Koncert Muzyki Kubańskiej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Koncert Muzyki Kubańskiej

Data wydarzenia
-
Na zdjęciu Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz oraz Yaremi de las Mercedes Kordos.
Opis wydarzenia: 

Wydarzenie jest wspólnym projektem artystycznym zespołu Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz oraz gwiazdą kubańskiej piosenki Yaremi de las Mercedes Kordos.

Koncert zabierze nas w podróż przez wszystkie odcienie i style muzyki kubańskiej - od afrykańskich korzeni aż do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną.

O artystach:

Yaremi jest jedną z niewielu artystek, które miały okazje współpracować z projektem „Buena Vista Social Club", jak również z wieloma legendami muzyki Kubańskiej.

Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz  jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi oraz słowiańskimi. Formacja ma na koncie 2 albumy oraz wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. 

Bilety: 60 zł.

Data: 
27.05.2022 19:00
Miejsce: 
Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
Kategoria wydarzenia: 
Koncert
Położenie: 

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  W związku z przechodzącą przez Polskę falą upałów, 28 czerwca 2022 r., w centrum Torunia zostały uruchomione kurtyny wodne. Urządzenia pomogą mieszkańcom miasta przetrwać wysokie temperatury.
 • Na zdjęciu: wizyta ambasador Imdiii w TZMO
  Biznes, Miasto
  Jej Ekscelencja Ambasador Indii w Polsce i na Litwie Nagma Mallick odwiedziła 25 czerwca 2022 r. Toruńskie zakłady Materiałów Opatrunkowych w Toruniu.
 • Na zdjęciu publiczność siedzi na fotelach podczas Tofifest 2021
  Kultura, Miasto
  Niezwykłe spotkanie z niezwykłym kinem, które stawia pytania i pozostawia widzowi poszukiwanie drogi szukania odpowiedzi – od 28 czerwca do 3 lipca w Toruniu odbędzie się 20. MFF TOFIFEST Kujawy i Pomorze. Motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu będzie dzieło Francisa Forda Coppoli – Ojciec Chrzestny.
 • Na zdjęciu autobus elektryczny ładuje się ładowarką pantografową
  Miasto, MZK
  Od 1 lipca 2022 r. wprowadzonych zostanie kilka zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Wiele z nich wynika z wniosków mieszkańców oraz dostosowania rozkładów jazdy do obsługi przez autobusy elektryczne. M.in. powstanie nowa linia autobusowa, na niektórych liniach wprowadzone zostaną korekty i zmieni się numeracja linii miejsko-podmiejskich.
 • Na zdjęciu chórzystki podczas występu festiwalowego w Dworze Artusa
  Kultura, Miasto
  W dniu 27 czerwca 2022 r. w Dworze Artusa odbył się koncert festiwalowy IX edycji Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego im. Mikołaja Kopernika Per Musicam ad Astra.
 • Na zdjęciu osoba trzyma myszkę komputerową
  Miasto
  Dyrektor Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych ogłasza ponowne postępowanie na dostawę wyposażenia dla pracowni zawodowych w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Toruniu. Oferty składać można do 14 lipca 2022 r. do godz. 10.00.