Tereny na sprzedaż na lewobrzeżu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Tereny na sprzedaż na lewobrzeżu

Biznes, Miasto
Data publikacji: 20 marca 2023
Autor: Paula Gałązka
Tereny na sprzedaż na lewobrzeżu

Tereny inwestycyjne i działki pod dom na lewobrzeżu Torunia zostaną wystawione na sprzedaż w przetargach zaplanowanych na 28 marca 2023 roku. Grunty znajdują się przy ul. Łódzkiej 148, Włocławskiej 103 oraz Podgórskiej 36–40 i  Dwernickiego 3-7.

4 działki pod budowę domów jednorodzinnych przy ul. Dwernickiego i Podgórskiej w Toruniu mają powierzchnię od 1079 do 1969m2. Ceny wywoławcze ustalono w wysokości od 492 000 do 802 000 zł. Nieruchomości znajdują się na Osiedlu Rudak, w sąsiedztwie Fortu XV Twierdzy Toruń oraz zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Nieruchomości są niezabudowane i niezagospodarowane. Porośnięte są częściowo drzewami. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Podgórskiej i gen J. Dwernickiego nieruchomości są przeznaczone  pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki znajdują się w zasięgu sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i teletechnicznej.

2 nieruchomości przy ul. Włocławskiej i Łódzkiej mają powierzchnię odpowiednio: 0,14ha i 0,08ha. Wyceniono je na: 509 000 i 340 000 zł. Działka przy ul. Włocławskiej 103 znajduje się na terenie o  przeznaczeniu podstawowym "zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy usługowej”. Parcela przy ul. Łódzka 148: znajduje się na terenie o przeznaczeniu podstawowym "zabudowy usługowej". Nieruchomości położone są na Osiedlu Stawki. W sąsiedztwie znajdują się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty usługowo-handlowe oraz grunty niezabudowane. Nieruchomości są niezabudowane, o kształcie prostokąta. Grunty znajdują się w zasięgu sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej.

Chętni do wzięcia udziału w przetargach organizowanych przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami muszą do 22 marca wpłacić wadium w wysokości 10 procent ceny wywoławczej na konto Urzędu Miasta. Szczegóły dot. nieruchomości znajdują się na stronach internetowych Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu:

Łódzka 148

Podgórska 36–40 i Dwernickiego 3-7

Włocławska 103

fot. CWB

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Wszystko za sprawą toruńskiego Oratorium im. bł. ks. Bronisława Markiewicza, które po raz kolejny - w ramach Michayland z okazji Dnia Dziecka - zabrało mniejszych i większych do zaczarowanej krainy zabawy.
 • Kultura, Miasto
  W sobotę 27 maja 2023 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 17 im. Józefa Bema przy ul. Rudackiej 26/32 w Toruniu odbył się coroczny festyn osiedlowy „Rudak dzieciom” zorganizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Rudak, SP 17 i Radę Okręgu Rudak.
 • Na zdjęciu: różowo kwitnące drzewo, w tle wieże kościoła Najświętszej Marii Panny
  Kultura, Miasto
  Ten weekend rozpoczyna piękne święto - Dzień Matki, które w Toruniu obchodzimy koncertowo. To także święto sztuki, w CSW Znaki Czasu otwarta zostanie wystawa rzeźb Tony'ego Cragga, wpisująca się w jubileusz 15-lecia istnienia Centrum.
 • Miasto, Sport
  Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy, który obchodzi 100-lecie istnienia, ma swoje korzenie w Toruniu. - Z korzeni dalej płynie to co najlepsze - powiedział podczas rocznicowej uroczystości prezydent Michał Zaleski, który otrzymał Srebrną Odznakę Honorową PZPN.
 • Miasto
  Z okazji Święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej i jubileuszu 5-lecia powstania jednostki WOT w piątek 26 maja 2023 r. na placu apelowym przy ul. Piastowskiej w Toruniu odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono odznaczenia i medale honorowe.
 • Prezydent wręcza medal jubilatce, w tle portret Mikołaja Kopernika
  Miasto
  W Ratuszu Staromiejskim w Toruniu 20 toruńskich par odebrało 25 maja 2023 r. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
 • W Toruniu 26-28 maja 2023 roku gościmy nauczycieli polonijnych, którzy biorą udział w 9. Światowym Zjeździe Nauczycieli Polonijnych i Polskich „Wschód, Zachód – Łączy nas Polska”.
 • Z okazji Święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej i jubileuszu 5-lecia powstania jednostki WOT w piątek 26 maja 2023 r. na placu apelowym przy ul. Piastowskiej w Toruniu odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono odznaczenia i medale honorowe.
 • W niedzielę 28 maja 2023 roku na Motoarenie najmłodsi torunianie staną do wyścigów rowerkowych.
 • Przedstawiciele Torunia uczestniczyli 24 maja 2023 r. w krakowskiej części Światowego Kongresu Kopernikańskiego. Swoją pierwszą odsłonę naukowa debata miała w Toruniu w lutym br.
 • 4 czerwca 2023 r. w Parku Miejskim odbędzie się ekopiknik z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska.
 • Końcówka maja 2023 r. to czas wykonania nasadzeń kwiatów na terenie Zielonej Bramy Gotyckiej Starówki.
 • W Ratuszu Staromiejskim w Toruniu 20 toruńskich par odebrało 25 maja 2023 r. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
 • Ten weekend rozpoczyna piękne święto - Dzień Matki, które w Toruniu obchodzimy koncertowo. To także święto sztuki, w CSW Znaki Czasu otwarta zostanie wystawa rzeźb Tony'ego Cragga, wpisująca się w jubileusz 15-lecia istnienia Centrum.