Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny

Data wydarzenia
-

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Plakat pomujący wirtualny bieg "Piątka z Kopernikiem".
Opis wydarzenia: 

Istnieje możliwość „wybiegania” medalu 5-tki z Kopernikiem, a tym samym skompletowanie całego zestawu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.

Zasady uczestnictwa w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” w ramach Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023 są bardzo proste! A oto najważniejsze informacje:

 1. Aby wziąć udział w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” należy dokonać rejestracji do Biegu, jak do tradycyjnych zawodów oraz dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł.
 2. Można domówić koszulkę „5-tki z Kopernikiem” biegu tradycyjnego będzie istniała taka opcja podczas rejestracji. Cena zgodna z cennikiem dostępnym TUTAJ.
 3. Do pokonania jest dystans 5 km. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w terminie od 1 kwietnia do 7 maja 2023 r. Dystans należy pokonać jednorazowo.
 4. Swój bieg można rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg.
 5. Po ukończeniu należy przesłać swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wprowadź wynik). Zgłoszenie wymaga dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
 6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 7. wynik należy zgłosić najpóźniej do 10 maja 2023 r. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
 8. Sukcesywnie będzie trwała weryfikacja i aktualizacja wyników oraz publikacja na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wyniki).
 9. W pakiecie czeka elektroniczny numer startowy i grafika z personalizowanym medalem, a przede wszystkim medal „5-tki z Kopernikiem”, stanowiący pierwszą część kompletu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.
 10. Medal „5-tki z Kopernikiem” będzie możliwy do odbioru w terminach pracy Biur Zawodów II i III edycji Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023, tj.:
 • 12. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2023 (13-14.05.2023 r.) w Toruń PLAZA przy ul. Broniewskiego 90.
 • 40. Toruń Maraton (21-22.10.2023) w budynku Motoareny przy ul. Pera Jonssona 7.

Powodzenia i do zobaczenia na pozostałych naszych imprezach! Więcej: https://run-torun.pl/2023/03/29/bieg-wirtualny-5-tki-z-kopernikiem/

Data: 
01.04.2023 10:00 — 07.05.2023 15:00
Miejsce: 
Rózne miejsca w Toruniu
Kategoria wydarzenia: 
Kopernik 550
Sport
Położenie: 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Za długoletnie pożycie małżeńskie
  Miasto
  Kolejne toruńskie pary odebrały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wręczył je 22 września 2023 roku w Ratuszu Staromiejskim Prezydent Torunia Michał Zaleski. Odznaczenia państwowe nadane zostały przez Prezydenta RP 10 parom, które w tym roku świętują 50- i 51-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Razem z medalem jubilatom Prezydent Zaleski...
 • Miasto
  Po służbie przygotowawczej i pomyślnie zdanym egzaminie 16 nowych urzędników samorządowych złożyło 25 września 2023 r. ślubowanie na sztandar miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski stoi z kilkorgiem nauczycieli, którzy trzymają teczki z aktami mianowania, za nimi portret Mikołaja Kopernika
  Miasto
  109 nauczycieli toruńskich szkół uzyskało kolejny stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.
 • Na zdjęciu: biała strzałka zawieszona na płocie, na niej czerwony napis: do lokalu wyborczzego
  Miasto
  W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Na zdjęciu: park kieszonkowy
  Eko, Miasto
  W Toruniu rusza Green Lab, czyli Zielone Forum Torunia - pilotażowe narzędzie współpracy z mieszkańcami w zakresie zieleni i działań pro środowiskowych.
 • Biznes, Miasto
  To kolejni laureaci znaku jakości Made in Toruń. Są wśród nich firmy zajmujące się produkcją urządzeń pokładowych w przemyśle stoczniowym, wytwarzaniem konstrukcji stalowych, recyklingiem odpadów, montażem systemów klimatyzacyjnych, czy też działają w branżach instalacji teletechnicznych, czy transportowych.
 • W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Wszystkich miłośników przygód, łamigłówek i zagadek zachęcamy do udziału w grze terenowej „Śladami Kopernika w Toruniu”. Zaczynamy w sobotę 30 września 2023 r. o godz. 11.00 na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego!
 • Już po raz piąty w Toruniu rozegrany został Maraton Ósemek Wioślarskich „Run & Row”. 24 września 2023 roku Puchar Prezydenta Miasta Torunia trafił do AZS UMK Toruń. „Run & Row” to widowiskowy bieg z łodziami i wyścig wioślarski na Wiśle zakończony sztafetą na ergometrze. W tegorocznej edycji na wioślarzy czekały następujące etapy maratonu...
 • Brązowy medal PGE Ekstraligi trafił w ręce KS Apator Toruń.
 • Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema 23/29....
 • Pierwsza jesienna sobota (23.09.2023 r.) na ulicy Przedzamcze w Toruniu była intensywna. A to wszystko za sprawą święta, które obchodziła. Toruńska Agenda Kulturalna postanowiła pożegnać lato i przywitaź jesień w kolorowy sposób. Od samego południa trwały animacje, warsztaty florystyczne, koncerty oraz zwiedzanie Zamku Krzyżackiego z przewodnikiem...
 • Trwa III tura konsultacji społecznych związanych z przygotowaniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (SUMP dla MOFT). 27 września 2023 roku spotkanie odbędzie się w Toruniu.Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, ul. Zaułek Prosowy 1. Konsultacje...
 • W zajezdni tramwajowej MZK, która zlokalizowana jest przy ul. Sienkiewicza w sobotę (23.09.2023 r.) odbyły się Drzwi Otwarte oraz ekopiknik. To była dobra okazja, żeby zobaczyć to miejsce na własne oczy. W ramach wydarzenia odbyło się zwiedzanie zabytkowego zaplecza zajezdni, mnóstwo zabaw dla małych i dużych, w tym konkurs „Ekopotyczki rodzinne...