www.torun.pl

Weekend w Toruniu

Kultura, Miasto, Sport
Data publikacji: 13 lutego 2020
Autor: Natalia Przytarska

Strzała Amora trafiła Toruń - w ten weekend mnóstwo wydarzeń z okazji święta zakochanych. Przed nami: Walentynki dla ptaszynki, Randka w ciemno z książką oraz Ślizgawka Walentynkowa. Będzie też coś dla miłośników sportu: mecz hokejowy na Tor-torze, futsalowy w "Spożywczaku" oraz Halowe Mistrzostwa Polski w Arenie Toruń.

PIĄTEK 14 lutego

godz. 7:00-18:00 Walentynki dla ptaszynki, Szkoła Podstawowa nr 17
Miejska akcja, podczas której, każdy kto przyniesie 30 sztuk butelek plastikowych do Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Rudackiej 26/32, otrzyma budkę lęgową dla ptaków. Rozdanych zostanie łącznie 150 budek o różnych średnicach otworów. Więcej informacji. 

godz. 10:00 Etnowyprawka Malucha:Tkaniny!, Muzeum Etnograficzne
Zajęcia z cyklu Etnowyprawka adresowane są do małych dzieci (od 21 m-cy do 3 lat) i ich opiekunów. W lutym ruszymy tropem tkanin, poznamy ich faktury i kolory. Będzie czas na bujanie, zabawę „a kuku” i furkotanie kawałkami materiałów. Nie zabraknie elementów wokalnych. Prowadzenie: dr Olga Kwiatkowska. Bilety: 25 zł/1,5 godz. (dziecko + 1 opiekun).

godz. 10:00, 19:00 Sonety (wg Szekspira) - walentynki w teatrze, Baj Pomorski
Czy można ożywić wiersz? Udramatyzować poezję? Przemienić sytuację liryczną w sceniczną akcję? Zbigniew Lisowski w swej adaptacji Szekspirowskich Sonetów wychodzi od takich właśnie pytań. Powołuje do życia tajemnie umieszczone w lirykach postaci oraz zawarte między nimi relacje. Posługuje się przy tym sporą ilością elektronicznej muzyki, bogatej w wyraziste, transowe brzmienia, a także sferą plastyczną stanowiącą pomost pomiędzy tym, co współczesne a „epokowe”. Bilety: 30 zł, ulgowy 28 zł.

godz. 10:00-19:15 Halowe Mistrzostwa Polski, do 16.02., Arena Toruń
Halowe mistrzostwa Polski U-18 i U-20. Zobaczyć będzie można zmagania w takich dyscyplinach jak: rzut kulą, skok o tyczce czy skok w dal. Wstęp wolny. Program minutowy.

godz. 14:14 Randka w ciemno z książką, Książnica Kopernikańska, Filia nr 16, ul. Raszei
Jeśli będziesz jedną z 10 osób, które o godz. 14:14 odwiedzą bibliotekę, otrzymasz w prezencie wylosowaną przez siebie książkę. Na pozostałych czytelników przez cały dzień będą czekać wiersze miłosne i wróżby. Udział w zabawie jest bezpłatny.

godz. 15:00-18:00 V Miejski Konkurs Wokalny: Piosenki Niespełnionej Miłości, OPP Dom Harcerza
Koncert konkursowy, w którym wystąpi toruńska młodzież w wieku 13-19 lat. Zaprezentowane zostaną utwory, których tematem przewodnim jest niespełniona miłość. Wstęp wolny.

godz. 16:00 Piątki z nietypowym imieniem – dzień Walentego w świetlicy, Filia Dom Muz, ul. Okólna
Pierwsze spotkanie z cyklu piątków w świetlicy, których patronami będą posiadacze nietypowych imion. 14 lutego przypada święto Walentego. Poznamy historię biskupa Walentego i powód, dla którego został patronem zakochanych. Przygotujemy krótką etiudę teatralną. Prowadząca: Agnieszka Dąbrowska. Wstęp wolny.

godz. 16:00-21:00 Walentynki z TikTokerami, Atrium Copernicus
Spotkanie z tiktokerowymi gwiazdami – Filipem Zabielskim oraz Marysią Jeleniewską. Zaproszeni goście zdradzą tajniki nagrywania filmików, wezmą udział w muzycznej bitwie na klipy oraz opowiedzą o bezpieczeństwie w mediach społecznościowych. Oprócz tego konkurs na najlepszego TikToka, wspólne zdjęcie oraz Q&A. Wstęp wolny.

godz. 17:00 Artysta vs Kurator – Nagroda AvsK 2019: Piotr Czyż – Punktualność, Galeria Forum
O wystawie kurator Magdalena Gęborys: „Malarskie abstrakcje geometryczne Piotra Czyża są pochodnymi jego głównej dziedziny zainteresowań artystycznych, czyli serigrafii. Artysta swoje malarstwo traktuje jako proces, formę mantry-medytacji nieobliczonej na uzyskanie efektu przedstawienia. Kolejne obrazy powstałe w cyklu numerowane są cyframi rzymskimi, czasem towarzyszy im tytuł dopowiadający stan artysty w trakcie tworzenia konkretnej pracy”. Wstęp wolny.

godz. 17:15 Nazywam się Miliard/One Billion Rising, Rynek Staromiejski
Po raz ósmy tańczymy i protestujemy przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewczyn. 14 lutego w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce kobiety i dziewczyny, mężczyźni i chłopcy, wspólnie, jednego dnia okażą swoją solidarność z kobietami i dziewczynami - grupą najbardziej narażoną na przemoc, najczęściej jej doświadczającą.

godz. 17:30 i 20:30 O co biega? - spektakl walentynkowy, Aula UMK
Fabuła spektaklu: Spokojne angielskie miasteczko, w którym znajduje się dom pastora Lionela Toopa i jego pięknej żony, byłej aktorki Penelopy Toop. Podczas nieobecności pastora, jego żonę odwiedza niezapowiedziany gość – kolega sprzed lat, z czasów teatralnych. Niewinne plany na wieczór zamieniają się w niekończącą się zabawę w chowanego, przebieranki i zgadywankę, kto jest kim. Maraton śmiechu z wiszącą w powietrzu aferą obyczajową z koloratką w roli głównej. Bilety: 39-120 zł.

godz. 18:00, 20:30 Grzegorz Dolniak – Termin przydatności, Od Nowa
Najnowszy program stand-up. Dolniak z charakterystyczną ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym. Bilety 40 zł, dostępne tylko na późniejszą godzinę.

godz. 18:00 Spotkanie z Robertem Małeckim, Księgarnia Kafka i Spółka
Spotkanie promujące „Zadrę”, kolejny tom kryminalnego cyklu. O autorze: politolog, filozof, dziennikarz, nauczyciel kreatywnego pisania. Zdobywca głównej nagrody Kryminalnej Piły za „Skazę”, okrzykniętą najlepszym kryminałem miejskim 2018 r. Serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną trylogią z Markiem Benerem.

godz. 18:00 Zakochaniec - walentynkowy wieczór z tańcem, MDK
Wieczór walentynkowy z Teatrem Tańca „Akro” i Zespołem Tańca Współczesnego „Hulaj Noga” z OPP Dom Harcerza. Wstęp wolny.

godz. 18:30 Subtelność II –serigrafie Barbary Chmary, do 13.03., Filia Dom Muz, ul. Podmurna
Autorka zwraca uwagę na piękno i delikatność kobiecego ciała. Poprzez jego deformację pragnie wywołać interakcję odbiorcy z dziełem i zachęcić do własnej interpretacji przedstawionego obrazu.

