Obiekty sportowe zamknięte | www.torun.pl

Obiekty sportowe zamknięte

Koronawirus, Miasto, Sport
Data publikacji: 22 marca 2021
Autor: Magdalena Winiarska

Budżet obywatelski 2022, Start

Budżet obywatelski 2022, fragment plakatu

 

Rozpoczęliśmy kolejną edycję budżetu obywatelskiego w Toruniu - na rok 2022

>>> Przejdź do informacji na ten temat

  


Dzieci grają w piłkę na orliku

Od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r. miejskie obiekty sportowo-rekreacyjne będą funkcjonować w mocno ograniczonym zakresie.

Lodowisko Tor-Tor ul. Bema 23/29 – dostępne dla Klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego, sport zawodowy i młodzieżowy. Nie są organizowane ślizgawki ogólnodostępne dla osób indywidualnych oraz lig amatorskich

Mini Aquapark, ul. Hallera 79, Aqua Toruń, ul. Bażyńskich – obiekty nieczynne.

Boiska typu orlik - udostępnione dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego. Nie są udostępniane dla amatorów rekreacji.

Stadion Miejski, ul. Bema 23 (piłkarsko-lekkoatletyczny) - obiekt jest dostępny tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego.

Boisko piłkarskie z nawierzchnią syntetyczną oraz boisko do hokeja na trawie, ul. Szosa Chełmińska 75 - obiekt jest dostępny tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego.

Boisko piłkarskie z nawierzchnią syntetyczną (kryte), Przy Skarpie 2A - obiekt jest dostępny tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego.

Korty tenisowe, ul. Przy Skarpie 4A, Szosa Chełmińska 75B - obiekty są dostępne tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego. Nie są dostępne dla klientów indywidualnych.

Camping Tramp - dostępny wyłącznie dla osób wymienionych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 19.03.2021r.

Boiska ogólnodostępne - wyłączone z użytkowania.

Siłownie zewnętrzne, fit parki - z urządzeń siłowni zewnętrznych można korzystać przy zachowaniu reżimu sanitarnego – co 2 urządzenie, dystans, dezynfekcja. Właściwa informacja jest umieszczona na obiektach.

Przystań Toruń - obiekt jest dostępny tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego.

Hala Olimpijczyk - obiekt jest dostępny tylko dla klubów sportowych posiadających zawodników z licencjami danego związku sportowego.

Z ww. obiektów będzie można korzystać z zachowaniem dystansu, dezynfekcji i maseczek. Maski nie będą obowiązywały podczas trwania treningu sportowego.

Rozgrywki ligowe będą się odbywały bez udziału kibiców.

W okresie do 9 kwietnia 2021 r.  w Arenie Toruń odbędą się spotkania FC Toruń (halowa piłka nożna) w ramach rozgrywek ekstraligi (w terminach: 24, 28 i 31 marca). Kolejne spotkania zaplanowano na dni: 18 kwietnia, 8 maja i 22 maja. Wszystkie mecze rozgrywane są na sali treningowej bez udziału publiczności, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Najczęściej czytane aktualności

 • Zdjęcie grupowe toruńskiej ekipy podczas Mistrzostw Polski we Wrocławiu
  15 medali zdobytych indywidualnie i drużynowo - z takim imponującym dorobkiem wrócili karatecy KKT Kumade z Mistrzostw Polski we Wrocławiu.
 • Widok na Bulwar Filadelfijski z lotu ptaka
  Drogi, Inwestycje
  Uwaga! Przez najbliższe dwa dni: w środę i czwartek 16-17 czerwca 2021 r. drogowcy będą prowadzili naprawę nawierzchni na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Grafika epidemiczna dla Torunia
  Koronawirus, Miasto
  W ciągu ostatniej doby nie potwierdzono w Toruniu żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nikt nie zmarł w wyniku COVID-19 w naszym mieście.
 • Ratownik w pomarańczowym kombinezonie na skuterze wodnym
  Miasto, Sport
  Skoki na główkę, pływanie po alkoholu czy intensywnym opalaniu, korzystanie z kąpielisk niestrzeżonych – to najczęstsze przyczyny wypadków nad wodą. Czego unikać, by bezpiecznie spędzić wakacje nad morzem i jeziorem?
 • Na zdjęciu zardzewiałe beczki
  Eko, Miasto
  W lasach regionu Kujaw i Pomorza podrzucono 11360 litrów nieznanej, potencjalnie niebezpiecznej substancji. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu wyznaczył nagrodę w wysokości 30 tys. zł za pomoc w ujęciu sprawcy lub sprawców.
 • plakat akcji
  Koronawirus, Miasto
  Osoby, które przeszły COVID-19 i odczuwają skutki tej choroby, moga się zgłaszać na bezpłatną rehabilitację, prowadzoną przez Ośrodek Rehabilitacji NZOZ Remedis sp. z o.o.
 • Rola przyrody w mieście, zanieczyszczenie powietrza, ekologiczne znaczenie pszczół oraz ochrona wód płynących - to główne tematy bezpłatnych spotkań ekologicznych, do udziału w których zaprasza toruńskie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
 • Jak wygląda nowo postawiony gmach Sądu Rejonowego w Toruniu od środka, przekonać się będzie można w najbliższy weekend - 19 i 20 czerwca 20201 r. Na dni otwarte obowiązują zapisy.
 • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13 jest szkołą o bardzo bogatych tradycjach. Swoimi korzeniami sięga pierwszych lat po zakończeniu I wojny światowej i odrodzenia państwa polskiego. Poniżej tegoroczna oferta placówki.
 • Sześć pierwszych edycji PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw PGE Ekstraligi miało sześciu różnych zwycięzców. Dopiero w zeszłym sezonie Bartosz Zmarzlik jako pierwszy zawodnik w historii nie tylko zwyciężył po raz drugi, ale i obronił tytuł z 2019 roku.
 • Czy wiesz, że 6 na 10 ciężarówek w Europie posiada strzemiona do resorów produkowane w Toruniu? To wyroby firmy Hendrickson, która ma swoją siedzibę przy ul. Na Zapleczu 25. To laureat znaku jakości Made in Toruń.
 • W najbliższą sobotę, 19 czerwca 2021 r. mieszkańcy Torunia będą mieli możliwość pozbycia się odpadów wielkogabarytowych i niebezpiecznych.
 • W czwartek 17 czerwca 2021 roku o godz. 10:00 rozpocznie się 31. sesja Rady Miasta Torunia. Obrady odbędą się w trybie zdalnym i będą transmitowane w BIP-ie i serwisie YouTube.
 • 15/16 czerwca czekają nas kolejne nocne prace na moście drogowym im. marsz .J. Piłsudskiego w Toruniu.