Tereny inwestycyjne przy Motoarenie | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Tereny inwestycyjne przy Motoarenie

Biznes, Miasto
Data publikacji: 01 lutego 2023
Autor: Paula Gałązka
Tereny inwestycyjne przy Motoarenie

Tereny przy Szosie Bydgoskiej i ul. Pera Jonssona ponownie znalazły się w miejskiej ofercie inwestycyjnej. Przetargi na sprzedaż działek przy Motoarenie zaplanowano na 14 lutego 2023 roku.

Działki są świetnie zlokalizowane - znajdują się w sąsiedztwie drogi krajowej nr 80. Grunty przy Szosie Bydgoskiej 76-80 i Pera Jonssona 4 są niezabudowane, niezagospodarowane, porośnięte drzewami i krzewami. Na terenie działek znajdują się betonowe słupy oświetleniowe, mogą też znajdować się pozostałości obiektów budowlanych i infrastruktury podziemnej. Ponadto przebiegają sieci: ciepłownicza, kanalizacyjna i energetyczna oraz przyłącze energetyczne służące dawniej zasilaniu słupów oświetleniowych. Droga dojazdowa do nieruchomości jest nieurządzona. Dojazd odbywać się będzie od strony Szosy Bydgoskiej i Pera Jonssona. Tereny położone są w otoczeniu lotniska i z tego powodu obowiązują ograniczenia wysokości obiektów budowlanych. Nieruchomości przeznaczone są pod usługi, dopuszczalne są też obiekty usługowo-produkcyjne.

Chętni do przystąpienia do przetargów na sprzedaż działek przy Szosie Bydgoskiej muszą do 8 lutego 2023 wpłacić wadium w wysokości 10% sumy wywoławczej dla danej nieruchomości na konto Urzędu Miasta. Szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych terenów udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami UM.

Lokalizacja: SZ. BYDGOSKA 76-80 

Powierzchnia: 0,63 ha

Przeznaczenie: obiekty usługowo-produkcyjne

Cena wywoławcza:  2 100  000 zł

 Lokalizacja: ul. P. JONSSONA 4

Powierzchnia: 0,31 ha

Przeznaczenie: obiekty usługowo-produkcyjne

Cena wywoławcza:  1 100 000 zł

Centrum Wsparcia Biznesu

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  W ramach obchodów Roku Mikołaja Kopernika w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się trzecia edycja konkursu ortograficznego "Dyktando Toruńskie". Uczniowie szkół podstawowych zawalczyli o Złote, Srebrne i Brązowe Pióro Prezydenta Miasta Torunia.
 • Zbiórka do puszek w ramach WOŚP w Toruniu
  Miasto
  Toruńskie sztaby działające w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rozliczyły już tegoroczną zbiórkę. Dzięki mieszkańcom Grodu Kopernika udało się zebrać fantastyczną kwotę.
 • Zamek Dybów zatopiony w oprawie zieleni, fot. Lech Kamiński
  Miasto
  Brzegiem Wisły przy Forcie X i ruinach zamku Dybów powiedzie w sobotę 25 marca 2023 r. piesza wycieczka z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".
 • Miasto
  21 marca obchodzimy światowy dzień solidarności z osobami z trisomią 21. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
 • Miasto
  Od kwietnia 2023 r. uzyskanie dofinansowania będzie możliwe w pełni online za pomocą nowego systemu iPFRON+ umożliwiającego uzyskiwanie wsparcia PFRON bez wychodzenia z domu.
 • Tereny na sprzedaż na lewobrzeżu
  Biznes, Miasto
  Grunty znajdują się przy ul. Łódzkiej 148, Włocławskiej 103 oraz Podgórskiej 36–40 i Dwernickiego 3-7.
 • Brzegiem Wisły przy Forcie X i ruinach zamku Dybów powiedzie w sobotę 25 marca 2023 r. piesza wycieczka z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".
 • 22-23 marca 2023 r. odbędzie się Wampiriada UMK. W tym roku, z okazji 550. rocznicy urodzenia Mikołaja Kopernika, akcja nosi tytuł "Wstrzymaj siebie i rusz czyjąś ziemię".
 • W sobotę 25 marca o godz. 16:00 tradycyjnie z Rynku Nowomiejskiego wyruszy Wiosenna Rowerowa Masa Krytyczna, która w 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika odbędzie się pod hasłem: Kręcimy wokół słońca!
 • Toruńskie sztaby działające w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rozliczyły już tegoroczną zbiórkę. Dzięki mieszkańcom Grodu Kopernika udało się zebrać fantastyczną kwotę.
 • 21 marca obchodzimy światowy dzień solidarności z osobami z trisomią 21. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
 • Toruński Ogród Zoobotaniczny zaprasza na wystawę "Niezwykły świat owadów". Otwarcie w pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2023 r.
 • Prezydent Torunia przyznał stypendia sportowe na 2023 rok dla zawodników i trenerów, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych.
 • Od soboty 18 marca 2023 r. od godzin porannych zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Szosy Chełmińskiej z ul. Grudziądzką.