Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje | www.torun.pl

Toruń

Toruń, komunikacja miejska, bieżące informacje

Na Broniewskiego budują nowe torowisko

Korytują, likwidują kolizje sieci podziemnych, układają podbudowę - prace przy modernizacji torowiska w ciągu ul. Broniewskiego idą pełną parą.

Komunikacją miejską w maseczkach, bez limitów

Zgodnie z rządowymi wytycznymi, od 26 czerwca 2021 r. zostaną zniesione limity pasażerów w komunikacji miejskiej.

Autobusy inaczej

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w czasie weekendowych zamknięć mostu drogowego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Większe limity w komunikacji miejskiej

Przypominamy, że od poniedziałku 7 czerwca 2021 r. będą obowiązywały większe limity pasażerów w środkach komunikacji miejskiej. Z tego powodu zostaną zawieszone dodatkowe, tzw. dublujące kursy na linii nr 14 i 33.

Będą kolejne nowe autobusy

Kolejne nowoczesne autobusy planuje kupić Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu. 31 maja 2021 r. uruchomiono postępowanie przetargowe na zakup czterech wozów zasilanych olejem napędowym, z silnikami spełniającymi najwyższe normy EURO 6.

Komunikacja tańsza w weekendy

Od 4 czerwca 2021 r. bilety weekendowe i rodzinne weekendowe w komunikacji miejskiej w Toruniu są tańsze.

Komunikacja miejska w okresie Bożego Ciała

W okresie Bożego Ciała w Toruniu inaczej będzie funkcjonowała komunikacja miejska.

Strony

Najczęściej czytane aktualności

 • Koronawirus, Miasto
  319 osób zgłosiło się do punktu w toruńskiej galerii Plaza i przyjęło szczepionkę przeciw koronawirusowi. W niedzielę, 13 czerwca 2021 r. na chętnych czekamy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego i w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej.
 • Miasto
  Na 13 czerwca 2021 r. zaplanowano drugi i ostatni dzień pikniku w Muzeum Twierdzy Toruń. Po deszczowej sobocie, niedziela zapowiada się ciepła i bez opadów. Zapraszamy!
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych.
 • Kultura, Miasto
  Na ostatni weekend sezonu artystycznego Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała weekend poświęcony rosyjskiemu kompozytorowi Igorowi Strawińskiemu. 11 czerwca publiczność w CKK Jordanki wysłuchała koncertu "Ogniste fajerwerki".
 • Miasto, Sport
  W 9. rundzie PGE Ekstraligi eWinner Apator Toruń uległ przed własną publicznością drużynie Bertard Sparta Wrocław 36:54.
 • Na zdjęciu toruńska starówka w deszczu
  Miasto
  W sobotę, 12 czerwca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego mogą wystąpić nagłe opady gradu i burze.