Trening lekkoatletyczny dla dzieci | www.torun.pl

Trening lekkoatletyczny dla dzieci

Miasto, Sport
Data publikacji: 24 lipca 2018
Autor: Maria Wesoła

We wtorek 24 lipca  o godz. 16:00 odbędzie się trening lekkoatletyczny dla dzieci na Stadionie Miejskim przy ul. Bema.

Zaplanowane konkurencje biegowe, rzutowe i skoku w dal są jednym z wydarzeń programu Lato w Toruniu bez nudy 2018. Zajecia poprowadzi Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń.
Podczas imprezy nie zabraknie dyplomow, medali i upominków.

Więcej propozycji na spędzenia Lata Bez Nudy znajdziecie TUTAJ.

Kategoria: 

Najczęściej czytane aktualności

  • praca Galerii Rusz
    Eko, Miasto
    „Wyrzucisz śmieci za drzwi, wrócą oknem” to kampania Galerii Rusz promująca postawy proekologiczne i zwracająca uwagę na problem zaśmiecania naszej planety.
  • Zdjęcie publiczności na koncercie na scenie plenerowej, 2017 r.
    Kultura, Miasto
    Od 15 maja 2021 r. ruszają koncerty na świeżym powietrzu. Z tej okazji Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zaprasza na cykl Plener(L)OVE.
  • Samochody zaparkowane skośnie wzdłuż ul. Bydgoskiej.
    Drogi, Inwestycje, Miasto
    Zakończyło się zbieranie uwag i propozycji mieszkańców dotyczących organizacji ruchu na ul. Bydgoskiej. Propozycje można było składać do Wydziału Gospodarki Komunalnej do 5 maja 2021 r.
  • projekt biletomatu
    MZK
    Już w lipcu 2021 r. podróżujący komunikacją miejską będą mogli kupować bilety w biletomatach, które zostaną zainstalowane na zintegrowanym węźle przesiadkowym na al. św. Jana Pawła II.
  • Na zdjęciu osoby wysiadające z tramwaju przy ul. Wały Generała Sikorskiego
    Miasto, MZK
    O obniżeniu cen biletów weekendowych i rodzinnych weekendowych zadecyduje na najbliższej sesji Rada Miasta Torunia.
  • Na zdjęciu ogródek gastronomiczny na Rynku Staromiejskim
    Koronawirus, Miasto
    Na 30. Sesji Rady Miasta Torunia, która odbędzie się 13 maja 2021 r., radni głosować będą nad prezydenckim projektem uchwały zmniejszającym o 90 procent wysokości stawek opłat za zajęcie 1 m² pasa drogowego na toruńskich drogach publicznych. Uchwała ma wesprzeć przedsiębiorców, których dochody zostały znacznie uszczuplone przez pandemię.
  • Dzisiejszej nocy (z 6 na 7 maja 2021 r.) wykonawca rozbudowy mostu drogowego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego będzie betonował płytę ustroju nośnego obiektu.
  • 6 maja 2021 r. Prezydent Torunia ogłosił kolejną turę konkursów ofert na wykonanie zadań Gminy Miasta Toruń w zakresie rozwoju sportu w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku. Wartość środków w tym rozdaniu łącznie wynosi 4.455.500 zł.
  • Od najbliższego piątku (7.05) od godz. 9.00 nowy ciąg pieszo-rowerowy po zachodniej stronie mostu drogowego im. marsz. J. Piłsudskiego zostanie częściowo udostępniony do ruchu.
  • Ponad 60 lat tradycji kształcenia w branży samochodowej i mechanicznej, atrakcyjne praktyki zawodowe, wysoka zdawalność egzaminów, gwarancja pracy po ukończeniu szkoły. W ramach kampanii promocyjnej toruńskich szkół branżowych i technicznych przedstawiamy Zespół Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema.
  • Senat krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego zdecydował o nadaniu tytułu doktora honoris causa toruńskiemu naukowcowi, prof. dr. hab. Krzysztofowi Mikulskiemu z Wydziału Nauk Historycznych UMK.Prezes Polskiego Towarzystwa Historycznego i Towarzystwa Miłośników Torunia został uhonorowany "za wybitny wkład w rozwój nauki historycznej, niestrudzoną...
  • W Toruniu w ciągu ostatniej doby potwierdzono 33 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Trzy osoby zmarły z powodu chorób współistniejących z COVID-19.
  • 4 maja 2021 r. działalność rozpoczęły dwa Punkty Szczepień Powszechnych w Toruniu. Do tej pory zaszczepionych zostało tam 1020 osób.
  • W sobotę 22 maja 2021 r. wystartuje historyczny rajd rowerowy „Śladami Samuela Bogumiła Lindego”. Będzie to okazja, by poznać bliżej sylwetkę twórcy Słownika języka polskiego. W tym roku obchodzimy 250. rocznicę urodzin wybitnego językoznawcy, który jest jedną z najznakomitszych postaci historii Torunia.