K0097 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

K0097

Budżet obywatelski w Toruniu na 2021 r. - informacje o projekcie:

  

Rodzaj zadania: 
Kaszczorek
Numer projektu: 
K0097
Tytuł projektu: 
Letnie orzeźwienie – zamgławiacze – na placu rekreacyjno - sportowym w Kaszczorku
Lokalizacja: 
Rejon ulic Gościnnej i Skierki – działka nr 253/37, teren miejski
Opis projektu: 
Wybudowanie na skraju istniejącego terenu trawiastego do rekreacji niewielkiego placu z kostki brukowej i posadowienie na nim 3 zamgławiaczy różnej wysokości, wybudowanie chodnika łączącego istniejący chodnik z placem (z zamgławiaczami). Wykonanie alejki z kostki brukowej przy terenie trawiastym (od strony wybiegu dla psów) o pow. ok. 100 mkw., z elementami małej architektury (ławki, ławko-stoły zadaszone, kosze na śmieci, tablica informacyjna). Rozszerzenie istniejącego monitoringu (zamontowanie dodatkowej kamery) Proponuję, aby zrobić to systemem „zaprojektuj i wybuduj”. W zakresie projektu znalazły by się następujące pozycje: 1) Wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, 2) Doprowadzenie do miejsca budowy zasilania elektrycznego, 3) Doprowadzenie do miejsca budowy przyłącza wodociągowego, 4) Wbudowanie studzienki technicznej wraz z niezbędną armaturą (zmiękczacz, sterownik, pompa) 5) Montaż 3 szt. zamgławiaczy (różnej wysokości) 6) Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej: pod zamgławiacze oraz chodnika i alejki 7) Dostawa i montaż elementów małej architektury (ławki, ławko-stoły z zadaszeniem, kosze na śmieci, tablice informacyjne).
Budżet na rok: 
2021
Wycena wstępna UMT: 
110000 zł

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Uroczyste ślubowanie na sztandar miasto zakończyło 17 czerwca 2024 r. służbę przygotowawczą 6 nowych pracowników Urzędu Miasta Torunia.
 • Plac 4 czerwca 1989 r. po zdemonotowaniu barierek wokół terenu inwestycji w poniedziałek 17 czerwca 2024 r. Fot. Małgorzata Litwin
  Miasto
  Komunikat w sprawie czasowego wstrzymania prac ziemnych w rejonie Alei Solidarności i ul. Wały gen. Sikorskiego.
 • Kultura, Miasto
  Święto Miasta zbliża się wielkimi krokami! W dniach 20 – 24 czerwca na torunian czeka cały szereg atrakcji, dzięki którym świętowanie urodzin Torunia stanie się jeszcze przyjemniejsze.
 • Eko, Kultura, Miasto
  Na kocykach, leżakach i matach piknikowych posłuchaliśmy muzyki i wspólnie odpoczywaliśmy w parku na Bydgoskim Przedmieściu.
 • Plakat festiwalu z rozetą witrażową na czerwonym tle
  Kultura, Miasto
  W Toruniu rozpoczął się 28. Międzynarodowy Festiwal Nova Muzyka i Architektura. Wstęp na część wydarzeń jest bezpłatny.
 • Miasto
  17 czerwca 2024 r. w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. J. Bema odbyła się uroczystość objęcia obowiązków komendanta Centrum przez płk. Romana Piotrowskiego.
 • Serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy włoskiego pianisty, Sandro Ivo Bartoli, który będzie gościem w Zespole Szkół Muzycznych w Toruniu w dniach 19-20 czerwca 2024 r.
 • Komunikat w sprawie czasowego wstrzymania prac ziemnych w rejonie Alei Solidarności i ul. Wały gen. Sikorskiego.
 • Według raportu Głównego Urzędu Statystycznego, Toruń znalazł się wśród miast z najmniejszym udziałem osób narażonych na hałas w ciągu doby.
 • 18 czerwca 2024 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Bema odbędzie się 46. Memoriał Grzegorza Duneckiego – patrona obiektu.
 • 14 czerwca 2024 r. piłkarska reprezentacja Urzędu Miasta Torunia i jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Toruń wzięła udział w IX Piłkarskim Turnieju Samorządowców Województwa Kujawsko-Pomorskiego o Puchar Marszałka – Waganiec 2024.
 • Kościół św. Szczepana obchodzi swoje 120-lecie. Uroczystości z tej okazji odbyły się 16 czerwca 2024 r.
 • Anne Weber z Niemiec i Zbigniew Rokita z Polski – to laureaci Nagrody Miast Partnerskich Torunia i Getyngi im. S.B. Lindego w 2024 r. Nagrody odebrali 16 czerwca 2024 r. podczas uroczystości w Ratuszu Staromiejskim.
 • Członkowie Kapituły Nagrody Miast Partnerskich Torunia i Getyngi im. S.B. Lindego obradowali 15 czerwca 2024 r. w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu.