O0698 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

O0698

Budżet obywatelski w Toruniu na 2021 r. - informacje o projekcie:

  

Rodzaj zadania: 
Ogólnomiejskie
Numer projektu: 
O0698
Tytuł projektu: 
Edukacja liderów organizacji pozarządowych i grup nieformalnych 2.0
Lokalizacja: 
Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej w Toruniu (ul. Konopnicka 13, 87-100 Toruń). Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną zakładamy także realizację zadania z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Opis projektu: 
Edukacja Liderów 2.0 to projekt o charakterze ogólnomiejskim, którego głównym celem jest zwiększanie kompetencji lokalnych liderów. Udział w projekcie pomoże w podejmowaniu inicjatyw na rzecz społeczeństwa. Ułatwi także zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych przydatnych w pracy zawodowej oraz karierze naukowej. Projekt dedykowany jest m.in. lokalnym działaczom, studentom, pracownikom organizacji non-profit oraz przedsiębiorcom. Udział w warsztatach jest otwarty. Głównym założeniem projektu jest przeprowadzenie szkoleń prowadzonych przez profesjonalnych trenerów i praktyków. Podczas przeprowadzanych warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i umiejętności z zakresu pracy w zespole, sztuki negocjacji, kreowania wizerunku, profesjonalnej prezentacji oraz mowy ciała. W ramach projektu przewidziane jest przeprowadzenie 40 szkoleń. Wszystkie inicjatywy będą docierać do szerokiego grona odbiorców dzięki mediom społecznościowym oraz kampaniom promocyjnym. Edukacja Liderów 2.0 - bo warto się rozwijać!
Budżet na rok: 
2021
Wycena wstępna UMT: 
30000 zł

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  W ramach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu odbędą się m.in. spotkanie młodych, rodzinny piknik kosmiczny pt. "Astrobaza Toruń" oraz wyjątkowy koncert "Pod wspólnym niebem" z udziałem znanych gwiazd.
 • Na zdjęciu białe kwiaty w donicy przed budynkiem urzędu
  Eko, Miasto
  Rozpoczęły się nasadzenia kwiatów w centrum Torunia. Łącznie pojawi się tam ok. 11,5 tys. kwitnących roślin.
 • Miasto
  Od 27 do 30 maja 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
 • Miasto
  Gmina Miasta Toruń, wzorem lat ubiegłych, realizuje Programy Polityki Zdrowotnej adresowane do mieszkańców Torunia.
 • Biznes, Miasto
  Korzyści płynące z programu „Cała Polska Strefą”, wyzwania związane z cyfryzacją i automatyzacją, wyniki najnowszego raportu Randstad oraz oferta działań probiznesowych Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu – to główne tematy Spotkania dla przedsiębiorców z sektora BPO, na które zapraszamy 4 czerwca 2024 r. do Restauracji Mio Piano w Toruniu.
 • Na zdjęciu widok na Rynek Staromiejski, na pierwszym planie ratusz
  Miasto
  Z okazji obchodzonego 27 maja Dnia Pracownika Samorządowego i Dnia Samorządu Terytorialnego życzenia urzędnikom składają prezydent Paweł Gulewski oraz przewodniczący Rady Miasta Łukasz Walkusz wraz z Radnymi.
 • Gmina Miasta Toruń, wzorem lat ubiegłych, realizuje Programy Polityki Zdrowotnej adresowane do mieszkańców Torunia.
 • Hokejowy Klub Pomorzanin Toruń został wicemistrzem Polski w hokeju na trawie.
 • 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego oraz Pracownika Samorządowego.
 • „Nie ma jak u mamy” – to coroczny koncert z okazji Dnia Matki, organizowany przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. W 2024 r. blisko 6000 gości powitał prezydent Torunia Paweł Gulewski.
 • Wyjątkowy prezent dla mam z okazji ich święta przygotowała Toruńska Orkiestra Symfoniczna – 26 maja 2024 r. wystąpiła pod batutą Krzesimira Dębskiego z koncertem muzyki filmowej.
 • W niedzielę 26 maja 2024 r. wieczorem spodziewane są burze z silnymi opadami deszczu. Apelujemy o ostrożność.
 • 26 maja 2024 r. zakończyła się pierwsza edycja Festiwalu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży Arte! Gościem specjalnym koncertu finałowego był Mezo.
 • W ramach wymiany edukacyjnej do Torunia przyjechało 31 uczniów i opiekunów z Theodor-Heuss-Gymnasium z Getyngi.