DroneTech World Meeting po raz 7. w Toruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

DroneTech World Meeting po raz 7. w Toruniu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 02 listopada 2022
Autor: Paula Gałązka
DroneTech World Meeting po raz 7. w Toruniu

3-4 listopada 2022 roku, w Hotelu Copernicus w Toruniu odbędzie się 7. edycja DroneTech World Meeting. Wyjątkowe, międzynarodowe spotkanie profesjonalistów, pasjonatów i wszystkich zainteresowanych tematyką dronów – pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych. Miasto Toruń jest partnerem wydarzenia.

Już po raz siódmy przedstawiciele nauki i biznesu z kilkunastu państwa świata spotkają się w Toruniu, by wymienić się osiągnięciami, wiedzą, doświadczeniami i pomysłami w zakresie tworzenia i rozwoju pojazdów oraz systemów bezzałogowych i autonomicznych. Sukces poprzednich edycji Dronetech World Meeting powoduje, że z roku na rok wzrasta liczba uczestników (w ciągu dwóch dni ok. 4 tys. osób offline i 5 tys. online) oraz wystawców i prelekcji. Dzięki temu rośnie społeczność innowatorów i profesjonalistów, którzy o poważnych tematach mogą rozmawiać  w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Podczas tegorocznego, siódmego DroneTech World Meeting, pojawią się przedstawiciele takich branż jak:

 • Transportowej
 • Energetycznej
 • Obronnej
 • Ochrony środowiska
 • Geodezyjnej
 • Rolniczej
 • Foto-video

W Strefie Expo nie zabraknie też producentów dronów z Polski i zagranicy (m.in. z Chin, Kenii) oraz akcesoriów i oprogramowania. Spotkasz również przedstawicieli ośrodków szkoleniowych i aeroklubów, służb mundurowych i uczelni wyższych. W programie konferencji zaplanowano także giełdę kooperacyjną, w której co roku uczestniczy ok. 80 przedstawicieli firm z ok. 20 państw świata. DroneTech World Meeting to także doskonała okazja dla entuzjastów nowych technologii, którzy korzystają lub dopiero planują zakup pierwszego drona, by zdobyć wiedzę na temat bezzałogowców, ich aplikacji, a także ich bezpiecznego użytkowania zarówno w zakresie rekreacyjnym jak i gospodarczym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, program znajduje się na stronie organizatora.

Centrum Wsparcia Biznesu

Najczęściej czytane aktualności

 • Zdjęcie przedstawia scenę, na którzy goście otworzyli Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy
  Kultura, Miasto
  26 listopada 2022 r. rozpoczął się Toruński Jarmark Bożonarodzeniowych. W tym roku na odwiedzających czeka ponad 50 wystawców i moc atrakcji.
 • Dziecko
  Miasto
  Fundacja Daj Szansę organizuje w Toruniu konferencję pn.: „Jak pomagać dziecku z zaburzonymi więziami i traumą wczesnodziecięcą?"
 • Inwestycje, Miasto
  Przy ulicy Strzałowej w Toruniu powstanie nowy kompleks szkolny. 25 listopada 2022 została podpisana umowa z wykonawcą inwestycji – firmą Strabag.
 • Eko, Miasto
  Zima 2022 roku zawitała do Torunia w ostatnich dniach listopada. Pierwsze śniegi szybko topnieją, więc utrwaliliśmy je na zdjęciach.
 • Dyrektor wręczył wyróżnienia zasłużonym pracownikom szkoły.
  Miasto
  W Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika 25 listopada 2022 r. obchodzono 30. rocznicę utworzenia IX Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu.
 • Dwoje ludzi na przystanku MZK w zimowej szacie_autobus na Okólną
  Miasto, MZK
  Przypominamy, że listopad 2022 r. jest ostatnim miesiącem bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla uprawnionych uchodźców z Ukrainy.
 • Pełną ofertę inwestycyjną miasta oraz zaproszenie do współpracy przekazali wczoraj, 24 listopada 2022 roku, na ręce ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej Sun Linjianga przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu. Dyplomata z Państwa Środka na swoją pierwszą wizytę po objęciu stanowiska ambasadora ChRL w Polsce wybrał Toruń.
 • Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza do udziału w wykładzie online: Szuflada Mickiewicza, czyli o lirykach lozańskich (i nie tylko), który odbędzie się 5 grudnia 2022 r o godz. 16:00. Wygłosi go dr hab. Paulina Abriszewska, prof. UMK. W ramach wykładu zajrzymy do Mickiewiczowskiej szuflady. Znajdziemy...
 • Przedstawiciele toruńskich organizacji pozarządowych spotkali się 24 listopada 2022 r. w Dworze Artusa na corocznym forum organizowanym w naszym mieście. Najważniejszym punktem wydarzenia był wybór reprezentantów środowiska pozarządowego do nowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia na kadencję 2023-2025.
 • Beneficjenci projektu pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” odebrali laptopy, które mają stanowić wsparcie w nauce i rozmowy toruńskich uczniów.
 • We współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną Miasto Toruń zorganizowało podróż studyjną Study Tour dla przedstawicieli biur podróż z Korei Południowej. Goście zwiedzają nasze miasto m.in. śladem Mikołaja Kopernika i pierników.
 • Mimo, że aura stała się prawdziwie jesienno-zimowa, prace na budowie nowej linii tramwajowej idą w dobrym tempie. Na placu NOT trwa montaż sieci trakcyjnej i środkowej części skrzyżowania torów.
 • Dwa nowoczesne biurowce powstaną w Toruniu przy ul. Pod Dębową Górą 9. Trwają prace ziemne związane z budową budynków biurowych firmy Pikseo. Generalnym wykonawcą jest toruńska firma TOM-BUD. Na terenie, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia (ul. Grudziądzka), realizowane będą dwa nowoczesne budynki biurowe. Będzie w nich...
 • Sztuka Natury - te dwa słowa to hasło wywoławcze dla osób w sposób szczególny wrażliwych na zmienność, delikatność i piękno natury. W pierwszy weekend grudnia, spotkają się oni w toruńskich galeriach i centrach kultury, gdzie już po raz piętnasty zagości „Sztuka Natury” Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą, Toruń 2022....