Czar żużlowych par

Już 25 marca zapraszamy do Torunia na pierwszą rundę Speedway Best Pairs 2017!

Niedawno poznaliśmy składy wszystkich drużyn, które 25 marca wezmą udział w walce o tytuł najlepszej pary żużlowej. W składach nie zabraknie zawodników walczących w SBP oraz SEC – Bartosza Zmarzlika, Jasona Doyla, Vaclava Milika, Krzysztofa Kasprzaka. Na Motoarenie ujrzymy oczywiście również Australijczyka Chrisa Holdera czy żużlowego profesora Grega Hancocka, którzy na pewno pokażą nam wspaniałe show. Przypomnijmy, ze właśnie do Hancocka należy rekord toruńskiego owalu wynoszący 56,40 s. Zobacz składy drużyn na tegoroczne SBP

Trwa sprzedaż wejściówek na imprezę. Organizator zawodów One Sport postawił w tym roku na tańsze bilety dla wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć zarówno zmagania SBP, jak i pierwszy z finałów Speedway Euro Championship. Pakiet na obydwie imprezy można kupić nawet 50% taniej! Jeżeli jednak nie możemy pojawić się na dwóch inauguracjach, nie ma obaw. Wejściówki na Speedway Best Pairs można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, a panie uprawnione są do korzystania z ulgi.

Motoarena jest w stanie pomieścić ponad 17 000 kibiców. Na taką właśnie frekwencję liczą organizatorzy wyścigów par. Przecież od dawna wiadomo, że najlepiej kibicuje się wśród innych żużlowych fanów.
I runda Speedway Best Pairs, Toruń 25 marca. Początek zawodów godzina 17:30.

Pakiet bilet + bilet obejmujący toruńską rundę SBP (25.03) oraz SEC (30.06):

Strefa niebieska:

  • Bilet normalny: 65 zł
  • Bilet ulgowy: 25 zł

Strefa zielona:

  • Bilet normalny: 45 zł
  • Bilet ulgowy: 15 zł

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń):

Strefa niebieska:

  • Bilet normalny: 35 zł
  • Bilet ulgowy: 10 zł

Strefa zielona:

  • Bilet normalny: 20 zł
  • Bilet ulgowy: 10 zł

Trybuna główna: 100 zł

Bilet VIP: 650 zł

Pakiet Meet & Greet: 1200 zł

Pakiet Meet&Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł

Program: 10 zł

Dzieci do 12 roku życia (rocznik 2005 i młodsi) : 1zł (bilet do kupienia w pakiecie z biletem normalnym). Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego)
Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 rok i młodsi), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia- 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Fot. Adam Zakrzewski