11, Chełmińskie 13
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 2, Stawki
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Tomasz Derebecki Rada Okręgu nr 2, Stawki 1
Milena Jankowska Rada Okręgu nr 2, Stawki 2
Weronika Janowicz Rada Okręgu nr 2, Stawki 3
Anna Kocurek Rada Okręgu nr 2, Stawki 4
Agnieszka Laskowska Rada Okręgu nr 2, Stawki 5
Maciej Nath Rada Okręgu nr 2, Stawki 6
Aleksandra Puda Rada Okręgu nr 2, Stawki 7
Wioletta Rudewicz Rada Okręgu nr 2, Stawki 8
Michał Ślot Rada Okręgu nr 2, Stawki 9
Aneta Zalewska Rada Okręgu nr 2, Stawki 10
Lidia Krystoforska-Bełwon Rada Okręgu nr 2, Stawki 11
Łukasz Winiarski Rada Okręgu nr 2, Stawki 12
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 3, Rudak
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Michał Deptuła Rada Okręgu nr 3, Rudak 1
Romuald Gierszal Rada Okręgu nr 3, Rudak 2
Barbara Iwanowska Rada Okręgu nr 3, Rudak 3
Tadeusz Karpa Rada Okręgu nr 3, Rudak 4
Szymon Szczerbiak Rada Okręgu nr 3, Rudak 5
Maria Wiśniewska Rada Okręgu nr 3, Rudak 6
Wiesław Wolf Rada Okręgu nr 3, Rudak 7
Sylwia Szczesna Rada Okręgu nr 3, Rudak 8
Mirela Wojciechowska-Berdzik Rada Okręgu nr 3, Rudak 9
Kazimiera Bork Rada Okręgu nr 3, Rudak 10
Kazimierz Butrymowicz Rada Okręgu nr 3, Rudak 11
Joanna Rutecka Rada Okręgu nr 3, Rudak 12
Jakub Szczepkowski Rada Okręgu nr 3, Rudak 13
Iwona Kuczmarska Rada Okręgu nr 3, Rudak 14
Dariusz Pacuk Rada Okręgu nr 3, Rudak 15
Wacław Wieczorek Rada Okręgu nr 3, Rudak 16
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 1, Podgórz
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Danuta Stępkowska Rada Okręgu nr 1, Podgórz 1
Kamila Karolewska Rada Okręgu nr 1, Podgórz 2
Monika Zając Rada Okręgu nr 1, Podgórz 3
Kamil Rafał Sawicki Rada Okręgu nr 1, Podgórz 4
Katarzyna Zawadzka Rada Okręgu nr 1, Podgórz 5
Cezary Bryś Rada Okręgu nr 1, Podgórz 6
Magdalena Polak Rada Okręgu nr 1, Podgórz 7
Justyna Wijas Rada Okręgu nr 1, Podgórz 8
Kinga Kawalerowicz Rada Okręgu nr 1, Podgórz 9
Dominik Kosobucki Rada Okręgu nr 1, Podgórz 10
Natalia Kurdubska-Gajdamowicz Rada Okręgu nr 1, Podgórz 11
Joanna Budnik Rada Okręgu nr 1, Podgórz 12
Żaneta Laskowska Rada Okręgu nr 1, Podgórz 13
Michał Matuszak Rada Okręgu nr 1, Podgórz 14
Bartosz Ośmiałowski Rada Okręgu nr 1, Podgórz 15
Arkadiusz Piwoński Rada Okręgu nr 1, Podgórz 16
Sonia Plutowska Rada Okręgu nr 1, Podgórz 17
Piotr Sadurski Rada Okręgu nr 1, Podgórz 18
Anna Świtoń Rada Okręgu nr 1, Podgórz 19
Michał Tuszyński Rada Okręgu nr 1, Podgórz 20
Hanna Wrycza-Wilińska Rada Okręgu nr 1, Podgórz 21
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Anna Marach Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 1
Piotr Marach Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 2
Szymon Mendyka Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 3
Medard Micun Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 4
Magdalena Noga Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 5
Tomasz Sińczak Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 6
Joanna Borkowska Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 7
Krystyna Borkowska Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 8
Grzegorz Chyl Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 9
Klaudyna Kulińska Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 10
Daria Teus Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 11
Joanna Żuchowska Rada Okręgu nr 9, Jakubskie-Mokre 12
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Jan Kwiatkowski Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 1
Katarzyna Brożek Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 2
Paweł Liberadzki Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 3
Jan Przybysz Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 4
Edward Wiśniewski Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 5
Daniela Ciżmowska Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 6
Katarzyna Krempeć Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 7
Łukasz Naskręt Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 8
Andrzej Rygielski Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 9
Małgorzata Wawrzak Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 10
Longina Witkowska Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 11
Arkadiusz Osiński Rada Okręgu nr 6, Grębocin-Bielawy 12
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Błażej Hermann Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 1
Rafał Kmieć Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 2
Jacek Koszelak Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 3
Gertruda Angowska Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 4
Krzysztof Kołowski Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 5
