CH0479 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

CH0479

Budżet obywatelski w Toruniu na 2021 r. - informacje o projekcie:

  

Rodzaj zadania: 
Chełmińskie
Numer projektu: 
CH0479
Tytuł projektu: 
Mini park kieszonkowy z elementami rehabilitacyjnymi dla seniorów
Lokalizacja: 
Działki nr 88/1, 88/2, 87 - na odcinku od ul. Św. Klemensa do Dobrej
Opis projektu: 
Przy wjeździe do ul. Dobrej znajduje się zaniedbały i zaśmiecony skwerek. Na osiedlu mieszka mnóstwo seniorów, którzy z chęcią zobaczyliby to miejsce doprowadzone do porządku i zamienione w prawdziwy kieszonkowy park. Byłoby nam bardzo miło, gdyby pojawiło się kilka skromnych urządzeń np. Ławka z zestawem do ćwiczenia nóg albo koła tai-chi. Bardzo chcielibyśmy, żeby to miejsce stało się takim dostępnym dla seniorów skwerem. Nie każdy w pewnym wieku może iść do lasu na spacer. Ale podskoczyć na ławeczkę na skwerek - można zawsze!
Budżet na rok: 
2021

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.