Strefa Biznesu podczas Forum Zawodowców | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Strefa Biznesu podczas Forum Zawodowców

Biznes, Miasto
Data publikacji: 26 lutego 2020
Autor: Magdalena Winiarska

Już 17 marca 2020 r. w Centrum Targowym Park odbędzie się IV Toruńskie Forum Zawodowców, w ramach którego funkcjonować będzie Strefa Biznesu.

Tegoroczne forum zostanie zorganizowane – podobnie jak w roku 2019 – w nowoczesnej formie, która będzie przyciągała uczniów, a także stworzy interakcję pomiędzy osobami odwiedzającymi a szkołami prezentującymi swą ofertę. Wykorzystane zostaną do tego celu nowe rozwiązania multimedialne oraz specjalnie przygotowana oprawa wydarzenia, łącząca sprawdzone elementy scenariuszowe, m.in. konkursy i atrakcje dla zwiedzających oraz Strefę Biznesu, do której zaproszone zostanie liczne grono przedsiębiorców. Jedną z nowości tam zaprezentowanych będzie Strefa 4.0 z nowinkami technologicznymi.

Organizatorzy przedsięwzięcia, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia i Centrum Wsparcia Biznesu, zapraszają wszystkie zainteresowane firmy do Strefy Biznesu.

Celem organizacji wydarzenia jest promocja kształcenia zawodowego na wszystkich etapach edukacji, współpracy z  pracodawcami oraz uczelniami wyższymi, budowanie partnerstwa na rzecz edukacji i rynku pracy, wsparcie młodzieży w rozwoju i wyborze ścieżki kariery, a także wymiana doświadczeń zawodowych.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentują toruńskie szkoły branżowe i techniczne. Prezentowane będą następujące zawody: cukiernik, florysta, fotograf, kelner, krawiec, kucharz, operator obrabiarek skrawających, sprzedawca, ślusarz, magazynier – logistyk, technik administracji, technik architektury krajobrazu, technik fotografii i multimediów, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik elektryk, technik BHP, technik transportu drogowego, technik logistyk, technik mechanik, technik organizacji reklamy, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych, technik rachunkowości, technik usług fryzjerskich, technik mechatronik, technik żywności, technik rachunkowości, technik ekonomista, fryzjer, technik organizacji turystyki, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik procesów introligatorskich, technik technologii żywności, technik budownictwa, technik geodeta, technik teleinformatyk, murarz-tynkarz, dekarz, technik mechanik urządzeń, technik transportu drogowego, kierowca mechanik, blacharz samochodowy, lakiernik samochodowy, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik automatyk, technik elektronik, technik programista, technik inżynierii środowiska i melioracji, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik weterynarii, technik energetyk, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

- Obecność firm w Strefie Biznesu stworzy niepowtarzalną okazję do podjęcia współpracy pomiędzy szkołami i przedsiębiorstwami, współpracy mającej na celu budowanie szeroko rozumianego partnerstwa dla rozwoju konkretnego zawodu, a co za tym idzie rynku pracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zgłoszeńmówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu pod numerem telefonu: 56 611 89 30 lub mailowo: kontakt@torun.direct. Dokonując zgłoszenia, należy podać zainteresowanie konkretnym zawodem.

Najczęściej czytane aktualności

 • 5. sesja Rady Miasta Torunia
  Miasto
  18 lipca 2024 r. o godz. 10.00 rozpocznie się 5. sesja Rady Miasta Torunia.
 • Kultura, Miasto
  Zabytek wraz z terenem przyległym zostanie przekazany umową użyczenia Toruńskiej Agendzie Kulturalnej. W pierwszym etapie na miejscu powstanie ogrodzenie, a cały teren zostanie objęty dozorem monitoringu. Wykonane zostaną również najpotrzebniejsze prace porządkowe i konserwacyjne.
 • Toruńskie Gwiazdy 2024 - plakat
  Kultura, Miasto
  Podczas rozdania toruńskich nagród muzycznych z jubileuszowym koncertem wystąpi Sławek Uniatowski. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca 2024 r. o godz. 18:00 na scenie na Bulwarze Filadelfijskim.
 • Inwestycje, Miasto
  Prezydent Paweł Gulewski wręczył klucze rodzinom uprawnionym do wynajęcia lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Rolniczej 5-5A/7-7A w Toruniu. W budynku mieszczą się łącznie 72 mieszkania.
 • Szosa Lubicka do remontu
  Drogi, Miasto
  Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poszukuje wykonawcy, który wykona remont ulicy Szosy Lubickiej wraz z remontem przejścia podziemnego na wysokości ulicy Piskorskiej. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 26 lipca br. Remont obejmie Szosę Lubicką na odcinku od ulicy Dziewulskiego do Olsztyńskiej wraz z remontem przejścia podziemnego na wysokości...
 • Na zdjęciu: trwa remont łazienki
  Miasto
  Jak co roku wakacje są czasem, kiedy w szkołach przeprowadzane są remonty. W 2024 roku wykonane zostaną prace za łącznie 9,5 mln zł.
 • Jak co roku wakacje są czasem, kiedy w szkołach przeprowadzane są remonty. W 2024 roku wykonane zostaną prace za łącznie 9,5 mln zł.
 • Miejski Zarząd Dróg poinformował, że dzisiaj (16.07.2024 r.) przeprowadzone zostaną prace związane z udrożnieniem i oczyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej przy ul. Szosa Chełmińska.
 • - 16 lipca 2024 r. od godz. 13:00 w obszarach występowania prognozowanych silnych opadów deszczu z burzami, na mniejszych rzekach oraz w zlewniach zurbanizowanych na terenie miasta Toruń i powiatu toruńskiego mogą wystąpić gwałtowne wzrosty poziomu wody i podtopienia. Lokalnie w zlewniach kontrolowanych, w przypadku wystąpienia szczególnie...
 • Trwa konkurs „Wzorcowy zielony ogródek starówki”, w którym wyróżnione zostaną najciekawsze, najbardziej zielone i ukwiecone ogródki gastronomiczne znajdujące się na terenie zespołu staromiejskiego.
 • Spółka otworzyła swój punkt przy ul. Lelewela 9A. Firma z Wielkopolski, w przetargu organizowanym przez Miasto Toruń, zapłaciła za nieruchomość 2 700 000 zł.
 • Wtorek, 16 lipca 2024 r., zapowiada się burzowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla Torunia ostrzeżenie 2. stopnia.
 • 25 lipca 2024 roku (czwartek) odbędzie się V Międzynarodowy Wyścig Kolarski Kobiet Śladami Królewny Anny Wazówny. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w dniu wydarzenia od godziny 0:00 do 20:00.
 • - We wtorek 16 lipca od godz. 12:00 do godz. 19:00 prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 31°C do 33°C - informuje Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.