CZ0071 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

CZ0071

Budżet obywatelski w Toruniu 2020, informacje o projekcie:

Rodzaj zadania: 
Czerniewice(CZ)
Numer projektu: 
CZ0071
Tytuł projektu: 
Modernizacja i dyslokacja obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie przy ul. Włocławskiej 220-222 w Czerniewicach.
Lokalizacja: 
Ul. Włocławska 220-222, działka 113/2, obręb 76.
Opis projektu: 
Modernizacja i dyslokacja obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie przy ul. Włocławskiej 220-222. Wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej o powierzchni ok. 50 m2 do gry w ping ponga. Przeniesienie dwóch stanowisk do grillowania wraz z altankami, stołu do ping-ponga, nasadzenie gęstej i wysokiej zieleni (iglaków). Dyslokacja obiektów sportowych i rekreacyjnych spowodowana jest przeobrażeniami drogowymi związanymi z przebudową ul. Włocławskiej. W niewielkiej odległości od terenów rekreacyjno-sportowych powstała pętla autobusowa, która wymusza przeniesienie powyższych obiektów na wskazane miejsca.
Budżet na rok: 
2020
Wycena wstępna UMT: 
25000 zł

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.