Działki pod domy sprzedane | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Działki pod domy sprzedane

Biznes, Miasto
Data publikacji: 17 stycznia 2024
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu: widok na działki i zabudowania przy ul. Głogowskiej

Pięć działek pod budownictwo jednorodzinne w Toruniu znalazło nowych właścicieli. Na tzw. osiedlu Jar i na Rudaku zainwestowały spółki i osoby prywatne. Do miejskiej kasy wpłynie 3 178 750 zł.

Przetargi organizowane przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami UMT dotyczyły sprzedaży nieruchomości przy ul. Heweliusza i Głogowskiej. Dwie parcele na tzw. osiedlu Jar przy ul J. Heweliusza 37 i 39 o powierzchniach 1160 m kw. i 1423 m kw., odpowiednio za 666 000 zł i 744 600 zł kupiła spółka OSK Autoster. Działkę przy ul. J. Heweliusza 43 o powierzchni 993 m kw. nabyła osoba prywatna. Nieruchomość przy ul. Heweliusza 53 o powierzchni 1097 m kw. kupiła spółka MF Properties.

 

 

Działkę pod budownictwo jednorodzinne przy ulicy Głogowskiej 13 na Rudaku wylicytowała spółka Eurohome Kikolska. Firma zapłaciła 535 300 zł za parcelę o powierzchni 1326 m kw.

W miejskiej ofercie inwestycyjnej znajdują się kolejne nieruchomości pod budowę domów jednorodzinnych. Szczegóły na stronie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.