Platforma korepetycji dla Ukraińców | www.torun.pl

Serduszko w kolorze ukraińskiej flagi

Platforma korepetycji dla Ukraińców

Toruń dla Ukrainy
Data publikacji: 24 czerwca 2022
Autor: Małgorzata Litwin
Plakat - wakacyjne korepetycje dla Ukraińców

Chcesz udzielać woluntarystycznie korepetycji osobom z Ukrainy? Umożliwia to bezpłatna platforma edukacyjna on-line Tutors.live

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców to inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania podczas letnich miesięcy z bezpłatnych korepetycji on-line, między innymi nauki języka polskiego. Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live dla osób chcących udzielać korepetycji pro bono. W ramach platformy możliwe jest udzielanie korepetycji indywidualnych oraz grupowych - z języka polskiego lub innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy.
 
Osoby potrzebujące wsparcia w nauce będa mogły korzystać z korepetycji bezpłatnie. Wystarczy, że się zarejestrują i zapiszą się na darmową lekcję w wybranym terminie.
 
Zapraszamy wszystkie osoby chcące udzielać korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do zamieszczania ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie organizatora akcji - przejdź do serwisu Tutors.live

Ukraińska wersja serwisu Tutors.live jest aktualnie w przygotowaniu. W międzyczasie, w celu przetłumaczenia platformy na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Swoje święto obchodziło 12 sierpnia 2022 r. toruńskie Kolegium Jagiellońskie. Podczas uroczystości uczelni nadano status akademii.
 • Na zdjęciu Oficer Wojska Polskiego salutuje sztandarowi Garnizonu Toruń.
  Kultura, Miasto
  15 sierpnia, jak co roku, obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Toruńskie uroczystości tradycyjnie rozpoczną się od mszy świętej w kościele garnizonowym św. Katarzyny.
 • Grafika wydarzenia
  Miasto, Sport
  Miasto Toruń i Stowarzyszenie GoSport! zapraszają na drugą edycję wydarzenia „Dzień Sportu 2022”. Podczas imprezy na toruńskich Stawkach możecie liczyć na treningi, sportowe animacje i konkursy z najlepszymi toruńskimi sportowcami.
 • Na zdjęciu: widok z drona na budowę linii tramwajowej
  Miasto, MZK
  Dłużej niż pierwotnie planowano zamknięty będzie odcinek Szosy Chełmińskiej od ul. Grudziądzkiej do pl. NOT. Przejazd nie będzie możliwy do 21 sierpnia 2022 r.
 • Na zdjęciu: trzy jachty z białymi żaglami na Wiśle
  Miasto, Sport
  14 sierpnia 2022 r. odbędzie się 57. edycja Długodystansowych Regat na Wiśle. Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wisły.
 • Grafika z Areną Toruń
  Miasto, Sport
  Szlakiem toruńskiego sportu ruszą uczestnicy rekreacyjnego rajdu organizowanego przez Urząd Miasta oraz Stowarzyszenie GoSport! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia 2022 r.
 • W poniedziałek 15 sierpnia 2022 r. w związku z przypadającym świętem, ruch tramwajowy i autobusowy będzie ograniczony.
 • Anooki to zabawni bohaterowie instalacji, które będzie można zobaczyć na placu Rapackiego podczas 13. Bella Skyway Festival, który odbędzie się w Toruniu w dniach 16-20 sierpnia 2022 r.
 • Przy budynku Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Torunia powstały trzy rabaty z nowymi nasadzeniami.
 • W związku z szybszym niż planowano zakończeniem prac montażowych przy 13. Bella Skyway Festival w rejonie Placu Rapackiego, Fontanna Cosmopolis została ponownie uruchomiona. Wszyscy spragnieni ochłody będą mogli korzystać z fontanny przez najbliższe upalne dni do godziny 18:00. Później, w godzinach wieczornych, w związku z organizacją festiwalu...
 • W okresie pomiędzy 15 a 17 sierpnia 2022 r. zmieniają się terminy odbioru odpadów.
 • Niemieccy dziennikarze portalu o kulinariach „Kulinariker” ponownie piszą o Toruniu! Tym razem zachęcają do odwiedzenia naszej starówki i jej smakowitych zaułków.
 • Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu ogłasza przetarg ustny na wynajem lokali użytkowych i miejsc parkingowych.
 • Kładka znajdująca się nad Trasą Prezydenta Raczkiewicza zazieleniła się – wykonane zostały nasadzenia zarówno na samym obiekcie, jak i na terenie przyległym.