Prezydent Torunia o kampanii wyborczej | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi - niebieski i żółty, poziomy pas.

Flaga Unii Europejskiej. Żółte gwiazdki ułożone w okrąg na niebieskim tle. Pod flagą napis Unia Europejska.

Prezydent Torunia o kampanii wyborczej

Miasto
Data publikacji: 06 października 2023

Stanowisko Prezydenta Miasta Torunia w sprawie udziału w kampanii wyborczej do parlamentu RP.

W nawiązaniu do publikacji medialnych o moim rzekomym udziale w kampanii wyborczej informuję, iż wypowiedzi  o panu Adrianie Mólu, kandydacie do parlamentu z Okręgu Toruńskiego, udzieliłem jako pracodawca na jego prośbę i była to wyłącznie ocena jego dotychczasowej współpracy ze mną, w tym na stanowisku zastępcy prezydenta Torunia jako osoby zarządzającej i nadzorującej powierzone mu działy pracy urzędu.

Jak wielokrotnie podkreślałem, w służbie na rzecz miasta zachowuję polityczną bezstronność, czego dowodem są kolejne zawierane przeze mnie porozumienia programowe z przedstawicielami praktycznie wszystkich stron sceny politycznej Torunia. Z życzliwością i otwartością podchodzę do każdego współpracownika, któremu leży na sercu dobro Torunia, kto dobrze zna nasze toruńskie sprawy i potrafi skutecznie reprezentować interesy naszego miasta.

Prezydent Miasta Torunia

Michał Zaleski

/-/

Najczęściej czytane aktualności

  • Poznaliśmy pierwsze nazwiska zaproszonych artystów!
  • 11 czerwca 2024 r. prezydent Paweł Gulewski spotkał się z Radami Okręgów Staromiejskie i Bydgoskie.
  • Prezydent Torunia wydłużył termin zgłaszania kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Torunia na lata 2024-2029.
  • W dniach 15-17 czerwca 2024 r. przypada 100 – lecie maratonu w Polsce. To właśnie w Grodzie Kopernika 15 czerwca 1924 r. miała miejsce meta pierwszego, najdłuższego biegu maratońskiego w Polsce.
  • Do 30 czerwca 2024 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń.
  • Budowa nowej linii tramwajowej do pętli przy ul. Heweliusza nagrodzona Medalem Europejskim!
  • Drużyna chłopców U12 Społecznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Stowarzyszenia "Edukacja" w Toruniu odniosła wielki sukces w XXIV edycji Pucharu Tymbarka. Zespół zajął 4. miejsce w całej Polsce, w swojej kategorii wiekowej.   - To ogromne osiągnięcie dla naszej szkoły i miasta Torunia. Nasza drużyna wykazała się nie tylko doskonałymi...
  • We wrześniu 2024 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędą się warsztaty profilaktyczne w ramach miejskiego programu profilaktyki uzależnień.