godz. 19:00 Sara Pach – Piosenki o miłości, Dwór Artusa
Z okazji święta zakochanych pełen emocji koncert toruńskiej wokalistki Sary Pach. Artystka zaprezentuje swoje aranżacje najpiękniejszych piosenek, których tematem przewodnim będzie miłość. W repertuarze m.in. My Heart WIll Go On, Power of Love oraz piosenki z lat 30. np. Miłość ci wszystko wybaczy. Artystce towarzyszyć będzie zespół pod dyrekcją Igora Nowickiego. Bilety: 30 zł ulgowy, 35 zł normalny.

godz. 19:00 Agata Nowosielska - Miniatury, Pers
Wernisaż wystawy malarki, kuratorki i autorki tekstów o sztuce. Agata Nowosielska gdańską ASP na Wydziale Malarstwa ukończyła w 2006 r. Studiowała w Hochschule für Künste Bremen w atelier Yuji Takeoka. Jest także absolwentką Podyplomowych Muzealniczych Studiów Kuratorskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

godz. 19:00 W świecie opery i operetki, Jordanki
Koncert ukazujący piękno opery i operetki. Najsłynniejsze utwory charakterystyczne dla tych gatunków przeplatane będą twórczością cenionych kompozytorów musicalowych. Swoim sopranem zachwyci Alejandrina Vazquez, a tenorem Rafał Żurakowski. Toruńska Orkiestra Symfoniczna zagra pod batutą Macieja Żółtowskiego. Bilety: 35 zł ulgowy, 45 zł normalny.

godz. 20:00 We Love Beats - J Dilla Tribute vol. 8, Dwa Światy
Ósmy toruński tribute dla legendy Detroit - J Dilla. Zagrają: K BOO oraz WRB. Wstęp: 10 zł.

godz. 20:30 Własny Port, Hipisówka
Koncert walentynkowy Własnego Portu - zespołu wykonującego autorskie piosenki żeglarskie.

godz. 21:00 Friday I'm in Love, Klub NRD
“Zakochany piątek w NRD” zaserwuje nam różnorodną muzykę - od lat 80 poprzez funk po elektronikę. Zagrają Stosunkowodobry Waca oraz Hałasova. Wstęp z listy FB wolny, pozostałe osoby 10 zł.

godz. 21:00 Salsa dla zakochanych, Cubano Club
Impreza w stylu latino z darmowymi warsztatami salsy w parach. Zagra DJ C-tite, a kurs tańca przeprowadzą Angel Yuniel Cardena Diaz z partnerką. Wstęp: 10 zł.

godz. 21:00 Silent Disco, Kosmos
Unikalna impreza, na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera trzy kanały - na każdym z nich odtwarzany będzie inny gatunek muzyczny, co umożliwia uczestnikom tańczyć do trzech różnych stylów jednocześnie. Wstęp: 15 zł (słuchawki wliczone).

godz. 21:30 Negative Vibes, Slug Abuse, Koniec Świata
Hardcorowo-punkowy koncert. Zagrają: warszawski Negative Vibes oraz lokalny Slug Abuse. Bilety: 20 zł.


SOBOTA 15 lutego

godz. 9:00-10:30 Teatralny rozruch, WOAK
Teatralny rozruch to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych ludzi zabawa. Uczestnicy poznają różne formy teatru. Zajęcia przewidziane dla dzieci w wieku 7-11 lat. Zapisy: www.woak.torun.pl. Bilety: 5 zł.

godz. 10:00 Go i inne gry logiczne, także 29.02., Książnica Kopernikańska, Filia nr 16, ul. Raszei
Zajęcia dla dzieci w wieku 8+ we współpracy z Toruńskim Klubem Go Akai Ryuu. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Tajemnice Weneckiej Maski – warsztaty rękodzieła i tradycji karnawałowych, Filia Dom Muz, ul. Poznańska
Czym jest maska wenecka? Kiedy powstała? Czy kostiumowe zabawy karnawałowe odbywały się tylko w Wenecji? Uczestnicy sami wykonają maski weneckie według własnego pomysłu. Zajęcia poprowadzą: Agnieszka Dąbrowska i Monika Ratajczyk. Bilety: 8 zł, 25 zł bilet rodzinny (2+2).

