XVI Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Toruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

XVI Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Toruniu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 04 października 2023
Autor: Magdalena Winiarska
Plakat XVI Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Toruniu

Ponad 170 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. W dniach od 13 do 19  listopada 2023 r. odbędzie się 16. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. Koordynatorem wydarzenia w Toruniu jest Centrum Wsparcia Biznesu.

Największa w Polsce inicjatywa promująca świadomy rozwój zawodowy i aktywną postawę wobec życia w 2023 roku odbędzie się pod hasłem „Rewolucje Technologiczne”. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, jak co roku, aktywnie uczestniczy w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, promując podejmowanie biznesowych inicjatyw. Nie zabraknie szkoleń z zakładania, prowadzenia i finasowania działalności gospodarczej, inspirujących spotkań z przedstawicielami świata nauki i biznesu. Przedsiębiorcy spotkają się ze specjalistami z branży finansowej i logistycznej, będą też mogli uzyskać porady związane z prawem i cyberbezpieczeństwem. Szczegółowy program już wkrótce pojawi się na stronie torun.direct.

Zapraszamy organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, do włączenia się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i zgłaszanie propozycji wydarzeń o tematyce biznesowej do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu pod adresem: m.bielec@torun.direct.

Patronat medialny nad XVI edycją Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Toruniu objął portal kujawy-pomorze.info.

Oficjalny partner zobowiązuje się do organizacji przynajmniej jednego wydarzenia w terminie 13-19 listopada 2023 r. o szeroko rozumianej tematyce przedsiębiorczości, podania do wiadomości uczestników informacji, iż wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodni Przedsiębiorczości oraz opatrzenia wydarzenia udostępnionym logotypem 16. edycji ŚTP 2023 do pobrania na stronie organizatora. Wydarzenie należy zarejestrować na stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości poprzez platformę KONFEO.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie organizatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Kliknij, aby powiększyć

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: ruda panda mała
  Eko, Miasto
  Pandy małe z toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego, Rani i Ogonek, zostały po raz pierwszy rodzicami.
 • Kultura, Miasto
  Koncert inaugurujący 39. Świętojański Festiwal Organowy odbył się 19 lipca 2024 r. w Kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu.
 • Kultura, Miasto
  W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpoczął się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Park Kultury - plakat
  Kultura, Miasto
  Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.
 • Miasto
  Z konieczności wymiany wody w obiegu zamkniętym, w poniedziałek 22 lipca 2024 r. w godzinach 7:00-15:00 Fontanna Cosmopolis będzie nieczynna. Po godzinie 15:00 zostanie ponownie uruchomiona.
 • DroneTech 2024 - plakat
  Biznes, Miasto
  O możliwościach współpracy podczas edycji 2024 wydarzenia Dronetech World Meeting przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiali z organizatorami z Instytutu Wspierania Nowych Technologii. Najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych odbędzie się w dniach 24-26 października 2024 na terenie Centrum...
 • Kolejne tablice informujące o tym, aby nie wchodzić na łachy wiślane, pojawiły się na lewym brzegu Wisły.
 • Kolejna odsłona projektu Park Kultury - w amfiteatrze parku na Bydgoskim Przedmieściu zaplanowano koncert i pokaz filmowy w ramach kina letniego.
 • W piątek, 19 lipca 2024 r. rozpoczął się cykl koncertów w ramach „Alternatywnej Sceny Letniej”. Wakacyjne wieczory umilą fantastyczni artyści: Faustyna, Ampacity, VHS, Jakub Jan Bryndal + EL AXO oraz Kathia, których będzie można posłuchać na plenerowej scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Toruńskie Stowarzyszenie Rodzin „Powrót z U” w ramach dofinansowania otrzymanego od Gminy Miasta Toruń realizuje dwa programy, których celem jest przede wszystkim zapewnienie kompleksowego wsparcia rodzicom oraz opiekunom dzieci i osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.
 • Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r. Za nami spotkanie z NGOsami.
 • Pandy małe z toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego, Rani i Ogonek, zostały po raz pierwszy rodzicami.
 • Już w sobotę 20 lipca 2024 r. na Zamku Krzyżackim w Toruniu odbędą się kolejne zajęcia z cyklu comiesięcznych, bezpłatnych wykładów o nazwie „Zamek pełen historii”.
 • Od czerwca 2023 r. w Toruniu można wypożyczać rowery typu cargo. W pierwszym roku z takiej możliwości skorzystano 57 razy. Najwięcej wypożyczeń, aż 17, było w październiku 2023 r.