Turniej piłki nożnej dla dzieci | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Turniej piłki nożnej dla dzieci

Miasto, Sport
Data publikacji: 21 czerwca 2019
Autor: Magdalena Winiarska

W dniach 22-23 czerwca 2019 r. odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w kategorii junior młodszy z udziałem miast zaprzyjaźnionych o Puchar Prezydenta Miasta Torunia.

Mecze rozgrywane będą na boisku piłkarskim przy ul. Przy Skarpie 2a. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 22 czerwca o godzinie 9:30. Zakończenie turnieju w niedzielę o godzinie 15:20.

W imprezie wezmą udział dzieci z rocznika 2003 oraz młodsi. Do Torunia przyjedzie pięć drużyn, w tym dwie zagraniczne:
1. Prykarpattia Iwano-Frankiwsk, (Ukraina),
2. Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 5 Kaliningrad (Rosja)
3. Elana Toruń
4. MKS Włókniarz SM Kopernik I Toruń
5. MKS Włókniarz SM Kopernik II Toruń.

Harmonogram rozgrywek:

Sobota, 22.06. 2019
godz.  9:30    Włókniarz Toruń II - Włókniarz Toruń I
godz. 10:40    Elana Toruń - Prykarpattia
godz. 11:50    Kaliningrad - Włókniarz Toruń II
godz. 13:00    Włókniarz Toruń I - Elana Toruń
godz. 14:20    Prykarpattia - Kaliningrad

Niedziela, 23.06.2019
godz. 9:30    Włókniarz Toruń II - Elana Toruń
godz. 10:40    Włókniarz Toruń  I - Prykarpattia
godz. 11:50    Elana Toruń - Kaliningrad
godz. 13:00    Włókniarz Toruń II - Prykarpattia
godz. 14:10    Kaliningrad - Włókniarz Toruń  I     

Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Toruń Europejskie Miasto Sportu 2019 serdecznie zaprasza do kibicowania.

Fot. Adam ZakrzewskiNajczęściej czytane aktualności

 • Inwestycje, Miasto
  Prezydent Paweł Gulewski wręczył klucze rodzinom uprawnionym do wynajęcia lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Rolniczej 5-5A/7-7A w Toruniu. W budynku mieszczą się łącznie 72 mieszkania.
 • Na zdjęciu: widok na ulicę, pośrodku której biegnie linia tramwajowa, w tle duży biały budynek urzędu marszałkowskiefo
  Drogi, Miasto
  W poniedziałek 15 lipca 2024 r. wprowadzona została czasowa zmiana w organizacji ruchu w centrum miasta.
 • Watis inwestuje w Toruniu
  Biznes, Miasto
  Spółka otworzyła swój punkt przy ul. Lelewela 9A. Firma z Wielkopolski, w przetargu organizowanym przez Miasto Toruń, zapłaciła za nieruchomość 2 700 000 zł.
 • Na zdjęciu: skoszona trawa złożona na taczce
  Eko, Miasto
  Posiadacze ogrodów i działek doskonale zdają sobie sprawę, że ich pielęgnacja wiąże się z powstawaniem tzw. odpadów zielonych. Nie można się ich pozbywać w dowolny sposób. Czym właściwie są odpady zielone i w jaki sposób je zagospodarować?
 • Miejski Zarząd Dróg poinformował, że dzisiaj (16.07.2024 r.) przeprowadzone zostaną prace związane z udrożnieniem i oczyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej przy ul. Szosa Chełmińska.
  Drogi, Miasto
  Miejski Zarząd Dróg poinformował, że dzisiaj (16.07.2024 r.) przeprowadzone zostaną prace związane z udrożnieniem i oczyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej przy ul. Szosa Chełmińska.
 • Na zdjeciu: prace budowlane na terenie zieleni
  Miasto
  Poniżej zamieszczamy list z apelem, który skierował prezydent Paweł Gulewski do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Sambora Gawińskiego.
 • - We wtorek 16 lipca od godz. 12:00 do godz. 19:00 prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 31°C do 33°C - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 • Prezydent Paweł Gulewski wręczył klucze rodzinom uprawnionym do wynajęcia lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Rolniczej 5-5A/7-7A w Toruniu. W budynku mieszczą się łącznie 72 mieszkania.
 • W poniedziałek 15 lipca 2024 r. wprowadzona została czasowa zmiana w organizacji ruchu w centrum miasta.
 • Posiadacze ogrodów i działek doskonale zdają sobie sprawę, że ich pielęgnacja wiąże się z powstawaniem tzw. odpadów zielonych. Nie można się ich pozbywać w dowolny sposób. Czym właściwie są odpady zielone i w jaki sposób je zagospodarować?
 • Doktor Wiktor Cajsel został nowym prezesem Klubu Sportowego Toruń Hokejowa SA. Jak zapowiedział, pierwszym działaniem, jakie podejmie, będzie przeprowadzenie audytu w spółce.
 • Za nami On The Move Music Festival. W ramach wydarzenia w Fosie Zamkowej zobaczyliśmy i usłyszeliśmy takich artystów jak Smolasty, Daria ze Śląska, Małpa, Rosalie i Vito Bambino.
 • Niedziela (14.07.2024 r.) w Toruniu zapowiada się burzowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.
 • Łukasz „Małpa” Małkiewicz otrzymał Medal Thorunium. Było to pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane przez Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego.