www.torun.pl

Elana zaprasza na prezentację

Miasto, Sport
Data publikacji: 17 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Toruński Klub Elana S.A. zaprasza wszystkich kibiców na prezentację pierwszego zespołu w sezonie 2019/2020. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 Lipca 2019 roku o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Dunieckiego przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.

Kibice oraz sympatycy zespołu będą mieli okazję zobaczyć wszystkich członków drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, a także byłych zawodników Klubu. Zespół zaprezentuje nowe koszulki meczowe zwracające uwagę na rolę pszczół dla naszego środowiska, o których w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych w całej Europie. Podczas prezentacji odbędą się licytacje m.in. limitowanych kart zawodników. Zaplanowano także inne ciekawe atrakcje dla kibiców. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z piłkarzami Elany oraz zdobycia autografu ulubionego zawodnika. Przez cały czas trwania prezentacji każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na nadchodzący sezon bezpośrednio na stadionie. Zaraz po prezentacji zawodnicy wybiegną na murawę i rozegrają mecz sparingowy z drużyną KKS Kalisz. 

Tego samego dnia o godz. 9:00 również na stadionie miejskim odbędzie się coroczny Turniej Mucha Cup organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń. Jest to doskonała okazja do spotkania się wszystkich sympatyków toruńskiej drużyny w jednym miejscu i szczytnym celu.  W trakcie turnieju będzie dostępna strefa bufetowa, w której nie zabraknie smacznego jedzenia. Nie zabraknie też atrakcji oraz konkursów dla kibiców. Odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele statutowe fundacji „Serce Dzieciom” im. Marcina Muchewicza – byłego kibica oraz działacza Elany Toruń.

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Zwieńczeniem obchodów setnej rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski był koncert z udziałem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz takich gwiazd, jak Piotr Cugowski, Michał Szpak, Kasia Wilk. W Arenie Toruń w wyjątkowej aranżacji wybrzmiały największe polskie przeboje ostatniego stulecia.
 • Miasto
  W ramach obchodów stulecia powrotu Torunia do wolnej Polski 18 stycznia 2020 r. w CKK Jordanki odbył się Bal Stulecia.
 • Miasto
  Podczas Balu Stulecia w dniu 18 stycznia 2020 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Plebiscytu na „Współczesnego Torunianina Stulecia”.
 • Miasto
  18 stycznia 2020 r. obchodzimy 100. rocznicę powrotu naszego miasta do wolnej Polski. Aby upamiętnić tę ważną datę, w Toruniu odbył się szereg wydarzeń patriotycznych.
 • Kultura, Miasto
  Kto dowodził żołnierzami Dywizji Pomorskiej? Ile aktualnie mamy osiedli w Toruniu? - z tymi i wieloma innymi pytaniami musieli zmierzyć się uczestnicy Wielkiego Quizu o Toruniu, który odbył się 18 stycznia 2020 r.
 • Miasto
  W sobotę, 18 stycznia odbędzie się BAL 100-lecia upamiętniający jubileusz 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski. Organizatorem Balu jest prezydent Torunia – Michał Zaleski.
 • Od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. przypadają ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim. Na dzieci, spędzające ten czas w Toruniu, czeka wiele atrakcji sportowych, kulturalnych oraz edukacyjnych.
 • Olbrzymie zainteresowanie budową dróg dojazdowych do przeprawy tymczasowej. W ogłoszonych przez drogowców dwóch przetargach złożono łącznie aż 13 ofert.
 • 18 stycznia 2020 r. odbyła się IV edycja Toruńskich Biegów Wolności 2019/20. Był to finał trwających od marca zeszłego roku zawodów.
 • Toruń świętuje setną rocznicę odzyskania niepodległości! W obchody wpisuje się wystawa „Toruń 100 lat Niepodległy! Z miłości ku ojczyźnie…”, której wernisaż miał miejsce 17 stycznia 2020 roku w Ratuszu Staromiejskim.
 • Toruń jest dla nas „zupełnie nowym odkryciem” – tak o wizycie w naszym mieście opowiedziały dziennikarki kilku izraelskich mediów podróżniczych.
 • Konferencja naukowa w ratuszu oraz złożenie kwiatów pod pomnikami bohaterów roku 1920 rozpoczęły 17 stycznia 2020 r. drugi dzień obchodów 100-lecia powrotu Torunia do wolnej Polski.
 • Halleriada, pokazy walk na szable, koncert muzyki ostatniego 100-lecia, wirtualny teatr historii “Niepodległa” - w ten weekend hucznie świętujemy 100. rocznicę powrotu Torunia do wolnej Polski.
 • Uroczysta sesja Rady Miasta Torunia w Ratuszu Staromiejskim zainaugurowała 16 stycznia 2020 r. obchody 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.