Ikar - rocznik 2019 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Kultura

Ikar - rocznik 2019

Najczęściej czytane aktualności

  • Kultura, Miasto
    18 lutego 2023 r. w Toruniu odbędzie się przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika. Urodzinowy, kolorowy pochód przejdzie z Rynku Nowomiejskiego na Rynek Staromiejski, pod pomnik astronoma.
  • Kultura, Miasto
    W roku 2023 przypada 550. rocznica urodzin wielkiego astronoma i najsłynniejszego torunianina. Z tej okazji w Toruniu zaplanowano dziesiątki wydarzeń naukowych, kulturalnych, edukacyjnych i sportowych uświetniających ten jubileusz, z punktem kulminacyjnym przypadającym w dniu urodzin - czyli 19 lutego.
  • Legitymacja emeryta i rencisty ZUS - wersja tradycyjna i elektroniczna
    Miasto
    Ponad 145 tys. emerytów i rencistów w Polsce korzysta już z mLegitymacji czyli mobilnej, elektronicznej wersji dokumentu. W województwie kujawsko-pomorskim - 6,7 tys. osób. Od stycznia 2023 r. osobom, które nabyły uprawnienia do emerytury lub renty ZUS wydaje mLegitymację. Można z niej korzystać na własnym urządzeniu mobilnym, np. na telefonie,...
  • Znak szlaku czarnego na tle zimowego krajobrazu leśnego, fot. Małgorzata Litwin
    Miasto
    Pieszo z Ostaszewa na toruńskie osiedle Wrzosy przejdą 11 lutego uczestnicy wycieczki krajoznawczo-turystycznej z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".
  • Kultura, Miasto
    Prezentacja projektu "Innowacyjna historia", warsztaty "Laboratorium Przyszłości", wystawa czasowa "Apollo 11", mobilne planetarium, "Naukobus", mobilna ekspozycja Instytutu Pamięci Narodowej i zwiedzanie wystaw Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - to główne punkty "Pikniku KOPERNIKańskiego".
  • Kamienica na Rybakach na sprzedaż
    Inwestycje, Miasto
    Atrakcyjna kamienica z dużym terenem na Bydgoskim Przedmieściu. Przetarg odbędzie się 21 lutego 2023 roku.