Przetarg na lokal przy Ślusarskiej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Przetarg na lokal przy Ślusarskiej

Biznes, Miasto
Data publikacji: 25 czerwca 2023
Autor: Filip Tomasik

4 lipca o godz. 14:00 zostanie przeprowadzony kolejny przetarg na lokal mieszkalny przy ul. Ślusarskiej 5.

Przetarg odbędzie się w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia, przy ulicy Grudziądzkiej 126 „B” w sali konferencyjnej nr 115, na pierwszym piętrze.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 8 wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 61,08 m2, dla którego urządzona została księga wieczysta KW Nr TO1T/00148800/7, stanowiącego własność Gminy Miasta Toruń, usytuowanego na IV piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego posadowionego w Toruniu przy ul. Ślusarskiej 5, na nieruchomości oznaczonej geodezyjnie numerem działki 104/2 o powierzchni 0,0359 ha w obrębie nr 17, zapisanej w księdze wieczystej KW Nr TO1T/00015081/9 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 6108/92835 części, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Lokal mieszkalny nr 8 składa się: z pokoju, kuchni oraz przedpokoju (o łącznej pow. 22,55 m2), do lokalu przynależą:

 • zespół dwóch pokoi usytuowanych na IV piętrze (o łącznej pow. 23,98 m2 – jeden z pokoi bez okien),
 • zespół dwóch pomieszczeń (o łącznej pow. 6,08 m2 - kuchnia i łazienka – bez w.c.) usytuowanych na IV piętrze,
 • w.c. o powierzchni 1,16 m2, usytuowane na IV piętrze,
 • komórka lokatorska o powierzchni 7,31 m2 usytuowana w piwnicy.

Wejścia do poszczególnych części lokalu z klatki schodowej na poziomie IV piętra. Wysokość pomieszczeń 2,25 m (pokoje) oraz 2,40 m (kuchnia, łazienka i pom. w.c.). Okna w pokojach (od strony ulicy Ślusarskiej) umieszczone 65 cm nad podłogą. Łączna powierzchnia lokalu nr 8 bez pomieszczenia piwnicznego wynosi 53,77 m2.

Stolarka okienna w lokalu mieszkalnym nr 8: drewniana – stara, wymaga konserwacji lub wymiany, w jednym z pokoi stolarka pcc. Stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe drewniane – stare, brak drzwi wewnętrznych. Lokal jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (grzejniki żeberkowe – starego typu), ciepła woda podgrzewana elektrycznie (bojler usytuowany na klatce schodowej w prowizorycznej osłonie z desek), licznik gazowy zdemontowany, instalacje są stare.

Rzeczoznawca ocenił standard lokalu – do częściowego remontu.

Więcej informacji poniżej:

Zarządzenie w sprawie ustalenia regulaminu przetargu

Mapa

Rzut lokalu

Dokumentacja zdjęciowa

fot. Google Maps

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Święto Miasta zbliża się wielkimi krokami! W dniach 20 – 24 czerwca na torunian czeka cały szereg atrakcji, dzięki którym świętowanie urodzin Torunia stanie się jeszcze przyjemniejsze.
 • Na zdjeciu: prezydent Paweł Gulewski stoi w otoczeniu dziennikarzy, którzy trzymają mikrofony, są kamery
  Miasto
  Miasto planuje przeprowadzenie audytów zewnętrznych w czterech obszarach, by wypracować rekomendacje modeli zaspokajania potrzeb mieszkańców Torunia w perspektywie do 2030 r.
 • Toruń na 44. Międzynarodowym Zjeździe Miast Nowej Hanzy
  Kultura, Miasto
  Już dziś (13.06.2024 r.) wieczorem zaczyna się w Gdańsku 44. Międzynarodowy Zjazd Miast Nowej Hanzy. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele Torunia.
 • Na zdjęciu: zastępca prezydenta Adam Szponka wręcza puchar drużynie dzieci w niebieskich koszulkach
  Miasto, Sport
  13 czerwca 2024 r. na Stadionie Miejskim zgromadziły się rzesze młodych miłośników sportu – podsumowano rywalizację w Toruńskiej Olimpiadzie Przedszkoli i Szkół 2023/2024.
 • Biznes, Miasto
  W dniach 11-13 czerwca 2024 r. w Toruniu i całym regionie gościmy ponad 20 członków Klubu Radców Handlowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej, reprezentujących kraje Europy i Azji.
 • Kultura, Miasto
  W dniach od 14 do 17 czerwca 2024 r. w związku z 28. edycją Nagrody Miast Partnerskich Torunia i Getyngi im. Samuela Bogumiła Lindego Toruń będzie gościł oficjalną delegację miasta Getyngi.
 • W tym roku Prezydent Torunia Paweł Gulewski uhonoruje Flisakiem pochodzącego z Bydgoszczy aktora filmowego i teatralnego.
 • Już dziś (13.06.2024 r.) wieczorem zaczyna się w Gdańsku 44. Międzynarodowy Zjazd Miast Nowej Hanzy. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele Torunia.
 • Rozpoczęły się prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej przy okazji budowy Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE. 13 czerwca br. zamknięty dla ruchu pieszego został fragment chodnika na pl. 4 czerwca 1989, prowadzący przez środek kompleksu.
 • Miasto planuje przeprowadzenie audytów zewnętrznych w czterech obszarach, by wypracować rekomendacje modeli zaspokajania potrzeb mieszkańców Torunia w perspektywie do 2030 r.
 • 12 czerwca 2024 r. w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu odbyła się XXIV Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W trakcie wydarzenia przyznano 27 nagród, 54 wyróżnienia oraz jedno wyróżnienie specjalne.
 • Gmina Miasta Toruń w okresie od 02 grudnia 2019 r. do 31 grudnia 2023 r. realizowała projekt pt.: „REanimacja Bydgoskiej 52 – adaptacja zabytkowej kamienicy na cele społecznie użyteczne”.
 • Fundacja Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu kolejny już rok prowadzi placówkę wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Działa ona w godzinach 11.30-17.30. Placówka realizuje program profilaktyczno-socjoterapeutyczny oraz organizuje zajęcia dla grupy 40 dzieci, zamieszkujących i uczących się na terenie Torunia. Celem realizacji zadania jest...
 • W finale Pucharu Polski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Elana Toruń pokonała Zawiszę Bydgoszcz 1:0.