www.torun.pl

Z kartą taniej na starówce

Miasto
Data publikacji: 14 lutego 2019
Autor: Magdalena Winiarska

Posiadacze karty lojalnościowej Moja Starówk@ mogą korzystać z rabatów w kilkudziesięciu sklepach, restauracjach czy punktach usługowych mieszczących się na terenie zespołu staromiejskiego.

Program lojalnościowy Moja Starówk@ działa od 1 października 2017 roku. Jest to wspólne przedsięwzięcie przedsiębiorców staromiejskich i Gminy Miasta Toruń, koordynowane przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Ma ono zachęcić mieszkańców Torunia do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu na starówce.

Wystarczy wyrobić sobie kartę lojalnościową, by móc skorzystać z ofert rabatowych partnerów programu, którzy prowadzą działalność gospodarczą na obszarze zespołu staromiejskiego Torunia. Są wśród nich: sklepy odzieżowe, obuwnicze, optometrie, restauracje, kluby, kawiarnie, księgarnie, instytucje kulturalne, a nawet korporacja taksówkowa i dozorowany parking na placu św. Katarzyny. Z jedną kartą zatem otrzymuje się zniżki aż w blisko 100 punktach. Okazuje się, że podczas wizyty na starówce można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.


Do pobrania:


Co zrobić, żeby stać się posiadaczem karty Moja Starówk@?
To bardzo proste. Karty są dostępne w punktach partnerskich programu – wystarczy wyrazić chęć jej posiadania. Wydanie karty jest bezpłatne.

Karta cieszy się popularnością wśród torunian. Od początku istnienia programu wydano ich aż 14 300. Program lojalnościowy Moja Starówk@ stanowi również ważny element wszystkich działań społeczno-gospodarczych prowadzonych dla zespołu staromiejskiego. Jest to działanie długofalowe, wspierające lokalną przedsiębiorczość.

Wszelkich informacji na temat karty udzielamy w BTCM: starowka@um.torun.pl

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Prezydent Miasta Torunia co roku przyznaje stypendia i nagrody dla zdolnych uczniów. W 2019 roku obowiązują nowe zasady przyznawania tych świadczeń.
 • Kultura, Miasto
  Mieszkańcy Stawek spotkali się w niedzielę 19 maja 2019 r. na rodzinnym festynie parafialno-osiedlowym.
 • Miasto
  13 maja 2019 roku rusza nabór do klas I liceów, techników i szkół branżowych I stopnia. Na rok szkolny 2019/2020 przygotowano w sumie ponad 5100 miejsc dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych.
 • Miasto
  W sobotę 18 maja 2019 r. w Centrum Kształcenia ustawicznego w Toruniu odbył się V Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego. Temat tegorocznego Kongresu „Sprawdzone metody wychowania i edukacji małego dziecka”.Inicjatorem przedsięwzięcia było działające od 2002 r. w Toruniu, Stowarzyszenie Edukacji Przedszkolnej „Inicjatywa i Twórczość”,...
 • Drogi
  Miejski Zarząd Dróg informuje o utrudnieniach drogowych w Toruniu na przełomie maja i czerwca 2019 r. związanych z planowanymi pracami wodociągowo-kanalizacyjnymi.
 • Miasto
  Każdy pełnoletni mieszkaniec Torunia, pomimo braku zameldowania w mieście może złożyć wniosek o wpisanie do rejestru wyborców.
 • Kolejna produkcja, tym razem związana z grupą Republika i Toruniem, odnosi sukces na rynku filmowym.
 • Od dwudziestu lat świetlica „Antoninek” wspiera w potrzebie i organizuje czas dzieciom z toruńskich Wrzosów. W niedzielę 19 maja 2019 r. świętowała swój jubileusz.
 • Informacje dla wyborców, członków komisji oraz komitetów wyborczych.
 • Tradycje sportowe i atuty Torunia jako Europejskiego Miasta Sportu 2019 zostały zaprezentowane podczas pierwszej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Turniej odbył się 18 maja 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie.
 • Ponad 200 młodych rowerzystów rywalizowało w niedzielę 19 maja 2019 roku na Motoarenie w wyścigach rowerowych zorganizowanych w ramach obchodów 10-lecia powstania najlepszego stadionu żużlowego na świecie.
 • Elana Toruń przegrała w niedzielę 19 maja 2019 r. z Olimpią Elbląg 1:2 i straciła szanse na awans do I ligi. A były one spore, zważywszy że GKS Bełchatów zakończył swoje spotkanie remisem.
 • Budynek przy ul. Słowackiego 114 zostanie poddany przebudowie i modernizacji, by swoją siedzibę miał tam Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
 • Życie codzienne w Toruniu w latach 1914-1920, u progu odzyskania niepodległości, jest tematem prelekcji, na którą zaprasza 22 maja 2019 r. Książnica Kopernikańska przy ul. Słowackiego 8.