www.torun.pl

Sierpień z nowymi rabatami

Biznes, Miasto
Data publikacji: 03 sierpnia 2020
Autor: Małgorzata Litwin
Screen interaktywnej mapy z punktami partnerskimi na starówce

Już w prawie stu miejscach na starówce zrobimy zakupy w obniżonych cenach z kartą Moja Starówka.

Program lojalnościowy Moja starówk@ to wspólne przedsięwzięcie staromiejskich przedsiębiorców i Gminy Miasta Toruń, koordynowane przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Celem programu, który funkcjonuje od 1 października 2017 r., jest zachęcenie mieszkańców Torunia do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu na starówce. Partnerami programu lojalnościowego są podmioty prowadzące działalność gospodarczą na obszarze zespołu staromiejskiego Torunia, oferujące szeroki wachlarz usług. Są wśród nich: sklepy odzieżowe, obuwnicze, optometrie, restauracje, kluby, kawiarnie, księgarnie.

Obecnie z rabatów korzysta już ok. 18 tys. mieszkańców, okazując kartę rabatową w wersji tradycyjnej lub elektronicznej, ponieważ od października 2019 r. kartę można wprowadzić także do popularnej aplikacji mobilnej Stocard. Wysokość rabatu jest indywidualnie ustalana przez każdego z partnerów programu i może się różnić w poszczególnych punktach partnerskich. Aktualna lista wszystkich rabatów dostępna jest na stronie: torun.pl/mojastarówka oraz w aplikacji miejskiej Toruń Porusza

Nowe rabaty w programie:

Jasmin Kebab
ul. Ducha Św. 19
10% rabatu na całe menu, z wyłączeniem napojów

Baza Craft Beer & Ramen
ul. Szeroka 34
15 % na całe menu, z wyłączeniem napojów

telefony.torun.pl
ul. Chełmińska 7, ul. Szeroka 27
10% rabatu na wszystkie akcesoria telefoniczne

Coco Bowl Toruń
ul. Chełmińska 12
10% rabatu na desery oraz smoothie

Tutaj przejdziesz do interaktywnej mapy wszystkich punktów na starówce udzielających rabatów >>  https://bit.ly/39psHj5

Jak otrzymac kartę?

Bezpłatną kartę Moja Starówk@ można otrzymać podczas zakupów w punktach partnerskich programu. Program lojalnościowy Moja Starówk@ dostępny jest także w formie aplikacji mobilnej Stocard. Można ją ściągnąć za darmo na telefon i dodać ręcznie numer karty lub zeskanować umieszczony na niej kod kreskowy.

Więcej informacji o programie Moja Starówk@

Najczęściej czytane aktualności

 • Eko, Miasto
  Trwa realizacja projektu obywatelskiego, w ramach którego w Toruniu pojawią się tzw. zielone przystanki komunikacji miejskiej. Gotowa jest koncepcja projektowa.
 • Na zdjęciu: budynek Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
  Kultura, Miasto
  Krzysztof Stanisławski 1 października 2020 roku obejmie stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
 • Na zdjęciu: tramwaj jadący po ulicach miasta
  MZK
  W najbliższą sobotę 26 września 2020 r., w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomiony zostanie dodatkowy kurs tramwaju linii nr 5.
 • Na zdjęciu: gala Festiwalu Camerimage 2019 na toruńskich Jordankach
  Kultura, Miasto
  Radni wyrazili zgodę na zmiany w budżecie miasta na rok 2020 i w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2050. Dotyczyły one przesunięć w finansowaniu Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage. Władze ECF zwróciły się z prośbą o zgodę na wykorzystanie 1 miliona złotych z dotacji celowej na wydatki inwestycyjne, a nie na organizację...
 • Miasto
  Co roku w ostatnią niedzielę września przypada Międzynarodowy Dzień Głuchych. To okazja do przypomnienia o potrzebach i problemach osób dotkniętych utratą słuchu.
 • 22. sesja Rady Miasta Torunia - ekran monitora na tle banera Toruń
  Miasto
  Radni podczas sesji Rady Miasta 24 września przegłosowali stanowisko ws. treści budżetu na rok 2021.
 • Koncerty klasyczne i rozrywkowe, Noc Naukowców w Młynie Wiedzy, jesienne wycieczki miejskie i podmiejskie, a dla dzieciaków przegląd filmów w CSW - to tylko mały wyjątek z tego, co będzie się działo w ten weekend w toruńskiej kulturze. A w sporcie decydujący mecz o awans do PGE Ekstraligi rozegra Apator Toruń.
 • Toruńscy radni zgodzili się na wydłużenie kadencji organów pomocniczych Gminy Miasta Toruń.
 • 85 billboardów promujących potencjał gospodarczy Torunia zostanie odśłoniętych w 10 polskich miastach w ramach projektu „Invest in BiT CITY2”.
 • 1 października 2020 roku w Dworze Artusa odbędzie się tegoroczny koncert Fundacji Platon. Gwiazdą wieczoru będzie zespół KROKE.
 • Toruńscy radni podczas sesji 24 września 2020 roku przyjęli uchwałę w sprawie nadania parkowi w obrębie al. Niezależnego Zrzeszenia Studentów, al. Jana Pawła II, ulic: Chopina i Tujakowskiego oraz al. 500-lecia nazwy „Park 100-lecia Powrotu Torunia do Wolnej Polski”.
 • Radni jednogłośnie wyrazili zgodę na zmianę wysokości stawek podatków od środków transportowych i podatków od nieruchomości.
 • Wieloletni dyrektor Muzeum Okręgowego w Toruniu Marek Rubnikowicz otrzyma Medal "Za zasługi dla Miasta Torunia" na wstędze – tak jednogłośnie zdecydowali radni podczas 22. sesji Rady Miasta Torunia 24 września 2020 r.
 • W poniedziałek 28 września 2020 r. zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie pl. Niepodległości.