www.torun.pl

TAKzostanwdomu

Date of event
-
baner akcji
Opis wydarzenia: 

W ramach akcji #TAKzostanwdomu Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do pozostania w domu i korzystania z kultury on-line. Placówka udostępnia zapisy koncertów oraz proponuje serię warsztatów.

Fani rockowych i bluesowych brzmień mogą posłuchać inowrocławskiej kapeli Stara Szkoła. Zespół powstał w 2010 roku jako spełnienie młodzieńczych marzeń muzyków. Od samego początku artyści grają własne kompozycje z autorskimi tekstami. Muzycznie zespół oscyluje w klimatach rocka i bluesa, choć pasja członków zespołu pozwala także na niespotykane muzyczne wędrówki.

Koncert został zarejestrowany w ramach Sceny na Wiśle w Toruniu 14 lipca 2019 r. Zapis nie był wcześniej upubliczniany — dzięki uprzejmości artystów pokazywany jest po raz pierwszy.

Na stronie dostępny jest także wyjątkowy koncert brytyjskiego artysty Danny’ego Handley’a – wokalisty i gitarzysty zespołu The Animals and Friends, zarejestrowany 10 sierpnia 2019 roku w ramach Sceny na Wiśle w Toruniu.

Na stronie pojawia się także szereg edukacyjnych atrakcji, takich jak warsztaty taneczne czy warsztaty wokalne.

Na jedną z pierwszych serii, która nakłoni do rozwoju umiejętności fotograficznych zaprosi Lena Paracka-Werner. Podczas całego kursu widzowie dowiedzą się, jak dobrze wykonywać zdjęcia, jak fotografia może opowiadać historię, a także jaki sprzęt fotograficzny wybrać. Pierwsze zajęcia poświęcone będą próbie zrozumienia, dlaczego właściwie robimy zdjęcia.

Kolejnym cyklem edukacyjnymsą warsztaty wokalne z Wioletą Markowską. W ramach filmów edukacyjnych dowiemy się m.in. jak dbać o nasz głos.

Aby być na bieżąco z kolejnymi działaniami w ramach akcji #TAKzostanwdomu polecamy śledzić stronę internetową projektu, a także fanpage Toruńskiej Agendy Kulturalnej na Facebooku i konto na Instagramie.

Data: 
13.03.2020 (All day) to 31.05.2020 (All day)
Miejsce: 
online
Kategoria wydarzenia: 
Inne
Położenie: 

Najbliższe wydarzenia

View more