O0698 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

O0698

Budżet obywatelski w Toruniu na 2021 r. - informacje o projekcie:

  

Rodzaj zadania: 
Ogólnomiejskie
Numer projektu: 
O0698
Tytuł projektu: 
Edukacja liderów organizacji pozarządowych i grup nieformalnych 2.0
Lokalizacja: 
Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej w Toruniu (ul. Konopnicka 13, 87-100 Toruń). Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną zakładamy także realizację zadania z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Opis projektu: 
Edukacja Liderów 2.0 to projekt o charakterze ogólnomiejskim, którego głównym celem jest zwiększanie kompetencji lokalnych liderów. Udział w projekcie pomoże w podejmowaniu inicjatyw na rzecz społeczeństwa. Ułatwi także zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych przydatnych w pracy zawodowej oraz karierze naukowej. Projekt dedykowany jest m.in. lokalnym działaczom, studentom, pracownikom organizacji non-profit oraz przedsiębiorcom. Udział w warsztatach jest otwarty. Głównym założeniem projektu jest przeprowadzenie szkoleń prowadzonych przez profesjonalnych trenerów i praktyków. Podczas przeprowadzanych warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i umiejętności z zakresu pracy w zespole, sztuki negocjacji, kreowania wizerunku, profesjonalnej prezentacji oraz mowy ciała. W ramach projektu przewidziane jest przeprowadzenie 40 szkoleń. Wszystkie inicjatywy będą docierać do szerokiego grona odbiorców dzięki mediom społecznościowym oraz kampaniom promocyjnym. Edukacja Liderów 2.0 - bo warto się rozwijać!
Budżet na rok: 
2021
Wycena wstępna UMT: 
30000 zł

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Wicemistrz Świata, zwycięzca i najlepszy zawodnik siatkarskich Mistrzostw Europy, czterokrotny zdobywca Ligi Mistrzów Wilfredo Leon dołączył do Piernikowej Alei Gwiazd!
 • Kobieta w niebieskiej sukience z psem na smyczy wchodzi do parku
  Eko, Miasto
  Zaciszny i gęsto porośnięty zielenią jest park kieszonkowy "Fiński relaks" na lewobrzeżu. Odwiedziliśmy go w czerwcu 2024 r.
 • Miasto, Sport
  Od piątku 21 czerwca 2024 r. otwarte zostały baseny letnie prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu.
 • Miasto, MZK
  24 czerwca 2024 r. rusza konkurs na nazwę toruńskiej karty miejskiej z uwzględnieniem biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej.
 • Krystian Pesta w Piernikowej Alei Gwiazd
  Kultura, Miasto
  Znany aktor teatralny i filmowy, Krystian Pesta, 22 czerwca 2024 r. odsłonił swoją „katarzynkę” w Piernikowej Alei Gwiazd.
 • Prezydent Paweł Gulewski nakłada łańcuch nowemu Królowi Kurkowemu
  Kultura, Miasto
  Władysław Kołybski jest nowym Królem Kurkowym w Toruniu. Godność tę objął 23 czerwca 2024 r. podczas uroczystości z okazji 25-lecia reaktywowanego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Toruniu.
 • 12 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział w pierwszym wakacyjnym amatorskim turnieju koszykówki TORUŃ 3x3 STREETBALL CHALLENGE.
 • W pierwszą sobotę wakacji była okazja, by potrenować z najlepszymi sportowcami na obiekcie sportowym na lewobrzeżu Torunia.
 • W sobotę 22 czerwca 2024 r. odbyło się pierwsze z wakacyjnych spotkań toruńskich rolkarzy pod hasłem Nightskating 2024. W wydarzeniu wzięło udział ponad stu uczestników.
 • 24 czerwca 2024 r. rusza konkurs na nazwę toruńskiej karty miejskiej z uwzględnieniem biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej.
 • Władysław Kołybski jest nowym Królem Kurkowym w Toruniu. Godność tę objął 23 czerwca 2024 r. podczas uroczystości z okazji 25-lecia reaktywowanego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Toruniu.
 • Znany aktor teatralny i filmowy, Krystian Pesta, 22 czerwca 2024 r. odsłonił swoją „katarzynkę” w Piernikowej Alei Gwiazd.
 • I stało się! Od piątku 21 czerwca Bulwar Filadelfijski został wyłączony z ruchu kołowego na cały weekend aż do niedzielnego wieczora.
 • Podczas Dni Torunia 2024 r. w naszym mieście przebywa grupa mieszkańców partnerskiej Getyngi, wśród nich emerytowani przedstawiciele getyńskiego magistratu.