www.torun.pl

Toruń za pół ceny wraca na początku kwietnia!

Kultura, Miasto
Data publikacji: 06 lutego 2019
Autor: Adrian Aleksandrowicz
Toruń za pół ceny wraca w kwietniu

16. edycja akcji "Toruń za pół ceny" odbędzie się w weekend 5-7 kwietnia 2019 roku.

Toruń za pół ceny to największa akcja rabatowa w Polsce. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej uczestników, jak i partnerów. W 15 odsłonie kampanii było ich aż 223!

Niebawem ruszą zgłoszenia do 16. odsłony akcji. Zgłosić może się każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie Torunia lub w okolicy. Wystarczy na trzy dni (od 5 do 7 kwietnia 2019 roku) obniżyć ceny wybranych towarów i usług o 50% (oferty nie muszą obejmować całego asortymentu).

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe i sklepy.

Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami. Listy uczestników akcji z ofertą publikowane będą m.in. na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu akcji na Facebooku.

Aby zgłosić swoją firmę do Torunia za pół ceny należy pod adres torunzapolceny@eurozet.pl przesłać komplet dokumentów.

 1. skan podpisanego na każdej stronie regulaminu
 2. wypełniony w formie edytowalnej formularz zgłoszeniowy
 3. podpisana Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją akcji „Toruń za pół ceny”
 4. krótki opis reprezentowanego obiektu
 5. zdjęcia lokalu o rozdzielczości 500×500 dpi
 6. logo w wersji wektorowej oraz jpg.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Regulamin dostępny na stronie internetowej Torunia za pół ceny.

Więcej informacji:  Monika Dejnecka e-mail: monika.dejnecka@eurozet.pl tel. 505 157 826; Urząd Miasta Torunia tel. 56 611-87-85  e-mail: wpit@um.toun.pl.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Pomimo trwającego strajku nauczycieli, uczniom klas maturalnych w toruńskich szkołach wystawiono oceny, po przerwie wielkanocnej zaplanowano posiedzenia rad klasyfikacyjnych.
 • Miasto
  Według prognoz, Wielkanoc będzie pogodna i słoneczna. Warto zatem znaleźć czas na spacer, np. w Ogrodzie Zoobotanicznym, który przygotował wiele świątecznych niespodzianek. W Wielki Piątek zaś w nastrój zadumy wprowadzi ostatni z koncertów wielkotygodniowych, odbywający się w zabytkowym wnętrzu kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.
 • Kultura, Miasto
  Koncerty znanych polskich gwiazd na Rynku Staromiejskim, kolejna edycja Święta Tańca, wiosenny cykl koncertów pod nazwą Muzyka poważna na leżakach, a także liczne spektakle, spotkania, warsztaty, a także uroczystości państwowe – do toruńskiej Majówki pozostało niewiele czasu, warto więc zobaczyć jakie wydarzenia i atrakcje czekają nas w dniach 27...
 • Inwestycje, Miasto, MZK
  Mamy zielone światło dla rozpoczęcia robót budowlanych dla pierwszego etapu prac w rejonie pl. Rapackiego. 17 kwietnia 2019 r. wykonawca uzyskał Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (tzw. ZRID) dla robót na ul. Chopina i Wały gen. Sikorskiego.
 • Miasto, Sport
  16 kwietnia 2019 r. w Przystani Toruń odbyło się drugie posiedzenie Rady Sportu kadencji 2019-2023.
 • Miasto
  17 kwietnia 2019 r. w toruńskim ratuszu spotkali się menedżerowie centrów miast z Torunia, Gdańska, Bydgoszczy, Lublina i Łodzi, czyli z miast, które zdecydowały się na wdrożenie idei town centre management (TCM).
 • Siódme miejsce i lekki niedosyt – to bilans występu drużyny Toruń Curling Team w finałach Mistrzostw Polski, które w miniony weekend odbyły się w Łodzi.
 • 17 kwietnia 2019 r., dziesiątego dnia strajku, strajkuje 1067 nauczycieli z toruńskich szkół.
 • Na dworcu kolejowym Toruń Główny odbyły się XXVI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Udział w nich wzięło 7 zespołów ze szkół toruńskich i zespół z LO w Lipnie.
 • Miejski Zarząd Dróg przypomina kierowcom, że od najbliższego piątku 29 marca 2019 r. ulica Legionów na odcinku od ul. Grudziądzkiej do ul. Odrodzenia będzie objęta Strefą Płatnego Parkowania (Podstrefa B).
 • Międzynarodowy zlot skautek i skautów InterCamp w 2022 roku odbędzie się w Toruniu. List intencyjny w tej sprawie został podpisany 16 kwietnia 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. InterCamp jest organizowany od 1967 roku. Młodzi harecerze w wieku 11-17 lat oraz dorośli instruktorzy spotykają się w weekend, w którym przypadają Zielone...
 • W Toruniu goszczą Ambasador Gruzji w Polsce Ilia Darchiashvili oraz wicegubernator regionu Imeretia Ioseb Khakhaleishvili. 17 kwietnia 2019 r. złożyli wizytę w urzędzie miasta.
 • Na tematy atutów gospodarczych, możliwości inwestycyjnych i o sektorze turystycznym Tunezji rozmawiano w ramach „Dnia promocji gospodarki i turystyki tunezyjskiej”.
 • W Toruniu przy ul. Warszawskiej 4 mieści się Konsulat Honorowy Tunezji. Jego otwarcie nastąpiło 16 kwietnia 2019 roku.