godz. 11:00-13:00 Poranne figle, psoty i żarty, WOAK
Zajęcia parateatralne dla dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami. Poranne figle, psoty i żarty to wspólna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych uczestników zabawa. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach I grupa: 11:00-⁠11:45, II grupa: 12:15-⁠13:00. Bilety: 5 zł.

godz. 11:00-14:00 Turniej w grę Wyprawa do El Dorado, Książnica Kopernikańska, ul. Słowackiego
Kolejny turniej przygotowany przez Planszówki w Książnicy. Zaczniemy o godz. 11:00 od nauki gry, a same zmagania turniejowe rozpoczną się o godz. 12.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

godz. 11:00-14:00 XVIII Seminarium Muzealnicze, Wydział Sztuk Pięknych UMK
Spotkanie poświęcone muzealnictwu etnograficznemu, o którym opowie doktor Hubert Czachowski, dyrektor Muzeum Etnograficznego im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu. Wstęp wolny.

godz. 12:00 Wyprawa w głąb sztuki, CSW
Warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie „Artuum Mobile!”. Przeznaczone dla dzieci w wieku 5-11 lat wraz z opiekunami. Wstęp: 10 zł/os. Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16.

godz. 16:45 Ślizgawka Walentynkowa, Lodowisko Tor-tor
Ice School szkółka łyżwiarska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu zapraszają na walentynkową ślizgawkę. Wstęp wolny.

godz. 17:00 Zagajnik: Kolęda, podkoziołek, śledzik, Zamek Krzyżacki
Stowarzyszenie Kałdus i Stowarzyszenie Żertwa serdecznie zapraszają na prelekcję o zwyczajach zapustnych. Wstęp wolny.

godz. 18:00 Futsal: FC KJ Toruń vs Red Dragons Pniewy, Hala Sportowa przy ul. Grunwaldzkiej 33/35
XVI kolejka Futsal Ekstraklasy. Pomarańczowo-czarni zmierzą się z futsalistami Red Dragons, którzy obecnie zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Wejściówki na wydarzenie do kupienia wyłącznie w dniu meczu od godz. 16:00 w hali “Spożywczak”.

godz. 18:00 Alternative Fashion Show – pokaz mody alternatywnej, Dwór Artusa
Sala Wielka zmieni się w wybieg, na którym zostanie zaprezentowana wizjonerska moda alternatywna. Tę inicjatywę od kilku lat realizuje Julia Widlińska – projektantka tworząca pod marką Gotwear. Bilety: 10 zł ulgowy, 15 zł normalny.

godz. 19:00 Od Wysockiego do Kaczmarskiego, Jordanki
Koncert poświęcony dwóm wielkim bardom, którzy zapisali się w historii poetyckiego nurtu. Na scenie pojawią się: Mirosław Czyżykiewicz w duecie z Witoldem Cisło, grupa Projekt Volodia, Trio Łódzko-Chojnowskie oraz bard toruński Jacek Beszczyński. Całość połączy słowem i gitarą lider grupy Caryna – Łukasz Nowak. Bilety: 70-90 zł.

godz. 19:00 Koniec Listopada, Unknown Waves, Koniec Świata
Koncert zespołu alternatywno hardrockowego oraz punkrockowego. Koniec Listopada to laureaci festiwalu w Węgorzewie 2018 oraz finaliści przeglądu zespołów Cieszanów Rock Festiwal 2019. Unknown Waves to lokalna grupa, która w zeszłym roku zagrała na RockOkopie. Bilety: 10 zł.

godz. 20:00 Ga-Ga Zielone Żabki, Dwa Światy
Koncert dwóch zespołów, które na przełomie lat 80. i 90. namieszały sporo na polskiej, niezależnej scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, do dziś zaskakują aktualnością. Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu.

