Camping Tramp wyróżniony | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Camping Tramp wyróżniony

Miasto, Sport
Data publikacji: 28 listopada 2023
Autor: Magdalena Winiarska
Na zdjęciu: domki kempingowe na kampingu Tramp

Toruński Camping Tramp zdobył II miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2023”. W konkursie uczestniczyły wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Konkurs organizowany jest przez Federację we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną. Ocenie podlegały m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek profesjonalizm i jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu. Na werdykt wpływ miały opinie krajowych i zagranicznych gości poszczególnych placówek.

Pozycja uzyskana przez camping nr 33 „Tramp” w Toruniu w tegorocznej edycji konkursu jest dowodem na to, że zachowuje on wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów. Jest to zasługą jego kierownictwa oraz pracowników, którzy dbają o utrzymanie wysokiego standardu i zapewnienie turystom najwyższej jakości usług - czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym do prezydenta Torunia Michała Zaleskiego.

Toruński Camping Tramp już wielokrotnie zdobywał laury w konkursie „Mister Camping”. To dowód na to, że obiekt zachowuje niezmiennie wysoki standard, a dzięki dogodnej lokalizacji jest chętnie wybierany przez turystów jako baza noclegowa w Toruniu.

Hotel i Camping Tramp zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części Torunia (od północy przy ul. Dybowskiej, od południa przy ul. Kujawskiej). Camping wkomponowany jest w dużą ilość zieleni, dzięki czemu posiada dobre warunki wypoczynku. Bliskość starówki (ok. 1 km), dworca kolejowego Toruń Główny (500 m), całodobowych sklepów spożywczych i komunikacji miejskiej sprawia, że obiekt jest bardzo atrakcyjny dla gości.

W 2020 roku camping wzbogacił się o kompleks sportowy, w skład którego wchodzą trzy baseny zewnętrzne o wymiarach: 12x25 m, gł. 1,5 m; 12x25 m, gł. 1,2 m oraz basen dla dzieci 6x12 m, gł. 0,6 m. Dodatkowo na terenie kompleksu powstały: siłownia plenerowa, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, zaplecze socjalno-sanitarne, przebieralnie, kasa oraz teren rekreacyjno-piknikowy. Powstały też dodatkowe miejsca parkingowe.

 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Protest rolników - będą problemy z komunikacją miejską
  Miasto, MZK
  Na najbliższy czwartek i piątek (29 lutego i 1 marca br.) planowane są kolejne protesty rolników. Z tego powodu należy spodziewać się problemów w funkcjonowaniu miejskiej komunikacji autobusowej, zwłaszcza na liniach podmiejskich 111 i 112.
 • Spotkanie z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim
  Miasto
  28 lutego 2024 r. Urząd Miasta Torunia odwiedził nowy Wojewoda Kujawsko-Pomorski – Michał Sztybel. Towarzyszył mu pełnomocnik ds. samorządowych Rafał Rospenda. Spotkał się z nimi Prezydent Torunia Michał Zaleski.
 • 25 lat Polski w NATO - koncert
  Kultura, Miasto
  Od 1 marca 2024 r. będzie można odebrać bezpłatne wejściówki na koncert muzyki filmowej, musicalowej i popularnej „25 lat Polski w NATO”.
 • Na zdjęciu: jezdnia, a na niej jedzie samochód
  Drogi, Miasto
  Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poszukuje wykonawcy remontu ulicy Grudziądzkiej. Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty do 14 marca 2024 r.
 • Na zdjęcli: dłoń o czerwonych paznokciach trzyma kartę do głosowania i wrzuca ją do urny wyborczej, na której jest godło kraju
  Miasto
  7 kwietnia 2024 r. odbędą się wybory samorządowe, w których wybieramy radnych do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
 • Weź udział w projekcie Zielona Ławeczka
  Eko, Miasto
  Ruszyła nowa edycja programu grantowego "Zielona Ławeczka". Akcja skierowana jest do grup sąsiedzkich z miast powyżej 10 tysięcy mieszkańców.
 • 7 kwietnia 2024 r. odbędą się wybory samorządowe, w których wybieramy radnych do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
 • Ruszyła nowa edycja programu grantowego "Zielona Ławeczka". Akcja skierowana jest do grup sąsiedzkich z miast powyżej 10 tysięcy mieszkańców.
 • Siedemnaście medali zdobyli sportowcy z Torunia w 33. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Zawody odbyły się 24 lutego 2024 r. w Arenie Toruń z udziałem ponad 500 zawodniczek i zawodników.
 • Na najbliższy czwartek i piątek (29 lutego i 1 marca br.) planowane są kolejne protesty rolników. Z tego powodu należy spodziewać się problemów w funkcjonowaniu miejskiej komunikacji autobusowej, zwłaszcza na liniach podmiejskich 111 i 112.
 • W Światowym Dniu Organizacji Pozarządowych, 27 lutego 2024 r. w Dworze Artusa reprezentanci 140 organizacji odebrali umowy na realizację swoich projektów.
 • Odliczamy dni do uruchomienia roweru miejskiego. Startujemy w najbliższy piątek, 1 marca!
 • 1 marca 2024 r. o godz. 12:00 przy pomniku w al. Solidarności odbędą się uroczystości patriotyczne upamiętniające Żołnierzy Wyklętych.
 • „Bezpieczeństwo osób starszych” – konferencja pod tym tytułem odbyła się 26 lutego 2024 r. w Młodzieżowym Domu Kultury.