Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia

Biznes, Miasto
Data publikacji: 31 października 2023
Autor: Marcin Pryka

Zapraszamy 16 listopada 2023 r. na spotkanie networkingowe w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia w  Nicolaus Bank Cafe na parterze budynku przy ul. Sportowej 18/20. Miejsce spotkania to inspirująca przestrzeń stworzona przez laureata znaku Made in Toruń.

Tematem przewodnim spotkania będą najnowsze trendy w rozwoju technologicznym oraz wykorzystanie ich potencjału w przedsiębiorstwach, szczególnie bankowości. Dowiemy się jakie usługi zostaną wprowadzone dla klientów oraz jak możemy zastosować najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe, takie jak biometria, chmura obliczeniowa, wdrożenie strategii paperless czy technologii blockchain.

Dyrektor Zespołu marketingu Nicolaus Bank – Grzegorz Wojciechowski, opowie o przyszłości bankowości oraz wskaże jak technologia może służyć jasnej stronie mocy. Z kolei technologia w służbie ciemnej strony mocy oraz przykłady fraudów w ubezpieczeniach – to tematy, które poruszy podczas spotkania Piotr Majewski – wykładowca z Uniwersytetu WSB Merito Toruń, doktor nauk ekonomicznych, ekspert z dziedziny ubezpieczeń.

Łukasz Ozimek - Dyrektor Operacyjny EXEA zagłębi się w temat Cyberbezpieczeństwa w chmurze obliczeniowej: nowych technologii i trendów. Nicolaus Bank jest pierwszym w Polsce bankiem działającym w 100% z chmury obliczeniowej.

Spotkanie zaplanowano w niezwykłym miejscu, które powinien znać każdy przedsiębiorca w Toruniu – przestrzeń idealna do pracy, na spotkania biznesowe oraz nieformalne rozmowy przy doskonałej kawie czy kieliszku wyselekcjonowanego wina. Można tam uzyskać dostęp do profesjonalnego doradztwa finansowego oraz skorzystać z Hushoffice (kabiny akustycznej). W kawiarni organizowane są spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, warsztaty oraz wydarzenia artystyczne.

Spotkanie przy kawie - obowiązują zapisy.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Spotkanie networkingowe: Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia

Data: 16.11.2023, godz. 12:00- 14:30

Miejsce: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: samochody - mercedesy
  Miasto
  W niedzielę 19 maja 2024 r. odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu, która prawdopodobnie będzie największym na świecie tegorocznym spotkaniem fanów tej prestiżowej marki.
 • Kultura, Miasto, Sport
  W ten weekend szykuje się duża dawka dobrej muzyki i historii. Wszystko za sprawą tegorocznego VIII Festiwalu Muzykofilia i I Toruńskiej Nocy Muzeów. Miłośników teatru zapraszamy na 38. Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora. Wystąpią znani aktorzy, m.in. Sławomir Holland, Sonia Bohosiewicz, Piotr Kondrat i Wiesław Komasa. Z kolei dla fanów...
 • Bulwar Filadelfijski otwarty na całej długości
  Drogi, Miasto
  Dobre wieści z Bulwaru Filadelfijskiego. Dziś (14 maja) o godzinie 17.00 zostanie udostępniony do ruchu drugi, ostatni odcinek tej ulicy.
 • Wyścigi rowerkowe dla dzieci 2024 - plakat
  Miasto, Sport
  19 maja 2024 r. na toruńskiej Motoarenie odbędą się wyścigi rowerowe dla dzieci.
 • Drogi, Inwestycje, Miasto
  W Toruniu rozpoczyna się kolejna ważna inwestycja drogowa. 15 maja 2024 r. drogowcy przekazali teren pod przebudowę drogi krajowej nr 91 w rejonie skrzyżowania z ul. Strobanda.
 • Na zdjęciu: pani daje dziecku cukierki z koszyka
  Miasto
  Po raz 12. Zespół Szkół nr 19 zorganizował piknik dla swoich uczniów i ich rodzin. Atrakcji było co nie miara!
 • Orsolya Zsuzsanna Kovács, Ambasador Węgier w Polsce, była gościem prezydenta Torunia Pawła Gulewskiego 17 maja 2024 r.
 • Karatecy z klubu Kimura Toruń wrócili z medalami z Międzynarodowych Mistrzostw Polish Open oraz WGKF w full contact karate.
 • Korzyści płynące z programu „Cała Polska Strefą”, wyzwania związane z cyfryzacją i automatyzacją, wyniki najnowszego raportu Randstad oraz oferta działań probiznesowych Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu – to główne tematy spotkania dla przedsiębiorców z sektora BPO, na które zapraszamy 4 czerwca 2024 roku do restauracji Mio Piano w Toruniu.
 • W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy przedsiębiorców do udziału w "Polsko-Litewskim Forum Biznesowym na Kujawach i Pomorzu". Forum odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2024 r. w Toruniu i Bydgoszczy. Udział jest bezpłatny.
 • Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu zaprasza na niezapomnianą noc pełną sztuki, dźwięków i inspirujących spotkań. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi – każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Prezydent Miasta Torunia ogłasza możliwości zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
 • W ramach forum uczelni partnerskich projektu YUFE odbyło się spotkanie przedstawicieli uczelni członkowskich, w tym UMK, w którym udział wziął prezydent Paweł Gulewski.
 • W ten weekend szykuje się duża dawka dobrej muzyki i historii. Wszystko za sprawą tegorocznego VIII Festiwalu Muzykofilia i I Toruńskiej Nocy Muzeów. Miłośników teatru zapraszamy na 38. Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora. Wystąpią znani aktorzy, m.in. Sławomir Holland, Sonia Bohosiewicz, Piotr Kondrat i Wiesław Komasa. Z kolei dla fanów...