godz. 20:00 Ania Rusowicz, Brando’s Music
Bigbitowo-rockowo-funkowa podróż z utworami z nowej płyty „Przebudzenie”. Bilety: 70 zł przedsprzedaż, 80 zł w dniu koncertu.

godz. 20:00-2:30 Walentynkowa Zabawa Karnawałowa, Fort IV
Zabawa przy muzycznych przebojach granych przez DJ-a. Cena: 100 zł/os., rezerwacja stolików: 56 655-82-36 lub biuro@fort.torun.pl

godz. 21:00 Vinyl Room - Winyloteka, Klub NRD
Impreza dj-ska w rytmie house, garage, progressive i techno, z czarnymi płytami w roli głównej. Zagrają: Viktor Drzewiecki, Pras oraz Kalinoś.

godz. 21:00 Winda Do Nieba 61/ Vogule Poland, Od Nowa
Vogule Poland powraca do Torunia z kolejną imprezą taneczną, tym razem w wyjątkowej oprawie miłosnej. Bilety online wyprzedane.


NIEDZIELA 16 lutego

godz. 10:00-16:00 W poszukiwaniu ciszy. Góry Europy w obiektywie Arkadiusza Pałasińskiego, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
Ostatnia okazja, aby zwiedzić wystawę fotograficzną artysty, który w swoich pracach sięga po temat bliski współczesnemu człowiekowi – ciszy, a właściwie jej deficytu. Bilety: 11 zł ulgowy, 14 zł normalny.

godz. 11:00 Maluszkowo. Rodzinne zajęcia kreatywne – zmysł dotyku, Filia Dom Muz, ul. Okólna
Nowy cykl dla rodziców z dziećmi, podczas którego będziemy poznawali zmysły dotyku, smaku, słuchu, węchu i wzroku. Na pierwszych zajęciach poświęconych zmysłowi dotyku będziemy bawili się, na różne sposoby rozwijając małą i dużą sensorykę. Nauczymy się, jak zrobić piasek kinetyczny i kolorowe plasto-ciasto. Na koniec poczęstujemy się wypieczonymi przez nas wygniecionymi i wyciętymi ciastkami bez cukru. Prowadząca: Agnieszka Dąbrowska. Bilety: 15 zł, 50 zł bilet rodzinny (2+2).

godz. 12:00 Salon Poezji – od Wojaczka do Nosowskiej, Teatr im. Wilama Horzycy
Miłosny salon poezji. Podczas spotkania usłyszymy zarówno pozbawione patosu wiersze Andrzeja Bursy, obsesyjne, buntownicze utwory Rafała Wojaczka, jak i intymne teksty Marii Peszek oraz Katarzyny Nosowskiej. Sięgniemy również do przesiąkniętej zmysłowością poezji Zuzanny Ginczanki czy Bolesława Leśmiana. Bilety: 1 zł. 

godz. 12:00 Światura – Klasyka Literatury, Księgarnia Kafka I Spółka
Dyskusyjny Klub Książki Okonia w Sieci. Omawiany tytuł: „Paragraf 22” Josepha Hellera. Wstęp wolny.

godz. 16:00, 17:15 Czas dla Nas: O kochaniu misia, Jordanki
Walentynkowy koncert dla dzieci do 6 lat, podczas którego artyści wyśpiewają wiele czułych słów, a słodkie melodie zagra obój miłosny. Bilety: 15 zł dziecko, 25 zł dorosły, 55 zł rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko).

godz. 17:00 Hokej na lodzie: KH Energa Toruń vs Re-Plast Unia Oświęcim, Lodowisko Tor-tor
Ostatni mecz przed toruńską publicznością w sezonie zasadniczym. Bilety: 14-20 zł. 

godz. 17:00 Spektakl: Demakijaż #3, Lizard King Toruń
Trzecia odsłona spektaklu kabaretowego, w którym do głosu dochodzą trzy temperamentne kobiety: Mała, Słodka i Blondi. Bilety wyprzedane.

