www.torun.pl

Motoarena pełna gwiazd [film]

Miasto
Data publikacji: 15 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Torunia. W niedzielny wieczorem na Motoarenie torunianie i turyści mogli wysłuchać największych przebojów m.in. zespołu Enej, De Mono czy Feel. Zabawa była wyśmienita!

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato muzyka zabawa" po raz kolejny zawitała do Torunia. Tak jak przed rokiem, koncert zorganizowano na Motoarenie - nowoczesnym stadionie żużlowym. O godz. 20:30 koncert na żywo transmitowano na antenie TVP2. Telewidzów i uczestników wydarzenia przywitał prezydent Michał Zaleski.

- Czas wakacji to czas zabawy i w Toruniu my i nasi goście znakomicie bawimy się, tak jak było w roku ubiegłym. W 2018 roku wlaśnie na koncercie telewizyjnej Dwójki było nas bardzo dużo. Cieszę się, że i dzisiaj jesteście Państwo z nami! Życzę udanej zabawy, wykonawcy są znakomici, za chwilę ta scena będzie pełna piosenkarek, piosenkarzy i zespołów - zapewniał prezydent Torunia.

Atmosfera podczas niedzielnego koncertu sprzyjała dobrej zabawie. Tłumnie zgromadzoną publiczność przed startem telewizyjnej transmisni rozgrzała Martyna Pawłowska - torunianka, która wystąpiła w The Voice of Poland.

O godz. 20:30 telewidzowie w całej Polsce mogli zobaczyć, jak bawią się torunianie przy największych przebojach m.in.: zespołu Enej, De Mono czy Bayer Full. Na Motoarenie zaśpiewali także: Feel, Big Day, C-Bool, Shaun Baker, Francesco Napoli, Marcin Sójka i Jorrgus Koncert poprowadziły gwiazdy TVP2.

fot. Sławomir Kowalski

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto, MZK
  Od 1 września 2019 r. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu toruńskiej komunikacji miejskiej. Jednym z głównych powodów jest potrzeba zwiększenia oferty przewozowej dla uczniów, których podwójne roczniki rozpoczną naukę w szkołach ponadpodstawowych.
 • Kultura, Miasto
  W najbliższych dniach Toruń opanują setki tysięcy turystów. Ruszyła jedenasta edycja Bella Skyway Festival, która potrwa do niedzieli!
 • Kultura, Miasto
  W dniach 20-25 sierpnia 2019 r. odbędzie się 11. edycja Bella Skyway Festival. W tym roku motywem przewodnim Bella Skyway Festival jest „Różnorodność miejsca”.
 • Biznes, Miasto
  Urząd patentowy RP przyznał prawo ochronne dla wspólnego znaku towarowego Made in Toruń. To oznacza, że certyfikat jakości, jakim posługuje się część toruńskich firm, jest chroniony na podstawie przepisów prawa o własności przemysłowej.
 • Miasto
  Ogród Zoobotaniczny zaprasza w niedzielę 25 sierpnia 2019 r. na festyn rodzinny na zakończenie wakacji.
 • Nowa Zamojska
  Drogi, Inwestycje
  Zakończyła się budowa ulicy Zamojskiej w Toruniu. Gruntowa ulica na osiedlu Bielawy Grębocin dziś wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu.
 • Pod koniec sierpnia Toruń czekają wielkie siatkarskie emocje - Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Kibice mogą już za darmo odbierać bilety.
 • 20 sierpnia 2019 roku rusza tegoroczny Bella Skyway Festival. Organizatorzy przygotowali szereg udogodnień dla kierowców i pasażerów MZK na czas wydarzenia.
 • Toruń dołączył do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, która startuje 1 września 2019 roku.
 • 20 sierpnia 2019 r. przedstawiciele miasta wizytowali trwającą adaptację Koszarów Bramy Chełmińskiej na Muzeum Twierdzy Toruń. Nowy oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu ma być otwarty w przyszłym roku.
 • Toruńscy drogowcy poprawią bezpieczeństwo i płynność przejazdu na ulicy Poznańskiej, na wysokości nowego cmentarza. Wszystko to za sprawą zatoki przystankowej, która powstaje w tym miejscu. W ramach inwestycji wybudowany będzie także chodnik i zostanie ustawiona wiata. Obecnie autobusy komunikacji miejskiej zatrzymują się na jezdni, na wysokości...
 • Miasto uruchomiło specjalną podstronę z informacjami o nadchodzących wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP, które odbędą się 13 października 2019 r.
 • Według raportu Głównego Urzędu Statystycznego w 2018 roku torunianie zarabiali przeciętnie 4629 zł i 36 groszy brutto miesięcznie.
 • Na tegorocznym, 11. Bella Skyway Festival pojawi się instalacja dotycząca komunikacji miejskiej. Będzie wyświetlana m.in. na autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji.