Najlepsi lekkoatleci w Polsce

Lekkoatletycznych emocji w Toruniu ciąg dalszy! Po wspaniałym mityngu Copernicus Cup Toruń 2017 oraz Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20, przyszedł czas na 61. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce 18 – 19 lutego 2017 r.

Dla polskich lekkoatletów to najważniejsza impreza halowa na arenie krajowej w całym roku. W Toruniu ponownie zaprezentują się gwiazdy wielkiego formatu. Przed nami pasjonująca walka w drodze po tytuły i medale Mistrzostw Polski w niemal wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych.

Arena Toruń to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów halowych w Polsce, którego podstawową funkcją jest właśnie ta lekkoatletyczna. Na niebieskiej bieżni toruńskiego obiektu podczas mityngu Copernicus Cup 10 lutego 2017 r. Joanna Jóźwik pobiła halowy rekord Polski w biegu na 800 metrów (1:59,29), a rok wcześniej Ewa Swoboda z czasem 7.07 s pobiła halowy rekord świata juniorek w sprincie na 60 m. Z całą pewnością więc i w najbliższy weekend możemy spodziewać się kolejnych fantastycznych wyników, które w Toruniu osiągać będą polscy zawodnicy.

Program zawodów

Strona internetowa wydarzenia w serwisie PZLA

Impreza jest współorganizowana przez miasto Toruń i Kujawsko – Pomorski Związek Lekkiej Atletyki.

Ceny biletów: 5 zł - ulgowy, 10 zł - normalny, 50 zł - sektor VIP
Bilety: eBilet.pl oraz w salonach EMPiK