Przetarg na lokal przy ul. Konopnickiej 24 | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Przetarg na lokal przy ul. Konopnickiej 24

Miasto
Data publikacji: 09 lutego 2023
Autor: Paula Gałązka
Przetarg na lokal przy ul. Konopnickiej 24

Prezydent Miasta Torunia ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego przy ul. Marii Konopnickiej 24.

Lokal o powierzchni użytkowej 40,40 m2 składa się z dwóch pomieszczeń o powierzchni użytkowej 38,90 oraz przynależnego pomieszczenia wc o powierzchni 1,50 m2. Jest on położony w piwnicy budynku i posiada wejście schodami zewnętrznymi bezpośrednio z ulicy Konopnickiej. Lokal jest wyposażony w instalację elektryczną i wodno­kanalizacyjną. W lokalu brak jest ogrzewania. Wszystkie elementy wykończeniowe i instalacje wewnętrzne w lokalu są w stanie technicznym wymagającym wymiany lub remontu. Dotychczas lokal pełnił funkcje usługowe.

Więcej szczegółów o przetargu: >>> TUTAJ <<<

Mapa i rzut lokalu: >>>TUTAJ<<<

Zdjęcia lokalu: >>>TUTAJ<<<

Przetarg odbędzie się  7 marca 2023r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Torunia -  Wydział Gospodarki Nieruchomościami, przy ul. Grudziądzkiej 126 ”B”, w sali konferencyjnej nr 115, na pierwszym piętrze. 

 


Zobacz wydarzenia kopernikańskie

Twarz Mikołaja Kopernika i napis: 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika  


  

Najczęściej czytane aktualności

 • Na zdjęciu: ścieżka w powstającym parku kieszonkowym
  Eko, Miasto
  Wydział Środowiska i Ekologii ogłosił kolejny przetarg na wykonanie nowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla czterech nowych parków kieszonkowych w Toruniu.
 • Pracownicy Grupy Maflow pomagają Ukrainie
  Biznes, Miasto, Toruń dla Ukrainy
  Pomoc zostanie skierowana do Łucka - partnerskiego miasta Torunia.
 • Na zdjęciu: wnętrze kościoła pw. św. Józefa
  Miasto
  Wierni parafii św. Józefa na osiedlu Bielany zgromadzili się podczas uroczystej mszy odpustowej.
 • Na zdjęciu: fasada szkoły podstawowej nr 28, zielona z kolorowymi rysunkami
  Miasto
  Nauczyciele otrzymali wyrównanie wynagrodzeń, a podwyżki wynagrodzeń obejmą także pracowników niepedagogicznych miejskich szkół i przedszkoli w Toruniu.
 • Miasto
  21 marca obchodzimy światowy dzień solidarności z osobami z trisomią 21. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
 • Działki na Jarze sprzedane
  Biznes, Miasto
  Dwie działki pod domy jednorodzinne na osiedlu JAR mają nowych właścicieli
 • Wierni parafii św. Józefa na osiedlu Bielany zgromadzili się podczas uroczystej mszy odpustowej.
 • Od kwietnia 2023 r. uzyskanie dofinansowania będzie możliwe w pełni online za pomocą nowego systemu iPFRON+ umożliwiającego uzyskiwanie wsparcia PFRON bez wychodzenia z domu.
 • W ramach obchodów Roku Mikołaja Kopernika w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się trzecia edycja konkursu ortograficznego "Dyktando Toruńskie". Uczniowie szkół podstawowych zawalczyli o Złote, Srebrne i Brązowe Pióro Prezydenta Miasta Torunia.
 • Wiosną jeszcze bardziej zachęcamy do skorzystania z kulturalnej oferty Torunia. W marcu warto zajrzeć chociażby do Centrum Sztuki Współczesnej! Toruńskie CSW Znaki Czasu są w formie i doceniają to krytycy. Instytucja znalazła się na drugim miejscu w kategorii Galerii Samorządowych tegorocznego rankingu galerii opublikowanego przez tygodnik...
 • Grunty znajdują się przy ul. Łódzkiej 148, Włocławskiej 103 oraz Podgórskiej 36–40 i Dwernickiego 3-7.
 • Przedsiębiorców prowadzących działalność w Toruniu lub okolicach zapraszamy do przystąpienia do tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia 2023 roku.
 • Wraz z początkiem wiosny MZK Toruń ogłosiło czasową obniżkę cen na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK.
 • Brzegiem Wisły przy Forcie X i ruinach zamku Dybów powiedzie w sobotę 25 marca 2023 r. piesza wycieczka z cyklu "Wędrówki rodzinne z PTTK".