www.torun.pl

Toruń za pół ceny wraca na początku kwietnia!

Kultura, Miasto
Data publikacji: 06 lutego 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Toruń za pół ceny wraca w kwietniu

16. edycja akcji "Toruń za pół ceny" odbędzie się w weekend 5-7 kwietnia 2019 roku.

Toruń za pół ceny to największa akcja rabatowa w Polsce. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej uczestników, jak i partnerów. W 15 odsłonie kampanii było ich aż 223!

Niebawem ruszą zgłoszenia do 16. odsłony akcji. Zgłosić może się każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie Torunia lub w okolicy. Wystarczy na trzy dni (od 5 do 7 kwietnia 2019 roku) obniżyć ceny wybranych towarów i usług o 50% (oferty nie muszą obejmować całego asortymentu).

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe i sklepy.

Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami. Listy uczestników akcji z ofertą publikowane będą m.in. na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu akcji na Facebooku.

Aby zgłosić swoją firmę do Torunia za pół ceny należy pod adres torunzapolceny@eurozet.pl przesłać komplet dokumentów.

 1. skan podpisanego na każdej stronie regulaminu
 2. wypełniony w formie edytowalnej formularz zgłoszeniowy
 3. podpisana Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją akcji „Toruń za pół ceny”
 4. krótki opis reprezentowanego obiektu
 5. zdjęcia lokalu o rozdzielczości 500×500 dpi
 6. logo w wersji wektorowej oraz jpg.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Regulamin dostępny na stronie internetowej Torunia za pół ceny.

Więcej informacji:  Monika Dejnecka e-mail: monika.dejnecka@eurozet.pl tel. 505 157 826; Urząd Miasta Torunia tel. 56 611-87-85  e-mail: wpit@um.toun.pl.

Najczęściej czytane aktualności

 • Świętuj Uniwersytetu
  Miasto
  19 lutego 2019 roku społeczność akademicka UMK świętowała 546. Rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. Tradycyjnie uroczystości w auli uniwersytetu poprzedziło złożenie kwiatów pod pomnikiem astronoma na Rynku Staromiejskim.
 • Bezpłatne przejazdy dla uczestników rajdu
  Miasto
  W najbliższy weekend w Toruniu odbędzie się doroczny Ogólnopolski Rajd Kopernikański. Uczestnicy imprezy będą mogli w sobotę i niedzielę za darmo korzystać z komunikacji miejskiej.
 • Inwestycje, Kultura, Miasto
  Prace przy realizacji projektu adaptacji budynków przy ul. W. Łokietka na potrzeby Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przekroczyły półmetek. Nowe obiekty wraz z wystawami mają być otwarte jeszcze w 2019 roku.
 • Kultura, Miasto
  Spotkania ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii, dietetyki czy treningów personalnych - to cześć propozycji Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy na Dzień Kobiet. 8 marca w centrum nauki odbędzie się wieczór "JaKobieta".  Wieczór „JaKobieta” to okazja do spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Trenerzy z Bella...
 • Święto Muzyki 2019
  Kultura, Miasto
  Jesteś muzykiem? Grasz w zespole? A może chcesz zamienić swoją kawiarnię, pub lub ogródek piwny w niepowtarzalny punkt muzyczny? Zgłoś się już dziś i stań się współtwórcą Święta Muzyki! Już po raz trzynasty, pierwszego dnia lata - 21 czerwca 2019 roku - Toruń wypełni wszechobecna muzyka! Na zgłoszenia Toruńska Agenda Kulturalna czeka tylko do 15...
 • Rusza rekrutacja
  Miasto
  11 lutego 2019 roku ruszy elektroniczna rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń. Na rok szkolny 2019/2020 przygotowano 4861 miejsc dla przedszkolaków i 1916 miejsc dla „pierwszaków”.
 • Trwają przygotowania do Mistrzostw Świata Juniorów i Kadetów w Szermierce, które odbędą się od 6 do 14 kwietnia 2019 roku w Toruniu.
 • Swoją czteroletnią kadencję na stanowisku Grotmaszta Bractwa Kaphornowców zakończył torunianin, kpt. jachtowy Cezary Bartosiewicz, wielki miłośnik i promotor żeglarstwa.
 • Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza na kolejne szkolenie związane z realizacją projektu pn. „torun.direct – dobre połączenie z biznesem”. Bezpłatne warsztaty dla osób powyżej 25. roku życia, które chcą zdobyć dodatkowe kompetencje w cyfrowym świecie, odbędą się 27-28.02.2019 r.
 • Weź udział w konsultacjach społecznych dotyczących "Koncepcji rozwoju terenów zieleni w Toruniu". Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 21 lutego.
 • Wraz z cyklem spotkań Prezydenta Torunia z mieszkańcami rozpoczynamy I etap konsultacji społecznych w sprawie budżetu miasta Torunia na 2020 r. i Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Torunia na lata 2020-2044.
 • Rekrutacja do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń na rok szkolny 2019/2020 rusza już niebawem. Poznaj szczegóły postępowania rekrutacyjnego!
 • Pani Danuta Andrzejewska dołączyła do grona mieszkańców Torunia, którzy ukończyli 100 lat. Z życzeniami z okazji tych okrągłych urodzin Panią Danutę odwiedził Prezydent Michał Zaleski.
 • 1 marca 2019 r. rozpocznie się pilotażowy program systemu biletu elektronicznego w komunikacji miejskiej w Toruniu. System będziemy testować na tramwajowej linii nr 1 i 1N do końca września 2019 roku.