Wraca "TORUŃ ZA PÓŁ CENY"! | www.torun.pl

Wraca "TORUŃ ZA PÓŁ CENY"!

Biznes, Kultura, Miasto
Data publikacji: 16 czerwca 2021
Autor: Małgorzata Litwin
Turkusowy baner akcji "Torun za pół ceny" z fantazyjnie przetworzoną głową kobiety w hełmie

XVIII edycja miejskiej akcji odbędzie się już 18-20 czerwca 2021 r. Na uczestników czeka ponad setka rabatowych ofert w hotelach, restauracjach, sklepach i punktach usługowych.

- Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa z wielką radością w najbliższy weekend zapraszamy do odwiedzin naszego miasta i skorzystania z oferty miejskich instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców, którzy od piątku do niedzieli przygotowali mnóstwo promocji w ramach wiosennej edycji akcji "Toruń za pół ceny" - mówi Ewa Banaszczuk-Kisiel, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia, który koordynuje przedsięwzięcie.

Udział w akcji zapowiedziało 110 podmiotów, w tym: hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe, sklepy, które obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50%. Miejsca oferujące zniżki w ramach akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak, aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, gdzie mogą liczyć na ofertę promocyjną. Warto pamiętać, że rabaty dotyczą wybranych produktów i usług.

Jak zawsze organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych nagród dla uczestników w postaci: voucherów, zaproszeń, pakietów promocyjnych (m.in. zaproszenia na koncerty, do restauracji Manekin, vouchery od Ekopralu, kolacja za 200 zł w "4 Pory roku"). Nagrodą główną jest "Citroen na weekend z pełnym bakiem" od CITROEN TORUŃ - POLMOZBYT TORUŃ HOLDING.

Pełną listę partnerów akcji można znaleźć m.in. na stronie akcji torunzapolceny.pl, stronie wydarzenia na Facebooku i innych social mediach projektu. Dodatkowo podczas akcji w Ośrodku Informacji Turystycznej przy Rynku Staromiejskim funkcjonować będzie punkt informacyjny (pt, sob., ndz. 10:00 – 17:00), gdzie można będzie dopytac o szczegóły. 

"Toruń za półceny" to impreza przyciągająca do naszego miasta wielu turystów. Jak pokazały ubiegłe edycje, internetowy zasięg wydarzenia to ponad 100 tysięcy odbiorców. Za pośrednictwem stacji radiowych Grupy RMF (patron medialny) wydarzenie jest promowane jest w największych miastach naszego województwa (Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Toruń).

Organizatorzy "Toruń za pół ceny 2021": Urząd Miasta Torunia oraz Stowarzyszenie "GO SPORT". Autorką plakatu od lat promującego akcję jest Monika Bojarska.

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu budynek Szkoły Podstawowej nr 14
  Koronawirus, Miasto
  Szczepienie podczas sobotnich zakupów czy podczas niedzielnego spaceru? W Toruniu to możliwe! W każdy weekend lipca.
 • Kwiaty i flagi biało-czerwone pod obeliskiem Ku czci Żołnierzy Armii Krajowej na placu Rapackiego
  Miasto
  1 sierpnia 2020 roku w Toruniu odbędą się obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
 • budynek Muzeum Twierdzy Toruń
  Inwestycje, Miasto
  Adaptacja budynku Koszar Bramy Chełmińskiej na cele muzealne Muzeum Twierdzy Toruń znalazła się w II etapie konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2021 Portalu Samorządowego. O nagrodach w osobnych głosowaniach zdecyduje jury oraz internauci.
 • Ciemne chmury wiszące nad drogą
  Miasto
  We środę 28 lipca 2021 r. na terenie Torunia i powiatu toruńskiego prognozowane są burze, porywiste wiatry, a nawet grad.
 • grafika zachęcająca do szczepień
  Miasto
  Torunianie powyżej 65. roku życia mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciwko pneumokokom. Miasto przystąpiło do wojewódzkiego programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych.
 • Na zdjęciu uśmiechnięty mężczyzna jest szczepiony i pokazuje kciuka w górę
  Koronawirus, Miasto
  Już nie tylko w weekend można przyjąć dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w Toruniu bez wcześniejszej rejestracji. Od 24 lipca 2021 r. zaszczepimy się od ręki także w dni powszednie.
 • Były spektakularne skoki i triki, freestylowa bitwa, i rekordy na pumptracku, a wszystko przy dużym wsparciu toruńskiej publiczności. II Amatorskie Mistrzostwa Torunia w jeździe na hulajnogach, rolkach, deskorolkach i rowerach rozegrano 24 lipca 2021 r. na pumptrack'u na Rubinkowie.
 • Spektakularne skoki do wody, kursy nurkowania, aquafitness, turnieje w badmintona, boule i siatkówkę plażową - to tylko część atrakcji, z których mogli skorzystać 23 lipca 2021 r. uczestnicy All Day Beach Party na basenach letnich przy Campingu Tramp przy ul. Kujawskiej.
 • W Toruniu w ciągu ostatniego tygodnia (19-25 lipca 2021 r.) potwierdzono 2 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie zanotowano zgonów w wyniku tej choroby w naszym mieście.
 • Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. jest ostatnim dniem, w którym można składać wnioski o dowód osobisty w formie dokumentu elektronicznego. Od 27 lipca 2021 r. usługa na stronie www.gov.pl zostanie wyłączona, zarówno dla osób dorosłych, jak i małoletnich.
 • W weekend 24-25 lipca 2021 roku z możliwości szczepień bez rejestracji w dwóch lokalizacjach w Toruniu skorzystały 623 osoby.
 • Kościół pw. św. Jakuba został podniesiony do rangi sanktuarium – uroczystości z tej okazji odbyły się w dniu 25 lipca 2021 r.
 • Po niedawnej wizycie w Toruniu niemieckich dziennikarzy, na portalu podróżniczym 1001 Reiseträume ukazał się artykuł poświęcony corocznemu festiwalowy światła Bella Skyway Festiwal.
 • Kolejny pracowity weekend na moście drogowym Piłsudskiego. Przypominamy, w piątek 23 lipca o godzinie 22:00 most zostanie zamknięty dla aut. Dla ruchu zostanie otwarty w poniedziałek 26 lipca o godz. 5:00.