Koncert Pasyjny na Jordankach

Budżet partycypacyjny 2018 - głosowanie

Koncert Pasyjny "Krzyż" zespołu 23 DNI złożonego z członków Chóru Światowych Dni Młodzieży odbędzie się 9 kwietnia 2017 r. o godz. 19.00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

Wstęp na imprezę jest wolny za okazaniem wejściówki. Ilość wejściówek jest ograniczona, można je odbierać od 23 marca 2017 r.w Kamienicy Inicjatyw, ul. Kopernika 22 (jedna osoba może wziąć maksymalnie trzy wejściówki). Grupy zorganizowane winny się zgłosić mailowo: rejestracjagrup.23dni@gmail.com

Koncert Pasyjny „ Krzyż” zespołu 23 DNI to nowa odsłona opowieści o sensie cierpienia, wzorowana na Biblijnej Drodze Krzyżowej według św. Jana Pawła II. Program koncertu oparty jest na znanych utworach religijnych wywodzących się z kultury ludowej, między innymi pieśniach „Ludu, mój ludu”, „Ogrodzie Oliwny”, ale także na kompozycjach zupełnie nowych, napisanych specjalnie na potrzeby tego wydarzenia.

Zespół 23 dni jest owocem Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbyły się w Krakowie. Jako Chór i Orkiestra ŚDM członkowie spędzili razem 23 dni, stąd też nazwa zespołu. Gościnnie wystąpią: Krzysztof Iwaneczko, Krzysztof Rygielski, Gabriela Gąsior, Marta Fitowska, Anna Grzelak. Alicja Kuszowska.

Dyrygent: Natalia Brzuszczak

Kierownictwo artystyczne: Natalia Brzuszczak, Daniela Lisowska

Koncert odbędzie się w ramach Toruńskiej Strefy Miłosierdzia 2017.

Kierownictwo Artystyczne i Koordynacja Projektu: Natalia Brzuszczak, Daniela Lisowska.

Organizator: Zespół Muzyczny 23 dni

Współorganizatorzy: Gmina Miasta Toruń, Archipelag Inicjatyw, Kotwica - Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Partnerzy: Nova Trading, Drobexagro, Copy Haven

Data publikacji: 2017-03-23