Jacek Madej Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 6
Zygmunt Makowiecki Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 7
Marek Nowak Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 8
Daniel Okruciński Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 9
Grzegorz Pietkiewicz Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 10
Radosław Sztangierski Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 11
Tomasz Widliński Rada Okręgu nr 5, Kaszczorek 12
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Patrycja Furmanek Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 1
Waldemar Furmanek Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 2
Beata Dubilewicz Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 3
Marian Filipowicz Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 4
Kornelia Gorzycka Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 5
Mariusz Gorzycki Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 6
Przemysław Jagielski Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 7
Adam Jarosz Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 8
Beata Pranke-Zdziebło Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 9
Karolina Rucińska Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 10
Marek Smoliński Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 11
Bartosz Tomaszewski Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 12
Maria Żychlińska Rada Okręgu nr 12, Staromiejskie 13
Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat: Rada Okręgu nr 7, Skarpa
Imię i nazwisko kandydata Rada Okręgu, do której został zgłoszony kandydat Numer na karcie
Marta Kempara Rada Okręgu nr 7, Skarpa 1
Halina Kędzierska Rada Okręgu nr 7, Skarpa 2
Anna Krzyżelewska-Grinberg Rada Okręgu nr 7, Skarpa 3
Joanna Kurzac Rada Okręgu nr 7, Skarpa 4
Tomasz Lubryka Rada Okręgu nr 7, Skarpa 5
Joanna Przygodzka Rada Okręgu nr 7, Skarpa 6
Jacek Przygodzki Rada Okręgu nr 7, Skarpa 7
Dagmara Sikora Rada Okręgu nr 7, Skarpa 8
Michał Sulik Rada Okręgu nr 7, Skarpa 9
Agnieszka Ważny Rada Okręgu nr 7, Skarpa 10
Tomasz Zabłocki Rada Okręgu nr 7, Skarpa 11

Najczęściej czytane aktualności

  • Na zdjęciu: kolorowe podświetlenia fontanny Cosmopolis nocą, fioletowo-błekitne, na ich tle ciemna sylwetka zapatrzonego dziecka
    Miasto
    W dniu 21 września 2022 roku zostały wyłączone fontanny miejskie. Taka decyzja została podjęta w związku z działaniami oszczędnościowymi miasta.
  • Biznes, Miasto
    Toruń jest gospodarzem konferencji PIKE 2022. To najważniejsze w naszym regionie Europy wydarzenie dot. mediów elektronicznych.
  • Na zdjęciu: poczet sztandarowy UMK stoi przy pomniku Mikołaja Kopernika
    Miasto
    Złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika oraz uroczysta inauguracja w auli UMK rozpoczęły w dniu 3 października 2022 r. nowy rok akademicki 2022/2023 w Toruniu.
  • Grafika informująca o głosowaniu w Budżecie Obywatelskim na rok 2023
    Miasto
    3 października 2022 r., minutę przed północą, kończy się głosowanie w Budżecie Obywatelskim na rok 2023. To ostatni moment, żeby oddać swój głos.
  • Logo Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych
    Biznes, Miasto
    W dniach 7-8 października 2022 r. w Toruniu odbędzie się 15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny.
  • Na zdjeciu: warsztaty - zebrani patrzą na tablicę multimedialną, prowadzący referują
    Biznes, Miasto
    35 osób wzięło udział w warsztatach dotyczących zakładania firm i form opodatkowania. Wydarzenie zorganizowano w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej „2. Piętro”. Na szkolenie zaprosiło Centrum Wsparcia Biznesu wraz z Fundacją „Pogadać po ludzku”.
  • Przy ul. Grudziądzkiej 56 powstał parking, który pomieści 20 aut.
  • Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendiów Miasta Torunia w dziedzinie kultury na rok 2023: całorocznych i na I półrocze. Chętni mogą składać dokumenty do 31 października 2022 r.
  • W toruńskim Parku Pamięci Ofiar Zbrodni Pomorskiej uczczono 2 października 2022 r. ofiary hitlerowskich czystek wśród ludności dawnego województwa pomorskiego.
  • Bartosz Zmarzlik mistrzem świata, Leon Madsen wicemistrzem, a Maciej Janowski brązowym medalistą Speedway Grand Prix 2022!
  • W Międzynarodowym Dniu Muzyki 1 października 2022 r. Toruńska Orkiestra Symfoniczna zainaugurowała 44. sezon artystyczny.
  • Mateusz Cierniak ze złotem, Jan Kvech ze srebrem, a Jakub Miśkowiak z brązem – tak zakończył się turniej Speedway Grand Prix 2, rozegrany 30 września 2022 r. na Motoarenie.
  • Od 20 lat w Toruniu istnieje Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia. Uroczystości jubileuszowe odbyły się 30 września 2022 r.
  • Zmarł Edward Pałka, inicjator i wieloletni animator kontaktów Torunia ze słoweńskim Novym mestem.