www.torun.pl

Motoarena pełna gwiazd [film]

Miasto
Data publikacji: 15 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Torunia. W niedzielny wieczorem na Motoarenie torunianie i turyści mogli wysłuchać największych przebojów m.in. zespołu Enej, De Mono czy Feel. Zabawa była wyśmienita!

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato muzyka zabawa" po raz kolejny zawitała do Torunia. Tak jak przed rokiem, koncert zorganizowano na Motoarenie - nowoczesnym stadionie żużlowym. O godz. 20:30 koncert na żywo transmitowano na antenie TVP2. Telewidzów i uczestników wydarzenia przywitał prezydent Michał Zaleski.

- Czas wakacji to czas zabawy i w Toruniu my i nasi goście znakomicie bawimy się, tak jak było w roku ubiegłym. W 2018 roku wlaśnie na koncercie telewizyjnej Dwójki było nas bardzo dużo. Cieszę się, że i dzisiaj jesteście Państwo z nami! Życzę udanej zabawy, wykonawcy są znakomici, za chwilę ta scena będzie pełna piosenkarek, piosenkarzy i zespołów - zapewniał prezydent Torunia.

Atmosfera podczas niedzielnego koncertu sprzyjała dobrej zabawie. Tłumnie zgromadzoną publiczność przed startem telewizyjnej transmisni rozgrzała Martyna Pawłowska - torunianka, która wystąpiła w The Voice of Poland.

O godz. 20:30 telewidzowie w całej Polsce mogli zobaczyć, jak bawią się torunianie przy największych przebojach m.in.: zespołu Enej, De Mono czy Bayer Full. Na Motoarenie zaśpiewali także: Feel, Big Day, C-Bool, Shaun Baker, Francesco Napoli, Marcin Sójka i Jorrgus Koncert poprowadziły gwiazdy TVP2.

fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Świąteczny Konwój Radia ZET zawita ponownie do Torunia! Wiele atrakcji z tej okazji czeka nas w dniach 14-15 grudnia 2019 r.
 • Miasto, MZK
  Miasto za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Komunikacji kupi pięć nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów. To kolejny krok w stronę ekologicznego i nowoczesnego transportu miejskiego. 13 grudnia 2019 r. zostaje uruchomiony przetarg na to zadanie.
 • Miasto
  W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. upływa termin zgłaszania kandydatek i kandydatów w ogłoszonym przez miasto plebiscycie "Współczesny torunianin 100-lecia".
 • Kultura, Miasto
  Grzegorz Ciechowski Symfonicznie, Salon Poezji, dwie projekcje filmowe oraz Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego - Tak! Tak! To już weekend w Toruniu z liderem Republiki w roli głównej!
 • Kultura, Miasto
  8 grudnia 2019 roku w CKK Jordanki wystąpił Robbie Williams z koncertem promującym nowy dwupłytowy album artysty pt. „Christmas Present”.
 • Drogi, Inwestycje
  Służby drogowe przez cały czas analizują, jak usprawnić organizację ruchu w rejonie placu Rapackiego w związku z inwestycją w alei św. Jana Pawła II .
 • Grzegorz Wilk, Kasia Moś, Igor Herbut, Janusz Radek i Ania Lasota wystąpili wraz z muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej na wyjątkowym koncercie zorganizowanym w ramach 6. Dni Grzegorza Ciechowskiego. Największe utwory lidera Republiki publiczność usłyszała w oryginalnych aranżacjach Krzysztofa Herdzina.
 • Nowe drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, zintegrowany węzeł przesiadkowy, pas tramwajowo-autobusowy i łącznik torowy – tak w przyszłości będzie wyglądał plac Rapackiego i jego okolice. 12 grudnia 2019 r. rusza kolejny etap prac – przebudowa alei św. Jana Pawła II.
 • 14 grudnia 2019 roku w Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej odbyła się konferencja „Przedsiębiorczość w Polsce – Nowe Perspektywy Rozwoju”. Wśród gości specjalnych był między innymi wicepremier Jacek Sasin.
 • Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. będzie nadal odbierać odpady komunalne z posesji zamieszkałych w latach 2020-2021. W związku z nowelizacją ustawy mieszkańcy muszą liczyć się ze wzrostem opłat za wywóz i utylizacje śmieci.
 • 14 grudnia 2019 roku, podczas 18. Koncertu Specjalnego Pamięci Grzegorza Ciechowskiego wręczono Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia. Odebrał ją Ralph Kaminski. Koncert w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa był punktwm kulminacyjnym 6. Dni Grzegorza Ciechowskiego.
 • Na parterze Urzędu Miasta Torunia można od kilku dni podziwiać bożonarodzeniową szopkę osadzoną w realiach toruńskich.
 • PGE Toruń zakończyła projekt związany z budową nowej sieci zasilającej ponad 70 tys. mieszkańców miasta.
 • 29 listopada 2019 roku na Rynku Staromiejskim rozpocznie się tegoroczny jarmark. Dla odwiedzających przygotowano masę atrakcji.