Toruń na konferencji ABSL | www.torun.pl

Toruń na konferencji ABSL

Biznes, Miasto
Data publikacji: 14 września 2021
Autor: Magdalena Kujawa
zdjęcie toruńskiego stoiska

W gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej 14-15 września 2021 r. trwa dwunasta odsłona konferencji ABSL Summit. To jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, na którym stoisko promocyjne wystawia Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Wydarzenie co roku gromadzi liderów biznesu, przedstawicieli administracji krajowej i europejskiej, ekspertów, naukowców i media. Konferencja ABSL Summit 2021 umożliwia zaprezentowanie regionu Kujawsko-Pomorskiego, w tym miasta Torunia jako doskonałego miejsca dla lokowania nowych inwestycji i rozwoju przedsiębiorczości.

Program konferencji obejmuje trzy ścieżki tematyczne: Ludzie, Biznes i Technologie, inspirujące do przemyśleń na temat zrównoważonego biznesu, technologii wspierających środowiska pracy inwestujące w rozwój pracowników. Obok części merytorycznej, konferencja to również wyjątkowa platforma networkingowa.

Organizatorem konferencji jest Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), organizacja zrzeszająca ponad 200 największych firm sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Konferencja ABSL już od lat znana jest jako miejsce wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Wydarzenie prowadzone jest w formule hybrydowej - wydarzenie trafia również do szerokiego grona odbiorców również w internecie.

Fot. CWB

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu biegacze dobiegają do mety na Rynku Staromiejskim
  Miasto, Sport
  Z Berlina do Kaliningradu – tak przebiega tegoroczna trasa Lions Charity Run. Na mapie charytatywnego biegu łączącego trzy państwa znalazł się także Toruń. Uczestnicy zawitali do naszego miasta 20 września 2021 r.
 • Na zdjęciu: fragment murów z odkrytymi kanałami deszczowymi
  Miasto
  Podczas prac prowadzonych na Bulwarze Filadelfijskim odkryto fragmenty XIX-wiecznych kanałów burzowych.
 • Na zdjęciu baner z uśmiechniętą kobietą i napisem Punkt Szczepień Toruń Plaza
  Koronawirus, Miasto
  Szczepienie podczas sobotnich zakupów? W Toruniu to możliwe! W każdy weekend września.
 • zdjęcie toruńskiego stoiska
  Biznes, Miasto
  Przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu prezentują portfolio gospodarcze Torunia podczas XIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Największa impreza biznesowa Europy Centralnej odbywa się w Katowicach.
 • Pobierz regulamin strony “Mój Toruń” w serwisie Facebook.com
 • Grafika informująca o kampanii Złoty Wrzesień
  Miasto
  Miasto Toruń włącza się w kampanię „Złoty wrzesień”, która ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat nowotworów wieku dziecięcego.
 • W Toruniu w ciągu ostatniego tygodnia (13-19 września) potwierdzono 13 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nie zanotowano zgonów w wyniku tej choroby.
 • Przedsiębiorców prowadzących działalność w Toruniu lub okolicach - w imieniu organizatorów akcji - zapraszamy do przystąpienia do tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października 2021 r.
 • W ramach VIII Kongresu Azjatyckiego odbędzie się panel energetyczny – udział w nim jest bezpłatny.
 • Po raz czwarty mieszkańcy Chełmińskiego Przedmieścia spotkali się na święcie swojego osiedla. Dzień Chełmionki obchodzony był 19 września 2021 r.
 • W niedzielę 19 września 2021 roku w SP nr 3 rozegrane zostały walki finałowe w jubileuszowym XXV Turnieju Bokserskim im. Zygmunta Krygiera.
 • Słynny Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej – Poznańskie Słowiki wystąpił 18 września 2021 r. w toruńskim Dworze Artusa.
 • Muzeum Twierdzy Toruń jest gospodarzem pikniku militarnego w weekend 18 i 19 września 2021 r.
 • W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju na Rynku Nowomiejskim odbył się coroczny piknik ekologiczny.