K0085 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

K0085

Budżet obywatelski w Toruniu 2020, informacje o projekcie:

Rodzaj zadania: 
Kaszczorek(K)
Numer projektu: 
K0085
Tytuł projektu: 
Teren rozrywki przy ul. Gościnnej w Kaszczorku.
Lokalizacja: 
Rejon ulic gościnnej i Skierki - działka nr 253/37, teren miejski.
Opis projektu: 
1. Dostawa i montaż całorocznej estradowej sceny plenerowej (8x6 metrów); 2. Wykonanie przestrzeni rekreacyjnej, instalacja automatycznego podlewania dla 1300 m2; 3. Wykonanie przyłącza prądowego trójfazowego o mocy 32 kw wraz z zamykaną szafą. Scena byłaby posadowiona możliwie najdalej od placu zabaw w kierunku ulicy Złotej Rybki, pomiędzy wybiegiem dla psów, a bieżnią poliuretanową. Od sceny do istniejącego terenu trawiastego roztaczałby się również trawiasta przestrzeń rekreacyjna, o której mowa w punkcie 2. Skrzynka prądowa mogłaby być zamontowana pomiędzy sceną a terenem, który jest przewidziany dla namiotów cateringowych. Istnieje zapotrzebowanie mieszkańców osiedla na organizowanie w Kaszczorku imprez rozrywkowych i rekreacyjnych.Stacjonarna scena plenerowa będzie służyć nie tylko występom estradowym profesjonalnych wykonawców, ale także dzieciom młodszym i starszym, które będą na niej się bawić i być może kształtować swoje wokalno-muzyczne zdolności.
Budżet na rok: 
2020

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.