Sylwestrowa Rewia Przebojów w Toruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Sylwestrowa Rewia Przebojów w Toruniu

Kultura, Miasto
Data publikacji: 27 grudnia 2016
Autor: Maria Wesoła

Zgłoś swój projekt na stronie esk2029.pl

Kasia Kowalska, Dawid Kwiatkowski i Oversoul – to tylko część gwiazd, z którymi torunianie przywitają 2017 rok.

Plenerowy koncert na Rynku Staromiejskim rozpocznie się o 21:00 i potrwa ok. 4,5 godziny. Mieszkańcy i goście wezmą udział w wyjątkowej rewii popularnych przebojów i piosenek do tańca.

Podczas Sylwestrowej Rewii Przebojów zagrają i zaśpiewają:

Kasia Kowalska z zespołem, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Wokalistka sprzedała łącznie niemalże dwa miliony płyt. Zdobywczyni „Fryderyków” - najważniejszej polskiej nagrody muzycznej.

Dawid Kwiatkowski, muzyczny fenomen ostatnich lat, idol nastolatek pojawiających się tysiącami na jego koncertach, nierzadko czekających całą noc na zajęcie dobrego miejsca. Młody artysta ma ponad 300 tysięcy fanów na Facebooku.

Pięcioro laureatów „The Voice of Poland”, - najlepsze głosy jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych poświęconych muzyce, cieszącego się milionową widownią, w tym finalista trzeciej edycji, Arkadiusz Kłusowski, a także: Małgorzata Nakonieczna, Katarzyna Dereń, Ernest Staniaszek i William Prestigiacomo.

Oversoul — młody, zdobywający coraz większą popularność na scenie muzycznej zespół. Ich ostatni singiel miał niemal 120 tysięcy odsłon w serwisie YouTube.

Piosenki do tańca — kolorowy, coverowy zespół z dwiema tancerkami, grający polskie i światowe hity.

O północy nie zabraknie pokazu sztucznych ogni oraz zwyczajowych życzeń, które wszystkim zgromadzonym na starówce przekaże prezydent Michał Zaleski. Sylwestrowa zabawa zakończy się o godzinie 1:30. - Zachęcamy torunian do udziału w miejskim sylwestrze. Zachęcamy, żeby przyjść z dobrym humorem i chęcią do wspólnej zabawy i składania sobie życzeń na Rynku Staromiejskim - zaprasza Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Sylwestrowa Rewia Przebojów - 31 grudnia 2016.

Sylwestrowa Rewia Przebojów będzie miała charakter imprezy masowej. Wiąże się to z zakazem wnoszenia na teren wydarzenia fajerwerków i alkoholu.

Dla uczestników zmotoryzowanych dostępne będą parkingi przy placu św. Katarzyny, przy Centrum Sztuki Współczesnej, przy CKK Jordanki oraz w otoczeniu Zespołu Staromiejskiego.

Aby ułatwić uczestnikom zabawy dojazd na miejsce zabawy, Miejski Zakład Komunikacji uruchomi dodatkowe połączenia odwożące. W każdym kierunku Torunia autobusy będą odjeżdżać 15 i 45 minut po pełnej godzinie. Warto pamiętać, że podczas nocy sylwestrowej obowiązywać będzie bezpłatna komunikacja miejska w godzinach 18:00 – 4:00. Szczegóły tutaj.

Organizatorami Sylwestrowej Rewii Przebojów są Wydział Kultury UMT, Toruńska Agenda Kulturalna oraz służby porządkowe i techniczne.

 

Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Za długoletnie pożycie małżeńskie
  Miasto
  Kolejne toruńskie pary odebrały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wręczył je 22 września 2023 roku w Ratuszu Staromiejskim Prezydent Torunia Michał Zaleski. Odznaczenia państwowe nadane zostały przez Prezydenta RP 10 parom, które w tym roku świętują 50- i 51-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Razem z medalem jubilatom Prezydent Zaleski...
 • Kultura, Miasto
  Niesamowite podniebne show pojawi się w Toruniu już w dniach 29 i 30 września 2023 r. – piątek, sobota. W te dni, o godzinie 20:00 torunianie i turyści będą mieli okazję podziwiać spektakl EXIT podniebne widowisko artystyczne z okazji Roku Kopernikańskiego, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ul. gen. Józefa Bema...
 • Na zdjęciu: biała strzałka zawieszona na płocie, na niej czerwony napis: do lokalu wyborczzego
  Miasto
  W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Na zdjęciu: prezydent Michał Zaleski stoi z kilkorgiem nauczycieli, którzy trzymają teczki z aktami mianowania, za nimi portret Mikołaja Kopernika
  Miasto
  109 nauczycieli toruńskich szkół uzyskało kolejny stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.
 • Na zdjęciu: grupa młodzieży biegnie po zielonej murawie stadionu
  Miasto, Sport
  Uczniowie i przedszkolaki rozpoczęli zmagania w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół. Inauguracja wydarzenia odbyła się 26 września 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego.
 • Na zdjęciu: prezydent michał Zaleski wręcza przedstawicielom księgowych okolicznościową grafikę z panoramą Torunia
  Miasto
  Z okazji jubileuszu 30-lecia Oddziału Okręgowego w Toruniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce 26 września 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży odbyła się konferencja „Rachunkowość przyszłości”.
 • To kolejni laureaci znaku jakości Made in Toruń. Są wśród nich firmy zajmujące się produkcją urządzeń pokładowych w przemyśle stoczniowym, wytwarzaniem konstrukcji stalowych, recyklingiem odpadów, montażem systemów klimatyzacyjnych, czy też działają w branżach instalacji teletechnicznych, czy transportowych.
 • Rozstrzygnięty został konkurs ofert nr 53/2023 na promocję sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Torunia poprzez kluby sportowe prowadzące szkolenie drużyn seniorskich w ekstraklasie: koszykówki mężczyzn i kobiet, hokeja na lodzie, futsalu, hokeja na trawie, II lidze piłki siatkowej mężczyzn oraz III lidze piłki nożnej mężczyzn. Dotacje...
 • W Toruniu rusza Green Lab, czyli Zielone Forum Torunia - pilotażowe narzędzie współpracy z mieszkańcami w zakresie zieleni i działań pro środowiskowych.
 • Po służbie przygotowawczej i pomyślnie zdanym egzaminie 16 nowych urzędników samorządowych złożyło 25 września 2023 r. ślubowanie na sztandar miasta Torunia.
 • 26 września 2023 roku o godzinie 11:00 na stadionie miejskim przy ul. Bema nastąpi inauguracja szkolnych rozgrywek sportowych w ramach Toruńskiej Olimpiady Przeszkoli i Szkół.
 • W Toruniu funkcjonują 123 obwody głosowania – warto sprawdzić, gdzie oddać głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października 2023 r.
 • Wszystkich miłośników przygód, łamigłówek i zagadek zachęcamy do udziału w grze terenowej „Śladami Kopernika w Toruniu”. Zaczynamy w sobotę 30 września 2023 r. o godz. 11.00 na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego!
 • Już po raz piąty w Toruniu rozegrany został Maraton Ósemek Wioślarskich „Run & Row”. 24 września 2023 roku Puchar Prezydenta Miasta Torunia trafił do AZS UMK Toruń. „Run & Row” to widowiskowy bieg z łodziami i wyścig wioślarski na Wiśle zakończony sztafetą na ergometrze. W tegorocznej edycji na wioślarzy czekały następujące etapy maratonu...