www.torun.pl

18. Toruń za pół ceny

Miasto
Data publikacji: 25 lutego 2020
Autor: Adrian Aleksandrowicz

18. edycja akcji Toruń za pół ceny odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2020 r.

Pierwszy weekend kwietnia w Toruniu upłynie pod znakiem rabatów. Obniżki cen o 50 procent można spodziewać się w klubach, kawiarniach, restauracjach, instytucjach kultury i nauki, hotelach, ośrodkach sportowych oraz sklepach, salonach piękności i wielu innych punktach usługowych na terenie całego Torunia. W gronie partnerów akcji można znaleźć nie tylko przedsiębiorców ze starówki. Chętnie dołączają do niej także właściciele osiedlowych lokali i sklepów.

Zgodnie z regulaminem, oferta promocyjna partnerów akcji, musi obejmować co najmniej 3 produkty bądź usługi, których ceny muszą być obniżone o 50 procent przez cały weekend akcji, w godzinach otwarcia punktów.

Trwa nabór zgłoszeń. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w kwietniowej odsłonie TZPC muszą dostarczyć organizatorom:

1. Podpisany Regulamin współpracy w ramach akcji „Toruń za pół ceny”,

2. Wypełniony formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu zawierający m.in.:

- ofertę TZPC określającą usługi / produkty , które będą obniżone o 50% w stosunku do ceny standardowej, zgodnie z paragrafem 4 ust. 1-5.

- dane teleadresowe na potrzeby publikacji na stronie internetowej akcji i materiałach informacyjnych (pełna nazwa, adres, telefon, strona www, e-mail),

- krótkiego opisu reprezentowanego obiektu;

3. Podpisaną Informację o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją akcji „Toruń za pół ceny”,

4. Zdjęcie lokalu o rozdzielczości min. 300 dpi,

5. Logo w wersji wektorowej oraz JPG.

Kompletne zgłoszenie należy przesłać pod adres torunzapolceny@eurozet.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 6 marca 2020 roku.

Informacje szczegółowe: koordynatorka zgłoszeń do akcji Monika Dejnecka e-mail: monika.dejnecka@meloradio.pl, tel. 505 157 826.

Organizatorami akcji Toruń za pół ceny jest Gmina Miasta Toruń i Eurozet.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej akcji: http://torunzapolceny.pl/przystap_do_akcji/

Po pobrania:

Regulamin współpracy w ramach akcji "Toruń za pół ceny",

Formularz zgłoszeniowy.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Przed izbą przyjęć Specjalistycznego Szpitala Miejskiego rozpoczęto rozstawianie namiotów. To w nich będzie się odbywała wstępna selekcja, umożliwiająca oddzielenie pacjentów z podejrzeniem zarażenia koronawirusem od pozostałych.
 • Biznes
  To kolejne działanie mające na celu ograniczenie negatywnych skutków pandemii na gospodarkę. Jest kierowane do małych i średnich przedsiębiorców. Środki przeznaczone na ten cel to 400 milionów złotych. Nabór wniosków ruszy z końcem kwietnia. Jak zapowiadają twórcy nowego funduszu pożyczkowego: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz...
 • Biznes
  Ministerstwo Rozwoju przedstawiło dziś (7 kwietnia) nowe propozycje rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom.
 • Drogi, Miasto
  Ulica Bażyńskich na odcinku od Batorego do ul. Wojska Polskiego, na wysokości Szpitala Miejskiego, została zamknięta dla ruchu.
 • Miasto
  Fundacja na Rzecz Hematologii i Medycyny Regeneracyjnej prowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup maseczek, przyłbic, kombinezonów i środków dezynfekcyjnych dla Oddziału Hematologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim.
 • Miasto
  Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na zajęcia powtórkowe w formie e-learninowej przed egzaminem dojrzałości z matematyki.
 • Filharmonicy z orkiestr symfonicznych największych polskich miast, w tym z Torunia, zagrali wspólnie fragment utworu „Wiosna” Antoniego Vivaldiego.
 • W ramach akcji „Zostań w domu, ćwicz z nami” do aktywności fizycznej zachęcają Twarde Pierniki.
 • 6 kwietnia 2020 roku dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu podjęła decyzje o zamknięciu Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2. Aż 200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i...
 • Życzenia Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego z okazji Światowego Dnia Zdrowia.
 • Znany toruński lekarz, którzy walczy ze stwardnieniem zanikowym bocznym, rozpoczął eksperymentalną terapię komórkami macierzystymi w klinice w Seulu.
 • W Toruniu i powiecie toruńskim potwierdzono zarażenie obecność SARS-CoV-19 u 59 osób. W związku z zarażeniem dwa oddziały Specjalistycznego Szpitala Miejskiego zostały zamknięte.
 • W okresie Świąt Wielkanocnych w Toruniu będzie inaczej funkcjonowała komunikacja miejska.