www.torun.pl

Motoarena pełna gwiazd [film]

Miasto
Data publikacji: 15 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Torunia. W niedzielny wieczorem na Motoarenie torunianie i turyści mogli wysłuchać największych przebojów m.in. zespołu Enej, De Mono czy Feel. Zabawa była wyśmienita!

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato muzyka zabawa" po raz kolejny zawitała do Torunia. Tak jak przed rokiem, koncert zorganizowano na Motoarenie - nowoczesnym stadionie żużlowym. O godz. 20:30 koncert na żywo transmitowano na antenie TVP2. Telewidzów i uczestników wydarzenia przywitał prezydent Michał Zaleski.

- Czas wakacji to czas zabawy i w Toruniu my i nasi goście znakomicie bawimy się, tak jak było w roku ubiegłym. W 2018 roku wlaśnie na koncercie telewizyjnej Dwójki było nas bardzo dużo. Cieszę się, że i dzisiaj jesteście Państwo z nami! Życzę udanej zabawy, wykonawcy są znakomici, za chwilę ta scena będzie pełna piosenkarek, piosenkarzy i zespołów - zapewniał prezydent Torunia.

Atmosfera podczas niedzielnego koncertu sprzyjała dobrej zabawie. Tłumnie zgromadzoną publiczność przed startem telewizyjnej transmisni rozgrzała Martyna Pawłowska - torunianka, która wystąpiła w The Voice of Poland.

O godz. 20:30 telewidzowie w całej Polsce mogli zobaczyć, jak bawią się torunianie przy największych przebojach m.in.: zespołu Enej, De Mono czy Bayer Full. Na Motoarenie zaśpiewali także: Feel, Big Day, C-Bool, Shaun Baker, Francesco Napoli, Marcin Sójka i Jorrgus Koncert poprowadziły gwiazdy TVP2.

fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Zwieńczeniem obchodów setnej rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski był koncert z udziałem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz takich gwiazd, jak Piotr Cugowski, Michał Szpak, Kasia Wilk. W Arenie Toruń w wyjątkowej aranżacji wybrzmiały największe polskie przeboje ostatniego stulecia.
 • Miasto
  W ramach obchodów stulecia powrotu Torunia do wolnej Polski 18 stycznia 2020 r. w CKK Jordanki odbył się Bal Stulecia.
 • Miasto
  Podczas Balu Stulecia w dniu 18 stycznia 2020 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Plebiscytu na „Współczesnego Torunianina Stulecia”.
 • Miasto
  18 stycznia 2020 r. obchodzimy 100. rocznicę powrotu naszego miasta do wolnej Polski. Aby upamiętnić tę ważną datę, w Toruniu odbył się szereg wydarzeń patriotycznych.
 • Kultura, Miasto
  Kto dowodził żołnierzami Dywizji Pomorskiej? Ile aktualnie mamy osiedli w Toruniu? - z tymi i wieloma innymi pytaniami musieli zmierzyć się uczestnicy Wielkiego Quizu o Toruniu, który odbył się 18 stycznia 2020 r.
 • Miasto
  W sobotę, 18 stycznia odbędzie się BAL 100-lecia upamiętniający jubileusz 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski. Organizatorem Balu jest prezydent Torunia – Michał Zaleski.
 • Od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. przypadają ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim. Na dzieci, spędzające ten czas w Toruniu, czeka wiele atrakcji sportowych, kulturalnych oraz edukacyjnych.
 • Olbrzymie zainteresowanie budową dróg dojazdowych do przeprawy tymczasowej. W ogłoszonych przez drogowców dwóch przetargach złożono łącznie aż 13 ofert.
 • 18 stycznia 2020 r. odbyła się IV edycja Toruńskich Biegów Wolności 2019/20. Był to finał trwających od marca zeszłego roku zawodów.
 • Toruń świętuje setną rocznicę odzyskania niepodległości! W obchody wpisuje się wystawa „Toruń 100 lat Niepodległy! Z miłości ku ojczyźnie…”, której wernisaż miał miejsce 17 stycznia 2020 roku w Ratuszu Staromiejskim.
 • Toruń jest dla nas „zupełnie nowym odkryciem” – tak o wizycie w naszym mieście opowiedziały dziennikarki kilku izraelskich mediów podróżniczych.
 • Konferencja naukowa w ratuszu oraz złożenie kwiatów pod pomnikami bohaterów roku 1920 rozpoczęły 17 stycznia 2020 r. drugi dzień obchodów 100-lecia powrotu Torunia do wolnej Polski.
 • Halleriada, pokazy walk na szable, koncert muzyki ostatniego 100-lecia, wirtualny teatr historii “Niepodległa” - w ten weekend hucznie świętujemy 100. rocznicę powrotu Torunia do wolnej Polski.
 • Uroczysta sesja Rady Miasta Torunia w Ratuszu Staromiejskim zainaugurowała 16 stycznia 2020 r. obchody 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.