www.torun.pl

Kup bilet na SGP 2020

Miasto, Sport
Data publikacji: 07 lutego 2020
Autor: Magdalena Winiarska

W poniedziałek 10 lutego 2020 roku, Klub Sportowy Toruń SA rozpoczyna sprzedaż biletów na 2020 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się o godz. 10:00 wyłącznie poprzez stronę internetową www.kstorun.kupbilety.pl.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 56 651 80 66.

Kolejna edycja toruńskiej rundy Speedway Grand Prix, która wyłoni Indywidualnego Mistrza Świata 2020, odbędzie się 3 października 2020 roku. Po raz kolejny na Motoarenie będziemy gościć najlepszych żużlowców z całego świata, w tym trzech reprezentantów Polski, którzy jako pełnoprawni uczestnicy rywalizować będą o tytuł najlepszego żużlowca globu.

Przyjdź i zobacz na żywo, kto zostanie Indywidualnym Mistrzem Świata!

Ceny biletów:
1. Strefa zielona:
- Normalny: 170 zł;
- Ulgowy (do 18. roku życia): 90 zł;
 
2. Strefa Niebieska:
- Normalny: 220 zł;
 
3. Strefa żółta:
- Normalny: 130 zł;
 
4. Trybuna Główna/Strefa Czerwona:
- Loża 1 oraz Loża 2: 1000 zł;
- Sektory 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7: 610 zł;
 
Program zawodów – 15 zł (do 31.07.2020 promocja - program w cenie 10 zł)
 
Pakiet Super VIP: 350 zł (dostępny tylko do bilety z czerwonej strefy). W pakiecie dostępne:
- program zawodów,
- numerowane miejsce parkingowe na parkingu B (liczba miejsc ograniczona),
- wstęp do strefy VIP ROOM (usytuowanej na podjeździe na poziom 2. Trybuny Głównej), dostępny zimny oraz ciepły bufet, open bar, zimne oraz ciepłe napoje).

Najczęściej czytane aktualności

 • Sport
  Duńczyk Leon Madsen wygrał 4 lipca 2020 r. w Toruniu pierwszą rundę zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Najlepszy z Polaków był Bartosz Smektała, który zajął czwarte miejsce.
 • Kultura
  W Centrum Sztuki Współczesnej 3 lipca 2020 r. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów kulturalnych Miasta Torunia na II półrocze 2020 r.
 • Miasto
  Zasłanianie nosa i ust znacznie obniża ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Dlatego nośmy maseczki!
 • Inwestycje
  W poniedziałek 6 lipca 2020 r. nastąpi czasowe wstrzymanie dostawy wody z miejskiego wodociągu do budynków przy ul. Włocławskiej. Trwa podłączanie kolejnych ulic w Toruniu do nowo wybudowanego wodociągu.
 • Miasto, Sport
  Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie gospodarzem inauguracji, a nieco później również wielkiego finału zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Cykl TAURON Speedway Euro Championship zagości w Toruniu 4 oraz 29 lipca 2020 r. Bilety na oba wydarzenia są jeszcze w sprzedaży i można nabyć je wyłącznie przez...
 • Biznes, Miasto
  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Centrum Wsparcia Biznesu zapraszają przedsiębiorców z Torunia na bezpłatny webinar „Wsparcie dla firm”. Wydarzenie odbędzie 9 lipca 2020 r. o godz. 11:00.
 • W piątek 26 czerwca na platformie TVP Stream ruszył nowy kanał internetowy TVP Kultura 2. W ten weekend na platformie wyemitowane zostaną programy „Zakochaj się w Polsce” oraz „Pomniki Historii” poświęcone Toruniowi i regionowi.
 • Jeśli chcesz pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania lub złożyć wniosek o dopisanie się do spisu bądź rejestru wyborców, możesz to zrobić dodatkowo także w sobotę w Wydziale Spraw Administracyjnych przy ul. Batorego 38/40.
 • W ramach cyklu „Starówka Mistrzów” Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza do świata kolorowych kompozycji owocowo-warzywnych podanych w łupinie kokosa. Coco Bowl to inspirujące miejsce, od nowa definiujące pomysł na prowadzenie restauracji.
 • Prace na pływalni przy ul. Bażyńskich idą zgodnie z planem, zatem już na początku grudnia 2020 r. zostanie ona otwarta.
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu został pełnoprawnym członkiem konsorcjum Young Universities for the Future of Europe (YUFE). To ogromne wyróżnienie dla toruńskiego uniwersytetu oraz miasta Torunia.
 • Przez Przysiek, Rozgarty i Łążyn wiedzie trasa rajdu rowerowego organizowanego 12 lipca przez Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu i Klub Turystyki Kolarskiej "PRZYGODA".
 • Toruń znalazł się wśród 23 miast i gmin w województwie kujawsko-pomorskim, które otrzymały dofinansowanie z programu Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa Edycja 2020.
 • Popisy cyrkowe i fireshow, niezwykłe instrumenty, teatr lalek, pantomima – tak różnorodne będą propozycje 6. Festiwalu Teatrów Ulicznych. Między 4 lipca a 9 sierpnia mali i duzi widzowie zobaczą 11 przedstawień.