W mikołajki na trasie linii nr 1 będzie kursował specjalny tramwaj, w którym pasażerowie będą mogli wesprzeć Akademię Walki z Rakiem.
6 grudnia 2017 roku Akademia Walki z Rakiem Fundacji Światło oraz dzieci i społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu rzucają ŚWIATŁO na osoby, którym choroba nowotworowa towarzyszy od wczoraj, miesięcy lub wielu lat. Tego dnia w godz. 14:00-18:00, na trasie linii nr 1 będzie kursował specjalny tramwaj, w którym nie obowiązują opłaty za przejazd i nie spotkamy tam kontrolera biletów. Natomiast każdy z pasażerów będzie mógł wesprzeć działalność Akademii Walki z Rakiem, przekazując dobrowolne datki pieniężne.
Twarzą kampanii jest Ania Połeć, która ma 37 lat i dwoje dzieci. Lubi góry, dania z warzyw, kolor niebieski, szanty oraz taniec irlandzki. Ania ma piękny uśmiech, plany na przyszłość i od kilku lat walczy z chorobą nowotworową. Ania ma nadzieję, energię do walki, ale potrzebuje pieniędzy na lek, który może uratować Jej życie. POMOŻESZ?
Wsiądź do naszego tramwaju - zostań św. Mikołajem i pomóż! Nieszczęście jest zawsze daleko dopóki nie dotyczy nas samych.
Wpłaty na leczenie Ani można także kierować na konto Fundacji Światło: Bank PeKaO S.A. I O/Toruń 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 z dopiskiem: Anna Połeć.
Zostań św. Mikołajem z MZK
MZK, Miasto
Data publikacji: 04 grudnia 2017
Najnowsze aktualności
-
Centrum jakiego chcieli mieszkańcy
-
Rozmawiamy o planie ogólnym Torunia
-
Apel marszałków do premiera w sprawie S15
-
Finał XLIII Ogólnopolskiego Rajdu Kopernikańskiego w Toruniu
-
Otwarcie Konsulatu Łotwy w Toruniu
-
Wrak samochodu usunięty
-
Kolejne 40 mln zł na tramwaje dla Torunia
-
Usuwanie ubytków na drogach
-
Plan ogólny Torunia: otwarte spotkanie konsultacyjne
-
torun.direct - nowa generacja cyfrowej komunikacji z biznesem i inwestorami
-
Przesunięcie przystanku tramwajowego "Świętopełka"
-
Wielki mistrz kocha Polskę i polskich kibiców. Zobaczymy go w Toruniu
-
Małe granty na ochronę praw człowieka
-
Bezpłatny kurs MBLC-YA dla toruńskich uczniów
-
Struny Kobiecości i Męskości









