Zamknięty wylot Szosy Chełmińskiej w Czerwoną Drogę | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Zamknięty wylot Szosy Chełmińskiej w Czerwoną Drogę

Drogi, Miasto, MZK
Data publikacji: 24 stycznia 2023
Autor: Sylwia Derengowska

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Na zdjęciu: samochody na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej i Czerwonej Drogi

W środę 25 stycznia 2023 r. zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Szosy Chełmińskiej i tzw. małej Grudziądzkiej.

Tego dnia od około godz. 8:30 do 14.30 zamknięty zostanie wylot Szosy Chełmińskiej w prawo w Czerwoną Drogę. W związku z tym pojazdy jadące Szosą Chełmińską w kierunku centrum będą musiały jechać objazdem tzw. „mała” Grudziądzką i pl. ToMiTo.

Zamknięcie wylotu jest konieczne do przeprowadzenia prac niezbędnych do uruchomienia węzła przesiadkowego na al. Solidarności, co planowane jest 28 stycznia 2023 r.

Fot. MZK w Toruniu Sp. z o.o.

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

  • Prezydent Miasta Torunia ogłosił konkurs wniosków o przyznanie stypendium Miasta Torunia w dziedzinie kultury. Nabór wniosków odbywa się w terminie od 1 do 31 października 2023 r.
  • W związku z zawodami Speedway Grand Prix, jak i korektami w rozkładach jazdy, pasażerów czekają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
  • Setne urodziny obchodziła torunianka, pani Felicja Cyrankowska. Z tej okazji życzenia złożyli jubilatce prezydent Michał Zaleski i kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, Iwona Krzywdzińska.
  • Z początkiem października Toruń wypełni się studentami. Wielu z nich będzie jeździć na zajęcia komunikacją miejską. W takim przypadku dużą oszczędnością dla studenckiego budżetu będzie zakup biletu semestralnego, który pozwoli na oszczędne i wygodne przemieszczanie się po mieście.
  • Dajmy się unieść w przestworza! W piątkowy i sobotni wieczór patrzymy w niebo – na Stadionie Miejskim podziwiać będziemy balonowy spektakl „Exit”. Cały weekend należeć też będzie do seniorów – instytucje kultury przygotowały dla nich specjalną ofertę wydarzeń w ramach ogólnopolskiej akcji.
  • W dniach 7-15 września 2023 r., z okazji Światowego Dnia Fair Play, Polski Komitet Olimpijski zorganizował ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. #BiegFairPlayPKOl. W III edycji wydarzenia wzięły dwie toruńskie szkoły – Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych oraz Szkoła...
  • Po raz dziewiąty w historii Speedway Grand Prix najważniejsze rozstrzygnięcia indywidualnych mistrzostw świata poznamy na Motoarenie Toruń im. Mariana Rosego.
  • Trwa ostatnie odliczanie przed SGP na toruńskiej Motoarenie. Kibice wybierający się na wydarzenie mogą już pobierać informatory kibica.