www.torun.pl

Elana zaprasza na prezentację

Miasto, Sport
Data publikacji: 17 lipca 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz

Toruński Klub Elana S.A. zaprasza wszystkich kibiców na prezentację pierwszego zespołu w sezonie 2019/2020. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 Lipca 2019 roku o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Dunieckiego przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.

Kibice oraz sympatycy zespołu będą mieli okazję zobaczyć wszystkich członków drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym, a także byłych zawodników Klubu. Zespół zaprezentuje nowe koszulki meczowe zwracające uwagę na rolę pszczół dla naszego środowiska, o których w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych w całej Europie. Podczas prezentacji odbędą się licytacje m.in. limitowanych kart zawodników. Zaplanowano także inne ciekawe atrakcje dla kibiców. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z piłkarzami Elany oraz zdobycia autografu ulubionego zawodnika. Przez cały czas trwania prezentacji każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na nadchodzący sezon bezpośrednio na stadionie. Zaraz po prezentacji zawodnicy wybiegną na murawę i rozegrają mecz sparingowy z drużyną KKS Kalisz. 

Tego samego dnia o godz. 9:00 również na stadionie miejskim odbędzie się coroczny Turniej Mucha Cup organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń. Jest to doskonała okazja do spotkania się wszystkich sympatyków toruńskiej drużyny w jednym miejscu i szczytnym celu.  W trakcie turnieju będzie dostępna strefa bufetowa, w której nie zabraknie smacznego jedzenia. Nie zabraknie też atrakcji oraz konkursów dla kibiców. Odbędą się licytacje, z których dochód zostanie przekazany na cele statutowe fundacji „Serce Dzieciom” im. Marcina Muchewicza – byłego kibica oraz działacza Elany Toruń.

Wstęp na prezentację jest bezpłatny.

Najczęściej czytane aktualności

 • Kościół pw. Maksymiliana Kolbego w Toruniu
  Miasto
  40-lecie istnienia świętuje w tym roku Parafia Świętego Maksymiliana Kolbego na toruńskiej Skarpie.
 • Kultura, Miasto
  Pomnik Poległych Żołnierzy Wojsk Balonowych znów stoi w Toruniu. 14 sierpnia 2020 r. odbudowany monument został odsłonięty w Parku Miejskim.
 • Na zdjęciu hala magazynowa firmy Gamet
  Biznes, Miasto
  Gamet S.A. wraz z Grupą Stalmot S.A. zakończyły budowę hali magazynowej. Nowy obiekt zlokalizowany jest przy fabryce i biurowcu spółki, które znajdują się przy ul. Chrzanowskiego 33 w Toruniu.
 • Na zdjęciu autobus linii 22 z flagami Polski
  Miasto, MZK
  W sobotę 15 sierpnia 2020 r. (Wniebowzięcie NMP) inaczej funkcjonować będzie komunikacja miejska.
 • Na zdjęciu zespół Slavic Voices w retro samochodzie
  Kultura, Miasto
  15 sierpnia 2020 r. z okazji obchodów 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej zapraszamy do Zamku Krzyżackiego na plenerowy koncert Slavic Voices – retrospekcję polskiej przedwojennej piosenki filmowej. Początek imprezy planowany jest na godz. 18:00.
 • Miasto
  Informujemy, że w okresie od 1 lipca do 13 sierpnia 2020 r. do Toruńskiego Centrum Świadczeń Rodzinie wpłynęło już ponad 10 300 wniosków o świadczenie ,,Dobry start’’. Ponad 7 700 wniosków jest już rozpatrzonych. Szacuje się, że do końca listopada mieszkańcy Torunia złożą jeszcze ok. 4 500 wniosków.
 • "Bitwa Warszawska. Stulecie zwycięstwa" – to tytuł wystawy plenerowej, którą można oglądać na Rynku Staromiejskim w Toruniu od 14 do 21 sierpnia 2020 r.
 • W dniach 15-16 sierpnia 2020 r. odbędzie się 55. edycja Długodystansowych Regat na Wiśle. Z uwagi na aktualny stan wód oraz sytuację epidemiologiczną, tegoroczna trasa regat została skrócona. Start do regat odbędzie się z Plaży miejskiej w Ciechocinku a meta znajdować się będzie na wysokości Przystani Toruń.
 • W najdalej wysuniętej na północ polskiej jednostce badawczej powstanie film o wyprawie polarnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. 14 sierpnia 2020 r. na dziedzińcu Muzeum Toruńskiego Piernika pożegnaliśmy naukowców oraz filmowców biorących udział w projekcie.
 • W setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, przed siedzibą Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, odsłonięta została tablica „Pamięci tych, którym winniśmy dług wdzięczności za wolność naszą i Europy”.
 • „Baloniarze garnizonu toruńskiego w służbie Niepodległej” – taki tytuł nosi wystawa otwarta 13 sierpnia 2020 r. w Książnicy Kopernikańskiej. To pierwszy akcent uroczystości związanych z odsłonięciem repliki Pomnika Żołnierzy Wojsk Balonowych.
 • Za wykonanie prac remontowo-budowlanych i konserwatorskich w kościele św. Szczepana w Toruniu proboszcz parafii ewangelicko-augsburskiej oraz wykonawcy uhonorowani zostali Medalem „Hereditas Saeculorum” w konkursie Dziedzictwo Wieków. Wyróżnienie wręczone zostanie 18 września 2020 r. w pałacu w Lubostroniu.
 • 16 sierpnia 2020 roku odbędzie się tegoroczna edycja imprezy biegowej RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem! Z uwagi na epidemię koronawirusa impreza będzie miała nieco inny przebieg niż dotychczasowe edycje.
 • Uroczystości patriotyczne, pikniki, koncerty, zwiedzanie, odsłonięcie pomnika Poległych Żołnierzy Wojsk Balonowych i inne wydarzenia związane z obchodami Święta Wojska Polskiego oraz 100-leciem powrotu Torunia do wolnej Polski, a także 4. Festiwal Wisły i udostępnienie wystawy plakatu muzealnego – w ten weekend w naszym mieście nie ma szans na...