Sylwestrowa Rewia Przebojów w Toruniu | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Sylwestrowa Rewia Przebojów w Toruniu

Kultura, Miasto
Data publikacji: 27 grudnia 2016
Autor: Maria Wesoła

Kasia Kowalska, Dawid Kwiatkowski i Oversoul – to tylko część gwiazd, z którymi torunianie przywitają 2017 rok.

Plenerowy koncert na Rynku Staromiejskim rozpocznie się o 21:00 i potrwa ok. 4,5 godziny. Mieszkańcy i goście wezmą udział w wyjątkowej rewii popularnych przebojów i piosenek do tańca.

Podczas Sylwestrowej Rewii Przebojów zagrają i zaśpiewają:

Kasia Kowalska z zespołem, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Wokalistka sprzedała łącznie niemalże dwa miliony płyt. Zdobywczyni „Fryderyków” - najważniejszej polskiej nagrody muzycznej.

Dawid Kwiatkowski, muzyczny fenomen ostatnich lat, idol nastolatek pojawiających się tysiącami na jego koncertach, nierzadko czekających całą noc na zajęcie dobrego miejsca. Młody artysta ma ponad 300 tysięcy fanów na Facebooku.

Pięcioro laureatów „The Voice of Poland”, - najlepsze głosy jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych poświęconych muzyce, cieszącego się milionową widownią, w tym finalista trzeciej edycji, Arkadiusz Kłusowski, a także: Małgorzata Nakonieczna, Katarzyna Dereń, Ernest Staniaszek i William Prestigiacomo.

Oversoul — młody, zdobywający coraz większą popularność na scenie muzycznej zespół. Ich ostatni singiel miał niemal 120 tysięcy odsłon w serwisie YouTube.

Piosenki do tańca — kolorowy, coverowy zespół z dwiema tancerkami, grający polskie i światowe hity.

O północy nie zabraknie pokazu sztucznych ogni oraz zwyczajowych życzeń, które wszystkim zgromadzonym na starówce przekaże prezydent Michał Zaleski. Sylwestrowa zabawa zakończy się o godzinie 1:30. - Zachęcamy torunian do udziału w miejskim sylwestrze. Zachęcamy, żeby przyjść z dobrym humorem i chęcią do wspólnej zabawy i składania sobie życzeń na Rynku Staromiejskim - zaprasza Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Sylwestrowa Rewia Przebojów - 31 grudnia 2016.

Sylwestrowa Rewia Przebojów będzie miała charakter imprezy masowej. Wiąże się to z zakazem wnoszenia na teren wydarzenia fajerwerków i alkoholu.

Dla uczestników zmotoryzowanych dostępne będą parkingi przy placu św. Katarzyny, przy Centrum Sztuki Współczesnej, przy CKK Jordanki oraz w otoczeniu Zespołu Staromiejskiego.

Aby ułatwić uczestnikom zabawy dojazd na miejsce zabawy, Miejski Zakład Komunikacji uruchomi dodatkowe połączenia odwożące. W każdym kierunku Torunia autobusy będą odjeżdżać 15 i 45 minut po pełnej godzinie. Warto pamiętać, że podczas nocy sylwestrowej obowiązywać będzie bezpłatna komunikacja miejska w godzinach 18:00 – 4:00. Szczegóły tutaj.

Organizatorami Sylwestrowej Rewii Przebojów są Wydział Kultury UMT, Toruńska Agenda Kulturalna oraz służby porządkowe i techniczne.

 

Najczęściej czytane aktualności

 • Kultura, Miasto
  Od 12 do 14 lipca 2024 r. odbędzie się pierwsza edycja On The Move Music Festival.
 • Na zdjęciu: dużo osób idzie przez starówkę, po lewej stronie widać pomnik Mikołaja Kopernika, w tle kamienice
  Kultura, Miasto, Sport
  Moc muzycznych odsłon tego weekendu: On the Move Music Festival z gwiazdami, szanty, muzyka rodem z gór oraz z Azji, a także występ kapeli podwórkowej. A do tego trzy dni z tangiem.
 • Burzowa niedziela
  Miasto
  Niedziela (14.07.2024 r.) w Toruniu zapowiada się burzowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.
 • Łukasz „Małpa” Małkiewicz otrzymał Medal Thorunium.
  Kultura, Miasto
  Łukasz „Małpa” Małkiewicz otrzymał Medal Thorunium. Było to pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane przez Prezydenta Miasta Torunia Pawła Gulewskiego.
 • Na zdjeciu: prace budowlane na terenie zieleni
  Miasto
  Poniżej zamieszczamy list z apelem, który skierował prezydent Paweł Gulewski do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Sambora Gawińskiego.
 • Fosa Zamkowa pełna muzyki
  Kultura, Miasto
  Za nami On The Move Music Festival. W ramach wydarzenia w Fosie Zamkowej zobaczyliśmy i usłyszeliśmy takich artystów jak Smolasty, Daria ze Śląska, Małpa, Rosalie i Vito Bambino.
 • Poniżej zamieszczamy list z apelem, który skierował prezydent Paweł Gulewski do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Sambora Gawińskiego.
 • W związku ze spodziewanymi intensywnymi opadami deszczu dla Torunia wydano ostrzeżenie hydrologiczne.
 • W Toruniu zakończył się Speedway Ekstraliga Camp, w ramach którego treningi odbywali zawodnicy z całego świata.
 • Prezydent Torunia Paweł Gulewski wraz z urzędnikami wizytował 12 lipca 2024 r. plac budowy Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej.
 • Rekord Polski i 17 medali zdobyli reprezentanci Torunia podczas 34. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Zawody odbyły się 6-7 lipca 2024 r. na obiektach włocławskiego OSiR-u.
 • Moc muzycznych odsłon tego weekendu: On the Move Music Festival z gwiazdami, szanty, muzyka rodem z gór oraz z Azji, a także występ kapeli podwórkowej. A do tego trzy dni z tangiem.
 • Przypominamy, że w każdy wakacyjny weekend Bulwar Filadelfijski, na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do Woli Zamkowej, jest wyłączony z ruchu samochodowego. Zamknięcie następuje w piątki o godz. 19:00. Na odcinku od Ślimaka Getyńskiego do ul. Żeglarskiej wprowadzony jest całkowity zakaz ruchu, natomiast od Woli Zamkowej do ul. Łaziennej obowiązuje...
 • W dzień upał, pod wieczór i w nocy burze – to prognoza pogody na piątek 12 lipca 2024 r.