www.torun.pl

Kup bilet na SGP 2020

Miasto, Sport
Data publikacji: 07 lutego 2020
Autor: Magdalena Winiarska

W poniedziałek 10 lutego 2020 roku, Klub Sportowy Toruń SA rozpoczyna sprzedaż biletów na 2020 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się o godz. 10:00 wyłącznie poprzez stronę internetową www.kstorun.kupbilety.pl.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 56 651 80 66.

Kolejna edycja toruńskiej rundy Speedway Grand Prix, która wyłoni Indywidualnego Mistrza Świata 2020, odbędzie się 3 października 2020 roku. Po raz kolejny na Motoarenie będziemy gościć najlepszych żużlowców z całego świata, w tym trzech reprezentantów Polski, którzy jako pełnoprawni uczestnicy rywalizować będą o tytuł najlepszego żużlowca globu.

Przyjdź i zobacz na żywo, kto zostanie Indywidualnym Mistrzem Świata!

Ceny biletów:
1. Strefa zielona:
- Normalny: 170 zł;
- Ulgowy (do 18. roku życia): 90 zł;
 
2. Strefa Niebieska:
- Normalny: 220 zł;
 
3. Strefa żółta:
- Normalny: 130 zł;
 
4. Trybuna Główna/Strefa Czerwona:
- Loża 1 oraz Loża 2: 1000 zł;
- Sektory 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7: 610 zł;
 
Program zawodów – 15 zł (do 31.07.2020 promocja - program w cenie 10 zł)
 
Pakiet Super VIP: 350 zł (dostępny tylko do bilety z czerwonej strefy). W pakiecie dostępne:
- program zawodów,
- numerowane miejsce parkingowe na parkingu B (liczba miejsc ograniczona),
- wstęp do strefy VIP ROOM (usytuowanej na podjeździe na poziom 2. Trybuny Głównej), dostępny zimny oraz ciepły bufet, open bar, zimne oraz ciepłe napoje).

Najczęściej czytane aktualności

 • Sport
  W sobotę 29 lutego 2020 roku Akademia Futsalu FC KJ Toruń zaprasza na „Dzień Otwarty”. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00 w hali UCS UMK przy ul. Św. Józefa.
 • Miasto
  Od 24 lutego 2020 r. rozpoczynają się postępowania rekrutacyjne dzieci do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń, oraz do klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń.
 • Miasto
  Projekt ChainDoc, jaki został wdrożony w Toruńskim Centrum Usług Wspólnych, został wyróżniony w konkursie Innowacyjny Samorząd, zorganizowanym po raz pierwszy przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej.
 • Kultura, Miasto, Sport
  Taki weekend jak ten przypada raz na cztery lata, dlatego warto skorzystać z oferty kulturalnej w Toruniu! Przed nami: Jazz Od Nowa Festival, finisaż Artuum Mobile, Kasia Kowalska w Jordankach oraz Mata w NRD.
 • Drogi, Inwestycje, Miasto
  Rozbudowa mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego to najważniejsza inwestycja gminna realizowana w roku 2020. Na przełomie kwietnia i maja rozpoczną się prace remontowe.
 • Kultura, Sport
  Żużlowa Reprezentacja Polski wraca po 9 latach na Motoarenę! 29 marca 2020 r. o godz. 14:00 właśnie w Toruniu Polacy zmierzą się z Australijczykami.
 • Strzała Amora trafiła Toruń - w ten weekend mnóstwo wydarzeń z okazji święta zakochanych. Przed nami: Walentynki dla ptaszynki, Randka w ciemno z książką oraz Ślizgawka Walentynkowa. Będzie też coś dla miłośników sportu: mecz hokejowy na Tor-torze, futsalowy w "Spożywczaku" oraz Halowe Mistrzostwa Polski w Arenie Toruń.
 • Od 17 lutego do 26 marca prezydent Torunia Michał Zaleski spotka się z mieszkańcami toruńskich osiedli. Prezydent zaprasza do rozmowy wszystkich torunian zainteresowanych sprawami miasta.
 • 28 lutego 2020 roku Justyna Wileńska obejmie stanowisko dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego. Komisja konkursowa jednogłośnie rekomendowała jej kandydaturę.
 • Już 17 marca 2020 r. w Centrum Targowym Park odbędzie się IV Toruńskie Forum Zawodowców, w ramach którego funkcjonować będzie Strefa Biznesu.
 • Do końca 2032 roku powinny zostać usunięte wszystkie eternitowe pokrycia dachowe. Właściciele nieruchomości mogą składać w Urzędzie Miasta Torunia wnioski o dotacje na ten cel.
 • Rozstrzygnięty został konkurs na rozwój sportu dzieci i młodzieży – dotacje trafią do 59 toruńskich klubów sportowych.
 • W kolejnym odcinku cyklu filmowego „Invest in Toruń” rozmawiamy z Jarosławem Pińkowskim ze spółki GC Skwer. Inwestorem nowoczesnego biurowca u zbiegu ulic Grudziądzkiej i Chełmińskiej jest firma Transchem z Włocławka, która w naszym mieście realizuje także inwestycję deweloperską – osiedle domów jednorodzinnych Słoneczna Polana.
 • Straż Miejska w Toruniu rozpoczyna nabór pań chętnych do udziału w XXV edycji Kursu Samoobrony dla Kobiet pod nazwą „Jestem bezpieczna”.