www.torun.pl

Zmiana rozkładów jazdy

Miasto, MZK
Data publikacji: 17 stycznia 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Zmiana rozkład jazdy

 W najbliższą sobotę, 19 stycznia 2019 roku zmianie ulegną rozkłady jazdy tramwajów linii nr 1 i 3.

W związku z pracami torowymi w Alei Solidarności polegającymi na oczyszczeniu kanalizacji rozjazdów godzinach od 8:00 do 13:00 tramwaje pojadą inaczej.

Linia nr 1:   

- w godz. od 8:00 do 10:30 tramwaje jadące w kierunku pętli "Uniwersytet" pojadą objazdem przez Pl. Rapackiego oraz ulice Bydgoską i Sienkiewicza; w kierunku przeciwnym trasa bez zmian,

- w godz. od 10:30 do 13:00 tramwaje jadące w kierunku pętli "Olimpijska" pojadą objazdem ulicami: Broniewskiego, Reja, Bydgoską i Pl. Rapackiego; w przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia nr 3:

- w godz. od 8:00 do 10:30 tramwaje jadące w kierunku pętli "Wschodnia" pojadą objazdem przez ul. Uniwersytecką z ominięciem przystanku w Alei Solidarności; w przeciwnym kierunku trasa bez zmian,

- w godz. od 10:30 do 13:00 tramwaje jadące w kierunku "Reja" pojadą objazdem przez ul. Uniwersytecką z ominięciem przystanku w Alei Solidarności; w kierunku przeciwnym trasa bez zmian.

Odjazdy tramwajów linii nr 1 z pętli Olimpijska.

Odjazdy tramwajów linii nr 1 z pętli Uniwersytet.

Odjazdy tramwajów linii nr 3 z pętli Wschodnia.

Odjazdy tramwajów linii nr 3 z przystanku Reja.

fot. Małgorzata Litwin

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  W najbliższych dniach Toruń opanują setki tysięcy turystów. Ruszyła jedenasta edycja Bella Skyway Festival, która potrwa do niedzieli!
 • Biznes, Miasto
  Według raportu Głównego Urzędu Statystycznego w 2018 roku torunianie zarabiali przeciętnie 4629 zł i 36 groszy brutto miesięcznie.
 • Inwestycje, Kultura, Miasto
  20 sierpnia 2019 r. przedstawiciele miasta wizytowali trwającą adaptację Koszarów Bramy Chełmińskiej na Muzeum Twierdzy Toruń. Nowy oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu ma być otwarty w przyszłym roku.
 • Kultura, Miasto
  W dniach 20-25 sierpnia 2019 r. odbędzie się 11. edycja Bella Skyway Festival. W tym roku motywem przewodnim Bella Skyway Festival jest „Różnorodność miejsca”.
 • Miasto
  Miasto uruchomiło specjalną stronę z informacjami o nadchodzących wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP, które odbędą się 13 października 2019 r.
 • Kultura, Miasto, MZK
  20 sierpnia 2019 roku rusza tegoroczny Bella Skyway Festival. Organizatorzy przygotowali szereg udogodnień dla kierowców i pasażerów MZK na czas wydarzenia.
 • Na tegorocznym, 11. Bella Skyway Festival pojawi się instalacja dotycząca komunikacji miejskiej. Będzie wyświetlana m.in. na autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji.
 • 20 sierpnia 2019 r. do Torunia przyjechali koloniści z Ukrainy. W Muzeum Piernika spotkał się z nimi zastępca prezydenta Andrzej Rakowicz.
 • Dworce Miasto i Wschodni zostaną zmodernizowane, a pomiędzy nimi powstanie drugi tor, który zwiększy przepustowość linii - podpisana została umowa z wykonawcą dokumentacji projektu BiT City II.
 • Roboty wodociągowe i ziemne oraz przygotowania do Bella Skyway Festival 2019 – tak w skrócie można podsumować to, co dzieje się na budowie przy ul. Chopina i na Wałach gen. Sikorskiego.
 • 7 września 2019 r. na terenach rekreacyjnych w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu odbędzie się „Wielkie Śniadanie nad Wisłą”. Na część atrakcji obowiązują wcześniejsze zapisy.
 • Nowym Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym została Ewa Nowak-Wąsicka. Funkcję tę będzie pełnić do 18 sierpnia 2024 roku.
 • 26 uzdolnionych uczniów uczęszczających do klas programowo najwyższych w szkołach ponadgimnazjalnych w minionym roku szkolnym otrzyma nagrody od prezydenta Michała Zaleskiego. Wręczenie wyróżnień zaplanowano na 22 sierpnia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury.
 • Toruński Klub Piłkarski Elana SA i Centrum Wsparcia Biznesu zapraszają lokalnych przedsiębiorców – pasjonatów piłki nożnej na spotkanie biznesowe. 4 września 2019 roku w Hotelu Filmar spotkają się przedstawiciele sportu i biznesu.