www.torun.pl

Elana zaprasza na prezentację

Miasto, Sport
Data publikacji: 17 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Toruński Klub Elana S.A. zaprasza wszystkich kibiców na prezentację pierwszego zespołu w sezonie 2019/2020. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 Lipca 2019 roku o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Dunieckiego przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.

Kibice oraz sympatycy zespołu będą mieli okazję zobaczyć wszystkich członków drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, a także byłych zawodników Klubu. Zespół zaprezentuje nowe koszulki meczowe zwracające uwagę na rolę pszczół dla naszego środowiska, o których w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych w całej Europie. Podczas prezentacji odbędą się licytacje m.in. limitowanych kart zawodników. Zaplanowano także inne ciekawe atrakcje dla kibiców. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z piłkarzami Elany oraz zdobycia autografu ulubionego zawodnika. Przez cały czas trwania prezentacji każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na nadchodzący sezon bezpośrednio na stadionie. Zaraz po prezentacji zawodnicy wybiegną na murawę i rozegrają mecz sparingowy z drużyną KKS Kalisz. 

Tego samego dnia o godz. 9:00 również na stadionie miejskim odbędzie się coroczny Turniej Mucha Cup organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń. Jest to doskonała okazja do spotkania się wszystkich sympatyków toruńskiej drużyny w jednym miejscu i szczytnym celu.  W trakcie turnieju będzie dostępna strefa bufetowa, w której nie zabraknie smacznego jedzenia. Nie zabraknie też atrakcji oraz konkursów dla kibiców. Odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele statutowe fundacji „Serce Dzieciom” im. Marcina Muchewicza – byłego kibica oraz działacza Elany Toruń.

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Świąteczny Konwój Radia ZET zawita ponownie do Torunia! Wiele atrakcji z tej okazji czeka nas w dniach 14-15 grudnia 2019 r.
 • Miasto, MZK
  Miasto za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Komunikacji kupi pięć nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów. To kolejny krok w stronę ekologicznego i nowoczesnego transportu miejskiego. 13 grudnia 2019 r. zostaje uruchomiony przetarg na to zadanie.
 • Miasto
  W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. upływa termin zgłaszania kandydatek i kandydatów w ogłoszonym przez miasto plebiscycie "Współczesny torunianin 100-lecia".
 • Kultura, Miasto
  Grzegorz Ciechowski Symfonicznie, Salon Poezji, dwie projekcje filmowe oraz Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego - Tak! Tak! To już weekend w Toruniu z liderem Republiki w roli głównej!
 • Kultura, Miasto
  8 grudnia 2019 roku w CKK Jordanki wystąpił Robbie Williams z koncertem promującym nowy dwupłytowy album artysty pt. „Christmas Present”.
 • Drogi, Inwestycje
  Służby drogowe przez cały czas analizują, jak usprawnić organizację ruchu w rejonie placu Rapackiego w związku z inwestycją w alei św. Jana Pawła II .
 • Grzegorz Wilk, Kasia Moś, Igor Herbut, Janusz Radek i Ania Lasota wystąpili wraz z muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej na wyjątkowym koncercie zorganizowanym w ramach 6. Dni Grzegorza Ciechowskiego. Największe utwory lidera Republiki publiczność usłyszała w oryginalnych aranżacjach Krzysztofa Herdzina.
 • Nowe drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, zintegrowany węzeł przesiadkowy, pas tramwajowo-autobusowy i łącznik torowy – tak w przyszłości będzie wyglądał plac Rapackiego i jego okolice. 12 grudnia 2019 r. rusza kolejny etap prac – przebudowa alei św. Jana Pawła II.
 • 14 grudnia 2019 roku w Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej odbyła się konferencja „Przedsiębiorczość w Polsce – Nowe Perspektywy Rozwoju”. Wśród gości specjalnych był między innymi wicepremier Jacek Sasin.
 • Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. będzie nadal odbierać odpady komunalne z posesji zamieszkałych w latach 2020-2021. W związku z nowelizacją ustawy mieszkańcy muszą liczyć się ze wzrostem opłat za wywóz i utylizacje śmieci.
 • 14 grudnia 2019 roku, podczas 18. Koncertu Specjalnego Pamięci Grzegorza Ciechowskiego wręczono Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia. Odebrał ją Ralph Kaminski. Koncert w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa był punktwm kulminacyjnym 6. Dni Grzegorza Ciechowskiego.
 • Na parterze Urzędu Miasta Torunia można od kilku dni podziwiać bożonarodzeniową szopkę osadzoną w realiach toruńskich.
 • PGE Toruń zakończyła projekt związany z budową nowej sieci zasilającej ponad 70 tys. mieszkańców miasta.
 • 29 listopada 2019 roku na Rynku Staromiejskim rozpocznie się tegoroczny jarmark. Dla odwiedzających przygotowano masę atrakcji.