www.torun.pl

Elana zaprasza na prezentację

Miasto, Sport
Data publikacji: 17 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Toruński Klub Elana S.A. zaprasza wszystkich kibiców na prezentację pierwszego zespołu w sezonie 2019/2020. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 Lipca 2019 roku o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Dunieckiego przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.

Kibice oraz sympatycy zespołu będą mieli okazję zobaczyć wszystkich członków drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, a także byłych zawodników Klubu. Zespół zaprezentuje nowe koszulki meczowe zwracające uwagę na rolę pszczół dla naszego środowiska, o których w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych w całej Europie. Podczas prezentacji odbędą się licytacje m.in. limitowanych kart zawodników. Zaplanowano także inne ciekawe atrakcje dla kibiców. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z piłkarzami Elany oraz zdobycia autografu ulubionego zawodnika. Przez cały czas trwania prezentacji każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na nadchodzący sezon bezpośrednio na stadionie. Zaraz po prezentacji zawodnicy wybiegną na murawę i rozegrają mecz sparingowy z drużyną KKS Kalisz. 

Tego samego dnia o godz. 9:00 również na stadionie miejskim odbędzie się coroczny Turniej Mucha Cup organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń. Jest to doskonała okazja do spotkania się wszystkich sympatyków toruńskiej drużyny w jednym miejscu i szczytnym celu.  W trakcie turnieju będzie dostępna strefa bufetowa, w której nie zabraknie smacznego jedzenia. Nie zabraknie też atrakcji oraz konkursów dla kibiców. Odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele statutowe fundacji „Serce Dzieciom” im. Marcina Muchewicza – byłego kibica oraz działacza Elany Toruń.

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto, MZK
  Od 1 września 2019 r. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu toruńskiej komunikacji miejskiej. Jednym z głównych powodów jest potrzeba zwiększenia oferty przewozowej dla uczniów, których podwójne roczniki rozpoczną naukę w szkołach ponadpodstawowych.
 • Kultura, Miasto
  W najbliższych dniach Toruń opanują setki tysięcy turystów. Ruszyła jedenasta edycja Bella Skyway Festival, która potrwa do niedzieli!
 • Kultura, Miasto
  W dniach 20-25 sierpnia 2019 r. odbędzie się 11. edycja Bella Skyway Festival. W tym roku motywem przewodnim Bella Skyway Festival jest „Różnorodność miejsca”.
 • Biznes, Miasto
  Urząd patentowy RP przyznał prawo ochronne dla wspólnego znaku towarowego Made in Toruń. To oznacza, że certyfikat jakości, jakim posługuje się część toruńskich firm, jest chroniony na podstawie przepisów prawa o własności przemysłowej.
 • Miasto
  Ogród Zoobotaniczny zaprasza w niedzielę 25 sierpnia 2019 r. na festyn rodzinny na zakończenie wakacji.
 • Nowa Zamojska
  Drogi, Inwestycje
  Zakończyła się budowa ulicy Zamojskiej w Toruniu. Gruntowa ulica na osiedlu Bielawy Grębocin dziś wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu.
 • Pod koniec sierpnia Toruń czekają wielkie siatkarskie emocje - Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Kibice mogą już za darmo odbierać bilety.
 • 20 sierpnia 2019 roku rusza tegoroczny Bella Skyway Festival. Organizatorzy przygotowali szereg udogodnień dla kierowców i pasażerów MZK na czas wydarzenia.
 • Toruń dołączył do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, która startuje 1 września 2019 roku.
 • 20 sierpnia 2019 r. przedstawiciele miasta wizytowali trwającą adaptację Koszarów Bramy Chełmińskiej na Muzeum Twierdzy Toruń. Nowy oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu ma być otwarty w przyszłym roku.
 • Toruńscy drogowcy poprawią bezpieczeństwo i płynność przejazdu na ulicy Poznańskiej, na wysokości nowego cmentarza. Wszystko to za sprawą zatoki przystankowej, która powstaje w tym miejscu. W ramach inwestycji wybudowany będzie także chodnik i zostanie ustawiona wiata. Obecnie autobusy komunikacji miejskiej zatrzymują się na jezdni, na wysokości...
 • Miasto uruchomiło specjalną podstronę z informacjami o nadchodzących wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP, które odbędą się 13 października 2019 r.
 • Według raportu Głównego Urzędu Statystycznego w 2018 roku torunianie zarabiali przeciętnie 4629 zł i 36 groszy brutto miesięcznie.
 • Na tegorocznym, 11. Bella Skyway Festival pojawi się instalacja dotycząca komunikacji miejskiej. Będzie wyświetlana m.in. na autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji.