www.torun.pl

Toruń za pół ceny wraca na początku kwietnia!

Kultura, Miasto
Data publikacji: 06 lutego 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Toruń za pół ceny wraca w kwietniu

16. edycja akcji "Toruń za pół ceny" odbędzie się w weekend 5-7 kwietnia 2019 roku.

Toruń za pół ceny to największa akcja rabatowa w Polsce. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej uczestników, jak i partnerów. W 15 odsłonie kampanii było ich aż 223!

Niebawem ruszą zgłoszenia do 16. odsłony akcji. Zgłosić może się każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie Torunia lub w okolicy. Wystarczy na trzy dni (od 5 do 7 kwietnia 2019 roku) obniżyć ceny wybranych towarów i usług o 50% (oferty nie muszą obejmować całego asortymentu).

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe i sklepy.

Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami. Listy uczestników akcji z ofertą publikowane będą m.in. na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu akcji na Facebooku.

Aby zgłosić swoją firmę do Torunia za pół ceny należy pod adres torunzapolceny@eurozet.pl przesłać komplet dokumentów.

 1. skan podpisanego na każdej stronie regulaminu
 2. wypełniony w formie edytowalnej formularz zgłoszeniowy
 3. podpisana Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją akcji „Toruń za pół ceny”
 4. krótki opis reprezentowanego obiektu
 5. zdjęcia lokalu o rozdzielczości 500×500 dpi
 6. logo w wersji wektorowej oraz jpg.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Regulamin dostępny na stronie internetowej Torunia za pół ceny.

Więcej informacji:  Monika Dejnecka e-mail: monika.dejnecka@eurozet.pl tel. 505 157 826; Urząd Miasta Torunia tel. 56 611-87-85  e-mail: wpit@um.toun.pl.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Piękna pogoda, a do tego Szekspir na ulicach, porywające, pełne pasji Dni Tanga, YouTube na deskach Teatru im. Wilama Horzycy, historia toruńskiego sportu poznawana na rowerze - tych i wielu innych atrakcji nie można przeoczyć w ten weekend w Toruniu.
 • Miasto
  Toruńską starówkę w charakterystycznym stylu gry Minecraft przygotowali fani tej komputerowej zabawy, jednej z najpopularniejszych gier na świecie.
 • Miasto, Sport
  W sobotę 20 lipca 2019 r. na toruńskiej Motoarenie odbędą się kolejne, wyjątkowe zawody żużlowe - European 125cc Youth Track Racing Cup.
 • Miasto
  Prezydent Torunia Michał Zaleski docenił pracę trzydziestu sześciu urzędników. 18 lipca 2019 r. wręczył im awanse stanowiskowe.
 • Miasto
  19 lipca 2019 roku stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia oficjalnie rozpoczęli obóz w Toruniu. Tysiąc osób spędzi w grodzie Kopernika 10 dni. Przygotowano dla nich szereg atrakcji.
 • Miasto, MZK
  Prace budowlane na Wałach gen. Sikorskiego nabierają tempa. Na budowę zwożone są płyty podtorowe. Ich układanie rozpocznie się w przyszłym tygodniu.
 • Ostatni dzień lipca będzie zarazem pierwszym dniem, kiedy torunianie będą mogli wsiąść na rowery miejskie. Na toruńskich ulicach pojawiły się już stacje, z których będzie można wypożyczać rowery. Od kilku tygodni działa strona www.torvelo.pl, gdzie można się zalogować i zapoznać z regulaminem wypożyczania jednośladów.
 • 19 lipca 2019 r. zostały wypłacone pierwsze świadczenia 500+ i 300+ dla osób, które złożyły wnioski 1 lipca 2019 roku.
 • 27 lipca 2019 roku, o godz. 9:00 odbędzie XVIII toruński Top-Cross Maraton. Jest to jeden z nielicznych maratonów, podczas którego nie ma limitu czasu a każdy uczestnik jest klasyfikowany według przebiegniętego dystansu.
 • Rozpoczęła się 16. edycja festiwalu Song of Songs. Koncerty odbywają się w dniach 19-20 lipca 2019 r. na scenie plenerowej przy CKK Jordanki.
 • Na węźle przesiadkowym w al. św. Jana Pawła II powstanie pierwszy w Toruniu „zielony przystanek”. Takie rozwiązanie nie tylko uprzyjemni oczekiwanie pasażerom i da im jeszcze większą ochronę przed słońcem, ale także wpłynie na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego.
 • Przy przebudowie okolic pl. Rapackiego budowlańcy trafiają na wiele ciekawych reliktów archeologicznych. Zdarza się, że odkrycia zaskakują nawet archeologów. Prace prowadzone są pod nadzorem archeologów z Muzeum Okręgowego w Toruniu. Obecnie prace  toczą się na Wałach gen. Sikorskiego oraz ul. Chopina.  Niemal od pierwszego dnia robót pod ziemią...
 • Rada Miasta Torunia na najbliższej sesji zajmie się regulaminem określającym wysokość oraz warunki przyznawania niektórych składników wynagrodzenia dla nauczycieli toruńskich placówek oświatowych.
 • W naborze uzupełniającym do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych uczniowie mają do dyspozycji 885 miejsc, czyli o 118 miejsc więcej niż osób niezakwalifikowanych w I etapie rekrutacji.