Przetarg na lokal przy Ślusarskiej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Przetarg na lokal przy Ślusarskiej

Biznes, Miasto
Data publikacji: 25 czerwca 2023
Autor: Filip Tomasik

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

4 lipca o godz. 14:00 zostanie przeprowadzony kolejny przetarg na lokal mieszkalny przy ul. Ślusarskiej 5.

Przetarg odbędzie się w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia, przy ulicy Grudziądzkiej 126 „B” w sali konferencyjnej nr 115, na pierwszym piętrze.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 8 wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 61,08 m2, dla którego urządzona została księga wieczysta KW Nr TO1T/00148800/7, stanowiącego własność Gminy Miasta Toruń, usytuowanego na IV piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego posadowionego w Toruniu przy ul. Ślusarskiej 5, na nieruchomości oznaczonej geodezyjnie numerem działki 104/2 o powierzchni 0,0359 ha w obrębie nr 17, zapisanej w księdze wieczystej KW Nr TO1T/00015081/9 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 6108/92835 części, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Lokal mieszkalny nr 8 składa się: z pokoju, kuchni oraz przedpokoju (o łącznej pow. 22,55 m2), do lokalu przynależą:

 • zespół dwóch pokoi usytuowanych na IV piętrze (o łącznej pow. 23,98 m2 – jeden z pokoi bez okien),
 • zespół dwóch pomieszczeń (o łącznej pow. 6,08 m2 - kuchnia i łazienka – bez w.c.) usytuowanych na IV piętrze,
 • w.c. o powierzchni 1,16 m2, usytuowane na IV piętrze,
 • komórka lokatorska o powierzchni 7,31 m2 usytuowana w piwnicy.

Wejścia do poszczególnych części lokalu z klatki schodowej na poziomie IV piętra. Wysokość pomieszczeń 2,25 m (pokoje) oraz 2,40 m (kuchnia, łazienka i pom. w.c.). Okna w pokojach (od strony ulicy Ślusarskiej) umieszczone 65 cm nad podłogą. Łączna powierzchnia lokalu nr 8 bez pomieszczenia piwnicznego wynosi 53,77 m2.

Stolarka okienna w lokalu mieszkalnym nr 8: drewniana – stara, wymaga konserwacji lub wymiany, w jednym z pokoi stolarka pcc. Stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe drewniane – stare, brak drzwi wewnętrznych. Lokal jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (grzejniki żeberkowe – starego typu), ciepła woda podgrzewana elektrycznie (bojler usytuowany na klatce schodowej w prowizorycznej osłonie z desek), licznik gazowy zdemontowany, instalacje są stare.

Rzeczoznawca ocenił standard lokalu – do częściowego remontu.

Więcej informacji poniżej:

Zarządzenie w sprawie ustalenia regulaminu przetargu

Mapa

Rzut lokalu

Dokumentacja zdjęciowa

fot. Google Maps

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: dwaj żużlowcy na torze
  Miasto, Sport
  W sobotę 30 września 2023 roku czeka nas wielkie święto żużlowe. Na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Za nami już dziewięć z nich, w tym dwie w Polsce, co oznacza, że pozostał tylko wielki finał.
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Balonowy spektakl nad stadionem miejskim
  Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema 23/29....
 • Bulwar Filadelfijski w Toruniu
  Inwestycje, Miasto
  Stanowisko Prezydenta Miasta Torunia ws. pokontrolnego wystąpienia Najwyższej Izby Kontroli dot. Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Maturzystka na 100%
  Miasto
  Agnieszka Peret, absolwentka Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, jedną z dwóch toruńskich laureatek konkursu "Matura na 100 procent". Spotkał się z nią Prezydent Torunia Michał Zaleski. - Nie bez przyczyny fundacja, która organizuje wyłonienie najlepszych spośród najlepszych maturzystek i maturzystów nazywa się zawsze warto. Bo...
 • Projekty rewitalizacji siedziby katów toruńskich oraz prac konserwacyjnych w kościele p.w. Św. Jakuba otrzymają dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
 • W Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 28 września 2023 r. odbywa się VII Forum Seniora, w którym udział bierze kilkuset uczestników z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
 • Zaburzeniom związanym z FASD/FAS można w stu procentach zapobiec zachowując abstynencję w ciąży.
 • W sobotę 30 września 2023 roku czeka nas wielkie święto żużlowe. Na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatni turniej tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Za nami już dziewięć z nich, w tym dwie w Polsce, co oznacza, że pozostał tylko wielki finał.
 • Dokładnie 22 października 2023 r. maratończycy z całej Polski, upamiętniając 550. rocznicę narodzin Mikołaja Kopernika, wystartują na dystansie królewskim spod pomnika Kopernika.
 • Muzeum i hostel znalazły swoje miejsce na Dworcu Toruń Główny, który po metamorfozie odwiedzają nie tylko podróżni.
 • Muzeum Twierdzy Toruń, oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, zaprasza na kolejną, 17. odsłonę cyklu „Środowe spotkania z historią wojskowości”. W najbliższą środę (27 września 2023 r.) spotkamy się z Panem Miłoszem Rusieckim, pasjonatem lotnictwa i autorem rewelacyjnej książki pt. „Lotnicze obiekty Torunia 1908–1955. Obiekty aeronautyczne”.
 • Przez ostatnie 40 lat działał na rzecz toruńskiej kultury i edukował młodych. 27 września 2023 roku Prezydent Torunia Michał Zaleski spotkał się odchodzącym na emeryturę Zbigniewem Przybyszem. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień i opowieści, ale przede wszystkim do podziękowań: - Dziekuję za Pana wieloletnią pracę na rzecz miasta, współpracę...