www.torun.pl

Wsparcie dla firm - webinar

Biznes, Miasto
Data publikacji: 03 lipca 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Centrum Wsparcia Biznesu zapraszają przedsiębiorców z Torunia na bezpłatny webinar „Wsparcie dla firm”. Wydarzenie odbędzie 9 lipca 2020 r. o godz. 11:00.

Podczas konferencji, która odbędzie się on-line, omówione zostaną najważniejsze zmiany i możliwości otrzymania pomocy publicznej dla nowych projektów inwestycyjnych w ramach programu „Cała Polska Strefą”.  Przeanalizowane zostaną także finansowe i pozafinansowe formy pomocy dla toruńskich przedsiębiorców. Analitycy Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawią także możliwości wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw, omówione zostaną także najważniejsze instrumenty wsparcia przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej. Po wystąpieniach odbędzie się także sesja Q&A dotycząca zagadnień poruszanych podczas webinaru.

PLAKAT

Rejestracja bezpłatnego udziału w wydarzeniu prowadzona jest poprzez zgłoszenia e-mail w terminie do 7 lipca 2020 r. pod adresem: w.leszniewska@strefa.gda.pl.

Program bezpłatnego webinaru dla toruńskich przedsiębiorców „Wsparcie dla firm”:
11:00-11:10 - przywitanie uczestników:
- Iwona Michałek – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
- Paweł Lulewicz – Wiceprezes Zarządu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
- Łukasz Szarszewski – Dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
11:10-11:25 - Najważniejsze zmiany i możliwości otrzymania pomocy publicznej dla nowych projektów inwestycyjnych w ramach programu „Cała Polska Strefą” – Pomorska SSE
11:25-11:45 - Wsparcie MŚP – Bank Gospodarstwa Krajowego
11:45-11:55 - Wsparcie biznesu w zasięgu ręki. Finansowe i pozafinansowe formy pomocy dla toruńskich przedsiębiorców – Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
11:55-12:05 - Najważniejsze instrumenty wsparcia przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej – Pomorska SSE
12:05-12:10 - Udzielenie odpowiedzi na pytania uczestników zadane na czacie podczas spotkania

Najczęściej czytane aktualności

 • Maciej Tacher
  Kultura, Miasto
  Laureatów w kategoriach nadzieja, wykonawca, dj i płyta roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy poznamy 8 sierpnia 2020 r. o godz. 19.00 podczas koncertu w sali na Jordankach. Na scenie pojawią się znani i lubiani lokalni wykonawcy.
 • Na zdjęciu: tramwaj czekający na przystanku
  MZK
  W sobotę 8 sierpnia 2020 r., w związku z zawodami żużlowymi, uruchomiony zostanie dodatkowy kurs tramwaju linii nr 5.
 • Na zdjęciu: maszyny i ludzie pracujący na poboczu w rejonie Al. św. Jana Pawła II
  MZK
  W związku ze zmianą organizacji ruchu drogowego w rejonie al. św. Jana Pawła II oraz pl. Niepodległości od soboty 8 sierpnia 2020 r. godz. 8:00 przeniesiony zostanie przystanek autobusowy „Plac Rapackiego”.
 • Na zdjęciu: uczestnicy wyścigu z pucharami
  Sport
  1 i 2 sierpnia 2020 r. odbyła się pierwsza edycja międzynarodowego wyścigu „Śladami Królewny Anny Wazówny o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego”.
 • Na zdjęciu: mężczyzna na boisku do siatkówki plażowej odbijający piłkę
  Sport
  W piątek 7 sierpnia 2020 roku odbędzie się otwarty amatorski turniej siatkówki plażowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trwają zapisy duetów siatkarskich, które chcą wystąpić na boiskach na plaży przy ul. Broniewskiego 90.
 • Przytulona para na tarasie widokowym nad Wisłą
  Kultura, Miasto, Sport
  Trzy spektakle w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych, plebiscyt Toruńskie Gwiazdy 2020, piknik sztuki w Kaszczorku, wieczorne rejsy toruńskich flisaków - tak zapowiada się najbliższy weekend w Toruniu.
 • Po decyzji rządu dotyczącej powrotu uczniów do szkół od 1 września 2020 r. miasto intensywnie przygotowuje się do organizacji pracy placówek oświatowych w nowych warunkach.
 • Na terenie Torunia i powiatu toruńskiego potwierdzono 237 przypadków zarażenia koronawirusem. Kwarantanną objęto 374 osoby, a 172 powróciło do zdrowia. Od początku trwania pandemii odnotowano 20 zgonów.
 • Informujemy, że w czwartek 6 sierpnia 2020 r. w godzinach popołudniowych na terenie budowy w rejonie placu Rapackiego i pl. Niepodległości nastąpiła awaria sygnalizacji świetlnej. Trwa jej usuwanie.
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie realizuje projekt, w ramach którego możliwe jest przeprowadzenia testów na koronawirusa wśród pracowników publicznych podmiotów leczniczych z naszego województwa.
 • Świetlny pokaz motocross, szpaler fontann i projekcja na gigantycznych głowach, astronomiczny mapping na balonie czy kilkudziesięciometrowa instalacja z ekranów LED – te i wiele innych instalacji z zakresu sztuki światła czekają na zmotoryzowanych widzów „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”.
 • Toruńskie Centrum Świaczeń Rodzinie wypłaciło już ponad 1,6 mln zł w ramach świadczenia "Dobry start".
 • Przypominamy, że dzisiaj (6.08) od godz. 21.00 do jutra (7.08) do godz. 5.00 na remontowanym moście Piłsudskiego w Toruniu obowiązywał będzie ruch wahadłowy.
 • O planach Żużlowej Reprezentacji Polski na kolejne miesiące 2020 r. była mowa 5 sierpnia 2020 r. na toruńskiej Motoarenie.