SK0363 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

SK0363

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Rodzaj zadania: 
Skarpa
Numer projektu: 
SK0363
Tytuł projektu: 
Rewitalizacja boiska do siatkówki przy ul. Kusocińskiego 14.
Lokalizacja: 
Pomiędzy budynkami Kusocińskiego 6,8.10,14 , nr działki 94/13, obręb 59.
Opis projektu: 
Rewitalizacja boiska do piłki siatkowej jest ostatnim elementem kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Projekt przewiduje wykonanie nawierzchni syntetycznej wraz z wyposażeniem i energooszczędnym oświetleniem. Po wykonaniu projektu w jednym miejscu będzie możliwość korzystania różnych form aktywnego wypoczynku (koszykówka, siatkówka, badminton), a także toru dla rolkarzy. Dzięki temu dzieci, młodzież i rodzice zyskają kolejne miejsce do zabawy i gier zespołowych - bezpiecznych i nowoczesnych.
Budżet na rok: 
2023
Wycena wstępna UMT: 
250000 zł

GŁOSOWANIE:

  • od 24 września 2022, godz. 00:01
  • do 3 października 2022, godz. 23:59

Najczęściej czytane aktualności

  • Prezydent Miasta Torunia ogłosił konkurs wniosków o przyznanie stypendium Miasta Torunia w dziedzinie kultury. Nabór wniosków odbywa się w terminie od 1 do 31 października 2023 r.
  • W związku z zawodami Speedway Grand Prix, jak i korektami w rozkładach jazdy, pasażerów czekają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
  • Setne urodziny obchodziła torunianka, pani Felicja Cyrankowska. Z tej okazji życzenia złożyli jubilatce prezydent Michał Zaleski i kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, Iwona Krzywdzińska.
  • Z początkiem października Toruń wypełni się studentami. Wielu z nich będzie jeździć na zajęcia komunikacją miejską. W takim przypadku dużą oszczędnością dla studenckiego budżetu będzie zakup biletu semestralnego, który pozwoli na oszczędne i wygodne przemieszczanie się po mieście.
  • Dajmy się unieść w przestworza! W piątkowy i sobotni wieczór patrzymy w niebo – na Stadionie Miejskim podziwiać będziemy balonowy spektakl „Exit”. Cały weekend należeć też będzie do seniorów – instytucje kultury przygotowały dla nich specjalną ofertę wydarzeń w ramach ogólnopolskiej akcji.
  • W dniach 7-15 września 2023 r., z okazji Światowego Dnia Fair Play, Polski Komitet Olimpijski zorganizował ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. #BiegFairPlayPKOl. W III edycji wydarzenia wzięły dwie toruńskie szkoły – Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych oraz Szkoła...
  • Po raz dziewiąty w historii Speedway Grand Prix najważniejsze rozstrzygnięcia indywidualnych mistrzostw świata poznamy na Motoarenie Toruń im. Mariana Rosego.
  • Trwa ostatnie odliczanie przed SGP na toruńskiej Motoarenie. Kibice wybierający się na wydarzenie mogą już pobierać informatory kibica.