Szukasz zatrudnienia? Przyjdź na Targi Pracy! | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Szukasz zatrudnienia? Przyjdź na Targi Pracy!

Biznes, Miasto
Data publikacji: 04 listopada 2022
Autor: Paula Gałązka
Szukasz zatrudnienia? Przyjdź na Targi Pracy!

500 ofert zatrudnienia i blisko 60 pracodawców. Tak w liczbowym skrócie będą wyglądały Targi Pracy, które odbędą się w Toruniu już 16 listopada 2022 roku w Arenie Toruń w godzinach 11:00 -16:00.

Targi Pracy spełnią oczekiwania wszystkich osób aktywnych i chcących wrócić na rynek pracy. Uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie, bowiem wielką okazją do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na toruńskim rynku pracy. Każdy uczestnik będzie mógł przyjść do strefy wystawienniczej i zapoznać się z szeroką bazą ofert pracy, a także porozmawiać z przedstawicielami największych pracodawców w Toruniu. W wydarzeniu weźmie udział około 60 wystawców, zarówno firm jak i instytucji zewnętrznych oferujących zatrudnienie, a także podnoszenie kompetencji zawodowych w Toruniu.

Na uczestników targów czekać będzie blisko 500 miejsc pracy, które oferować będą m.in. najwięksi toruńscy pracodawcy jak np. Fabryka Cukiernicza Kopernik, Apator, Toruń Pacific oraz znane ogólnopolskie marki jak Jeronimo Martins Polska, DPD Polska, Laude i wielu innych. Na liście oferowanych miejsc pracy/zawodów znajdują się m.in. specjalista ds. obsługi klienta, kasjer/sprzedawca, pracownik produkcji, programista C++/Delphi, programista PHP / stron internetowych, specjalisty d/s marketingu i zarządzania sekretariatem, elektryk, ślusarz, mechanik, magazynier, specjalista ds. rozwoju sprzedaży, operator maszyn produkcyjnych, inżynier jakości, operator frezarek CNC, dyspozytor, konsultant telefoniczny, programista SQL, Python, administratorów IT, specjalista – technolog, stanowisko urzędnicze w Dziale Księgowości, brygadzista, technik ds. wzorców i próbek, projektant/kreślarz, inżynier projektu, analityk danych, specjalista HR, przewoźnik, kurier, elektromechanik i wile innych.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy publikowane są na facebook’owym profilu wydarzenia.

Dodatkowo podczas wydarzenia przedsiębiorcy, pracodawcy i osoby planujący wejście na rynek pracy, będą mogły skorzystać z konsultacji z przedstawicielami Urzędu Skarbowego w Toruniu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Biura Karier UMK.
Swojeą strefę będzie miał również Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia. Tam wszyscy zainteresowani dowiedzą się m.in. jak efektywnie szukać pracy, jakie dokumenty przygotować, pojawią się również informacje dla cudzoziemców. PUP w Toruniu przygotował także cykl szkoleń oraz zajęć warsztatowych.

Podczas Targów Pracy w Arenie Toruń pojawi się też silna reprezentacja toruńskich szkół branżowych i technicznych, które będą prezentowały swoją ofertę dla wszystkich młodych ludzi stojących przed wyborem swojej edukacyjnej przyszłości. Nie zabraknie ciekawych warsztatów tematycznych dotyczących wizerunku czy „dress code’u” w pracy i podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Organizatorzy zapewnią również specjalny „kącik zabaw/animacji” dla najmłodszych, w którym rodzice poszukujący pracy będą mogli zostawić dzieci pod opieką animatorek.

Bezpłatne wydarzenie będzie częścią lokalnych wydarzeń zaplanowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia oraz przy wsparciu Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Centrum Wsparcia Biznesu

 

Najczęściej czytane aktualności

 • Zdjęcie przedstawia scenę, na którzy goście otworzyli Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy
  Kultura, Miasto
  26 listopada 2022 r. rozpoczął się Toruński Jarmark Bożonarodzeniowych. W tym roku na odwiedzających czeka ponad 50 wystawców i moc atrakcji.
 • Dziecko
  Miasto
  Fundacja Daj Szansę organizuje w Toruniu konferencję pn.: „Jak pomagać dziecku z zaburzonymi więziami i traumą wczesnodziecięcą?"
 • Inwestycje, Miasto
  Przy ulicy Strzałowej w Toruniu powstanie nowy kompleks szkolny. 25 listopada 2022 została podpisana umowa z wykonawcą inwestycji – firmą Strabag.
 • Eko, Miasto
  Zima 2022 roku zawitała do Torunia w ostatnich dniach listopada. Pierwsze śniegi szybko topnieją, więc utrwaliliśmy je na zdjęciach.
 • Dyrektor wręczył wyróżnienia zasłużonym pracownikom szkoły.
  Miasto
  W Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika 25 listopada 2022 r. obchodzono 30. rocznicę utworzenia IX Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu.
 • Dwoje ludzi na przystanku MZK w zimowej szacie_autobus na Okólną
  Miasto, MZK
  Przypominamy, że listopad 2022 r. jest ostatnim miesiącem bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla uprawnionych uchodźców z Ukrainy.
 • Pełną ofertę inwestycyjną miasta oraz zaproszenie do współpracy przekazali wczoraj, 24 listopada 2022 roku, na ręce ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej Sun Linjianga przedstawiciele Centrum Wsparcia Biznesu. Dyplomata z Państwa Środka na swoją pierwszą wizytę po objęciu stanowiska ambasadora ChRL w Polsce wybrał Toruń.
 • Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza do udziału w wykładzie online: Szuflada Mickiewicza, czyli o lirykach lozańskich (i nie tylko), który odbędzie się 5 grudnia 2022 r o godz. 16:00. Wygłosi go dr hab. Paulina Abriszewska, prof. UMK. W ramach wykładu zajrzymy do Mickiewiczowskiej szuflady. Znajdziemy...
 • Przedstawiciele toruńskich organizacji pozarządowych spotkali się 24 listopada 2022 r. w Dworze Artusa na corocznym forum organizowanym w naszym mieście. Najważniejszym punktem wydarzenia był wybór reprezentantów środowiska pozarządowego do nowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia na kadencję 2023-2025.
 • Beneficjenci projektu pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” odebrali laptopy, które mają stanowić wsparcie w nauce i rozmowy toruńskich uczniów.
 • We współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną Miasto Toruń zorganizowało podróż studyjną Study Tour dla przedstawicieli biur podróż z Korei Południowej. Goście zwiedzają nasze miasto m.in. śladem Mikołaja Kopernika i pierników.
 • Mimo, że aura stała się prawdziwie jesienno-zimowa, prace na budowie nowej linii tramwajowej idą w dobrym tempie. Na placu NOT trwa montaż sieci trakcyjnej i środkowej części skrzyżowania torów.
 • Dwa nowoczesne biurowce powstaną w Toruniu przy ul. Pod Dębową Górą 9. Trwają prace ziemne związane z budową budynków biurowych firmy Pikseo. Generalnym wykonawcą jest toruńska firma TOM-BUD. Na terenie, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia (ul. Grudziądzka), realizowane będą dwa nowoczesne budynki biurowe. Będzie w nich...
 • Sztuka Natury - te dwa słowa to hasło wywoławcze dla osób w sposób szczególny wrażliwych na zmienność, delikatność i piękno natury. W pierwszy weekend grudnia, spotkają się oni w toruńskich galeriach i centrach kultury, gdzie już po raz piętnasty zagości „Sztuka Natury” Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą, Toruń 2022....