godz. 19:00 Piotr Zola Szulowski – stand up, Od Nowa
Dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Był jednym z filarów stand-upowej trasy Nowe Rozdanie. Wystąpił również na największej stand-upowej trasie Stand-Up Show. Bilety wyprzedane.

godz. 19:00 Jozef van Wissem – koncert, Klub NRD
Koncert holenderskiego lutnisty Jozefa van Wissema. Artysta, znany przede wszystkim z rewelacyjnego soundtracku do filmu „Tylko kochankowie przeżyją” Jima Jarmusha. Muzyka van Wissema jest hipnotyzująca, czysta i minimalistyczna, tworzy niezwykłą, transcendentną atmosferę. Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu.

Fot. Lech Kamiński

Najczęściej czytane aktualności

 • Sport
  Duńczyk Leon Madsen wygrał 4 lipca 2020 r. w Toruniu pierwszą rundę zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Najlepszy z Polaków był Bartosz Smektała, który zajął czwarte miejsce.
 • Kultura
  W Centrum Sztuki Współczesnej 3 lipca 2020 r. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów kulturalnych Miasta Torunia na II półrocze 2020 r.
 • Miasto
  Zasłanianie nosa i ust znacznie obniża ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Dlatego nośmy maseczki!
 • Inwestycje
  W poniedziałek 6 lipca 2020 r. nastąpi czasowe wstrzymanie dostawy wody z miejskiego wodociągu do budynków przy ul. Włocławskiej. Trwa podłączanie kolejnych ulic w Toruniu do nowo wybudowanego wodociągu.
 • Miasto, Sport
  Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie gospodarzem inauguracji, a nieco później również wielkiego finału zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Cykl TAURON Speedway Euro Championship zagości w Toruniu 4 oraz 29 lipca 2020 r. Bilety na oba wydarzenia są jeszcze w sprzedaży i można nabyć je wyłącznie przez...
 • Biznes, Miasto
  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Centrum Wsparcia Biznesu zapraszają przedsiębiorców z Torunia na bezpłatny webinar „Wsparcie dla firm”. Wydarzenie odbędzie 9 lipca 2020 r. o godz. 11:00.
 • W piątek 26 czerwca na platformie TVP Stream ruszył nowy kanał internetowy TVP Kultura 2. W ten weekend na platformie wyemitowane zostaną programy „Zakochaj się w Polsce” oraz „Pomniki Historii” poświęcone Toruniowi i regionowi.
 • Jeśli chcesz pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania lub złożyć wniosek o dopisanie się do spisu bądź rejestru wyborców, możesz to zrobić dodatkowo także w sobotę w Wydziale Spraw Administracyjnych przy ul. Batorego 38/40.
 • W ramach cyklu „Starówka Mistrzów” Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza do świata kolorowych kompozycji owocowo-warzywnych podanych w łupinie kokosa. Coco Bowl to inspirujące miejsce, od nowa definiujące pomysł na prowadzenie restauracji.
 • Prace na pływalni przy ul. Bażyńskich idą zgodnie z planem, zatem już na początku grudnia 2020 r. zostanie ona otwarta.
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu został pełnoprawnym członkiem konsorcjum Young Universities for the Future of Europe (YUFE). To ogromne wyróżnienie dla toruńskiego uniwersytetu oraz miasta Torunia.
 • Przez Przysiek, Rozgarty i Łążyn wiedzie trasa rajdu rowerowego organizowanego 12 lipca przez Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu i Klub Turystyki Kolarskiej "PRZYGODA".
 • Toruń znalazł się wśród 23 miast i gmin w województwie kujawsko-pomorskim, które otrzymały dofinansowanie z programu Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa Edycja 2020.
 • Popisy cyrkowe i fireshow, niezwykłe instrumenty, teatr lalek, pantomima – tak różnorodne będą propozycje 6. Festiwalu Teatrów Ulicznych. Między 4 lipca a 9 sierpnia mali i duzi widzowie zobaczą 11 przedstawień.