Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Piątka z Kopernikiem - bieg wirtualny

Data wydarzenia
-
Plakat pomujący wirtualny bieg "Piątka z Kopernikiem".
Opis wydarzenia: 

Istnieje możliwość „wybiegania” medalu 5-tki z Kopernikiem, a tym samym skompletowanie całego zestawu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.

Zasady uczestnictwa w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” w ramach Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023 są bardzo proste! A oto najważniejsze informacje:

 1. Aby wziąć udział w „Biegu Wirtualnym 5-tki z Kopernikiem” należy dokonać rejestracji do Biegu, jak do tradycyjnych zawodów oraz dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł.
 2. Można domówić koszulkę „5-tki z Kopernikiem” biegu tradycyjnego będzie istniała taka opcja podczas rejestracji. Cena zgodna z cennikiem dostępnym TUTAJ.
 3. Do pokonania jest dystans 5 km. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w terminie od 1 kwietnia do 7 maja 2023 r. Dystans należy pokonać jednorazowo.
 4. Swój bieg można rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg.
 5. Po ukończeniu należy przesłać swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wprowadź wynik). Zgłoszenie wymaga dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
 6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 7. wynik należy zgłosić najpóźniej do 10 maja 2023 r. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
 8. Sukcesywnie będzie trwała weryfikacja i aktualizacja wyników oraz publikacja na stronie run-torun.pl (BIEGACZ -> Bieg Wirtualny 5-tka z Kopernikiem -> Wyniki).
 9. W pakiecie czeka elektroniczny numer startowy i grafika z personalizowanym medalem, a przede wszystkim medal „5-tki z Kopernikiem”, stanowiący pierwszą część kompletu medali Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023.
 10. Medal „5-tki z Kopernikiem” będzie możliwy do odbioru w terminach pracy Biur Zawodów II i III edycji Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023, tj.:
 • 12. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2023 (13-14.05.2023 r.) w Toruń PLAZA przy ul. Broniewskiego 90.
 • 40. Toruń Maraton (21-22.10.2023) w budynku Motoareny przy ul. Pera Jonssona 7.

Powodzenia i do zobaczenia na pozostałych naszych imprezach! Więcej: https://run-torun.pl/2023/03/29/bieg-wirtualny-5-tki-z-kopernikiem/

Data: 
01.04.2023 10:00 — 07.05.2023 15:00
Miejsce: 
Rózne miejsca w Toruniu
Kategoria wydarzenia: 
Kopernik 550
Sport
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

Pokaż więcej

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Do tej pory w 27 edycjach konkursu w Toruniu wyłoniono 145 laureatek i laureatów, a 8 spośród nich zostało laureatkami i laureatami na szczeblu ogólnopolskim. - To nasza toruńska duma i promocja. Wszystkim, którzy byli w grupie Ośmiu Wspaniałych serdecznie gratuluję i dziękuję za reprezentowanie naszego miasta – powiedział prezydent Torunia Michał...
 • Mapa pokrycia Torunia planami miejscowymi.
  Miasto
  Do 31 maja 2024 r. można składać wnioski do planu ogólnego Torunia – dokumentu z zakresu zagospodarowania przestrzennego, który zastąpi obowiązujące dotychczas studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.
 • Grafika przedstawia obrys sprzedanej działki przy ul. Grudziądzkiej
  Biznes, Miasto
  Powiększy się wolumen powierzchni usługowo-biurowej w Toruniu. Taką inwestycję zapowiada zwycięzca przetargu na sprzedaż miejskiej działki przy ul. Grudziądzkiej 194 firma Lem-Bud. Deweloper wpłaci do kasy Torunia 8,7 mln zł.
 • Korekta rozkładu jazdy linii 111
  MZK
  Od środy, 17 kwietnia 2024 r., zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy linii nr 111.
 • Na zdjęciu: para seniorów idzie leśną drogą, pomagają sobie kijkami
  Miasto
  Stowarzyszenie LGD „Dla Miasta Torunia” rozpoczyna realizację projektu pn. „Klub zdrowego seniora!” w ramach zadania publicznego związanego z działalnością na rzecz osób w wieku emerytalnym.
 • Plakat informujący o konkursie Legendarny Toruń
  Kultura, Miasto
  Rusza konkurs fotograficzny pn. „Legendarny Toruń”. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich amatorów fotografii, chcących pokazać w swoich pracach legendarne oblicze miasta. Prace oceni jury pod przewodnictwem uznanego fotografa Jacka Kutyby. Konkurs jest częścią projektu „Park Kultury”, realizowanego przez Stowarzyszenie GoSport.
 • Od środy, 17 kwietnia 2024 r., zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy linii nr 111.
 • Stowarzyszenie LGD „Dla Miasta Torunia” rozpoczyna realizację projektu pn. „Klub zdrowego seniora!” w ramach zadania publicznego związanego z działalnością na rzecz osób w wieku emerytalnym.
 • - We wtorek 16 kwietnia 2024 r. od godz. 14:21 do godz. 18:00 na terenie miasta Torunia i powiatu toruńskiego nadal punktowo prognozowane są burze, którym mogą towarzyszyć opady deszczu do około 10 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Możliwy drobny grad. - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 • 20 kwietnia torunianie będą mogli wziąć udział w akcji „Wiosenne porządki z MPO".
 • Odpowiedź Zastępcy Prezydenta Miasta Torunia Zbigniewa Fiderewicza na pismo Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dot. podjęcia aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych Skarbu Państwa położonych w Toruniu przy ul. Droga Starotoruńska 1.
 • Od 11 do 14 kwietnia 2024 r. w Redzie odbywały się XXVI Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej, w których udział wzięła reprezentacja Urzędu Miasta Torunia.
 • Podczas przebudowy Bulwaru Filadelfijskiego, w jego zachodniej części, odkryty został mur oporowy wiślanej skarpy. Obiekt został zbadany, a następnie zasypany. Teraz jego położenie zostało uwzględnione w nawierzchni jezdni, która nad nim przebiega.
 • Sandra Van Der Zanden, zawodniczka klubu MKSW Pomorzanin Toruń, została brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorek w boksie w kategorii +81 kg. Zawody odbyły się w dniach 02-15 kwietnia chorwackim Porecu.