www.torun.pl

18. Toruń za pół ceny

Miasto
Data publikacji: 25 lutego 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz

18. edycja akcji Toruń za pół ceny odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2020 r.

Pierwszy weekend kwietnia w Toruniu upłynie pod znakiem rabatów. Obniżki cen o 50 procent można spodziewać się w klubach, kawiarniach, restauracjach, instytucjach kultury i nauki, hotelach, ośrodkach sportowych oraz sklepach, salonach piękności i wielu innych punktach usługowych na terenie całego Torunia. W gronie partnerów akcji można znaleźć nie tylko przedsiębiorców ze starówki. Chętnie dołączają do niej także właściciele osiedlowych lokali i sklepów.

Zgodnie z regulaminem, oferta promocyjna partnerów akcji, musi obejmować co najmniej 3 produkty bądź usługi, których ceny muszą być obniżone o 50 procent przez cały weekend akcji, w godzinach otwarcia punktów.

Trwa nabór zgłoszeń. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w kwietniowej odsłonie TZPC muszą dostarczyć organizatorom:

1. Podpisany Regulamin współpracy w ramach akcji „Toruń za pół ceny”,

2. Wypełniony formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu zawierający m.in.:

- ofertę TZPC określającą usługi / produkty , które będą obniżone o 50% w stosunku do ceny standardowej, zgodnie z paragrafem 4 ust. 1-5.

- dane teleadresowe na potrzeby publikacji na stronie internetowej akcji i materiałach informacyjnych (pełna nazwa, adres, telefon, strona www, e-mail),

- krótkiego opisu reprezentowanego obiektu;

3. Podpisaną Informację o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją akcji „Toruń za pół ceny”,

4. Zdjęcie lokalu o rozdzielczości min. 300 dpi,

5. Logo w wersji wektorowej oraz JPG.

Kompletne zgłoszenie należy przesłać pod adres torunzapolceny@eurozet.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 6 marca 2020 roku.

Informacje szczegółowe: koordynatorka zgłoszeń do akcji Monika Dejnecka e-mail: monika.dejnecka@meloradio.pl, tel. 505 157 826.

Organizatorami akcji Toruń za pół ceny jest Gmina Miasta Toruń i Eurozet.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej akcji: http://torunzapolceny.pl/przystap_do_akcji/

Po pobrania:

Regulamin współpracy w ramach akcji "Toruń za pół ceny",

Formularz zgłoszeniowy.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto, Sport
  W pierwszym meczu eWinner 1. ligi żużlowej toruński Apator pewnie pokonał drużynę z Gniezna 55:35.
 • Kultura, Miasto
  Recital organowy zabrzmiał w katedrze śś. Janów. Koncert odbył się w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu "Nova Muzyka i Architektura".
 • Miasto, Sport
  PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się 15 sierpnia 2020 r. o godz. 19:15 na toruńskiej Motoarenie.
 • Miasto
  W niedzielę 12 lipca 2020 roku Toruń pojawi się w popularnym programie porannym „Pytanie na śniadanie” w TVP2.
 • Miasto
  W odpowiedzi na prośby mieszkańców ławka multimedialna grająca utwory Fryderyka Chopina na ul. Mostowej została przeprogramowana. Dotychczas funkcja audio była dostępna w godzinach 7:00-22:00 na żądanie poprzez wciśnięcie przycisku. Każdy kolejny z czterech utworów był emitowany poprzez kolejne wciśnięcie przycisku audio.
 • Miasto
  Razem zaplanujmy, jak zagospodarować pierzeję południową Rynku Nowomiejskiego na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
 • Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie informuje, że w piątek od godz. 15:00 mogą wystąpić burze z gradem.
 • Koncerty, Kino Letnie, spektakle teatralne i zbliżający się festiwal światła w niecodziennej odsłonie – tak właśnie zapowiadają się wakacje w Toruniu. Festiwal Teatrów Ulicznych czy plenerowa Scena Letnia to tylko część oferty przygotowanej przez Toruńską Agendę Kulturalną na ten okres. Najbliższe wydarzenia już w ten weekend! Przypominamy o...
 • Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu rozstrzygnął przetarg na dostawy pięciu nowych, pięcioczłonowych tramwajów. Nowe pojazdy dostarczy PESA, która jako jedyna złożyła ofertę w przetargu. Na realizację zamówienia wykonawca ma 24 miesiące.
 • W poniedziałek 13 lipca 2020 r. rusza nabór wniosków na zadania służące ochronie zasobów wodnych, polegające na gromadzeniu i wykorzystaniu wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania.
 • W sobotę 11 lipca 2020 r. na Motoarenie odbędą się zawody żużlowe. Aby ułatwić wiernym kibicom toruńskiej drużyny dotarcie na stadion, uruchomione zostaną kursy tramwajów linii nr 5.
 • 147 wniosków poprawnych formalnie złożyli mieszkańcy do budżetu obywatelskiego Torunia na rok 2021. Rekordowa liczba propozycji lokalnych wpłynęła z Bydgoskiego.
 • O tym, jak bezpiecznie przetrwać pandemię, rozmawiamy z mgr Ewą Nowak - Wąsicką, Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym.
 • Most drogowy im. Józefa Piłsudskiego to obecnie jeden z większych placów budowy w Toruniu. Inwestycja zakończy się w listopadzie 2021 roku.