www.torun.pl

Zgłoś uwagi do rozkładu jazdy

Miasto, MZK
Data publikacji: 05 lutego 2019
Autor: Sylwia Derengowska

Gmina Miasta Toruń planuje wprowadzić korekty w rozkładzie jazdy autobusów linii nr 25. Obecnie czeka na opinie mieszkańców.

Planowane wprowadzenie korekt związane jest z uwagami pasażerów korzystających z przejazdów autobusami linii nr 25, a w szczególności pracujących w zakładach pracy zlokalizowanych wzdłuż Trasy Prezydenta Raczkiewicza oraz w rejonie ul. Skłodowskiej-Curie. By jak najlepiej dostosować je do potrzeb torunian, Gmina Miasta Toruń czeka na ich opinie.

Przy opracowaniu nowego rozkładu jazdy uwzględnione zostały potrzeby dojazdu, szczególnie na godz. 6:00, 7:00 i 8:30 oraz powrotów po godz. 14:00, 15:00 i 15:30.

Poniżej prezentujemy propozycje odjazdów autobusów linii nr 25 z pętli Uniwersytet i Kolankowskiego oraz z przystanku Przychodnia w obu kierunkach.

Odjazdy z pętli ul. Kolankowskiego

Odjazdy z pętli Uniwersytet

Odjazdy z przystanku Przychodnia (kierunek: Kolankowskiego)

Prosimy o wyrażenie opinii (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych) w sprawie zaproponowanych zmian e-mailowo na adres: rozklad@um.torun.pl do 14 lutego 2019 r.

Najczęściej czytane aktualności

 • Miasto
  Piękna pogoda, a do tego Szekspir na ulicach, porywające, pełne pasji Dni Tanga, YouTube na deskach Teatru im. Wilama Horzycy, historia toruńskiego sportu poznawana na rowerze - tych i wielu innych atrakcji nie można przeoczyć w ten weekend w Toruniu.
 • Miasto
  Toruńską starówkę w charakterystycznym stylu gry Minecraft przygotowali fani tej komputerowej zabawy, jednej z najpopularniejszych gier na świecie.
 • Miasto, Sport
  W sobotę 20 lipca 2019 r. na toruńskiej Motoarenie odbędą się kolejne, wyjątkowe zawody żużlowe - European 125cc Youth Track Racing Cup.
 • Miasto
  Prezydent Torunia Michał Zaleski docenił pracę trzydziestu sześciu urzędników. 18 lipca 2019 r. wręczył im awanse stanowiskowe.
 • Miasto
  19 lipca 2019 roku stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia oficjalnie rozpoczęli obóz w Toruniu. Tysiąc osób spędzi w grodzie Kopernika 10 dni. Przygotowano dla nich szereg atrakcji.
 • Drogi, Miasto
  Ostatni dzień lipca będzie zarazem pierwszym dniem, kiedy torunianie będą mogli wsiąść na rowery miejskie. Na toruńskich ulicach pojawiły się już stacje, z których będzie można wypożyczać rowery. Od kilku tygodni działa strona www.torvelo.pl, gdzie można się zalogować i zapoznać z regulaminem wypożyczania jednośladów.
 • Prace budowlane na Wałach gen. Sikorskiego nabierają tempa. Na budowę zwożone są płyty podtorowe. Ich układanie rozpocznie się w przyszłym tygodniu.
 • 19 lipca 2019 r. zostały wypłacone pierwsze świadczenia 500+ i 300+ dla osób, które złożyły wnioski 1 lipca 2019 roku.
 • 27 lipca 2019 roku, o godz. 9:00 odbędzie XVIII toruński Top-Cross Maraton. Jest to jeden z nielicznych maratonów, podczas którego nie ma limitu czasu a każdy uczestnik jest klasyfikowany według przebiegniętego dystansu.
 • Rozpoczęła się 16. edycja festiwalu Song of Songs. Koncerty odbywają się w dniach 19-20 lipca 2019 r. na scenie plenerowej przy CKK Jordanki.
 • Na węźle przesiadkowym w al. św. Jana Pawła II powstanie pierwszy w Toruniu „zielony przystanek”. Takie rozwiązanie nie tylko uprzyjemni oczekiwanie pasażerom i da im jeszcze większą ochronę przed słońcem, ale także wpłynie na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego.
 • Przy przebudowie okolic pl. Rapackiego budowlańcy trafiają na wiele ciekawych reliktów archeologicznych. Zdarza się, że odkrycia zaskakują nawet archeologów. Prace prowadzone są pod nadzorem archeologów z Muzeum Okręgowego w Toruniu. Obecnie prace  toczą się na Wałach gen. Sikorskiego oraz ul. Chopina.  Niemal od pierwszego dnia robót pod ziemią...
 • Rada Miasta Torunia na najbliższej sesji zajmie się regulaminem określającym wysokość oraz warunki przyznawania niektórych składników wynagrodzenia dla nauczycieli toruńskich placówek oświatowych.
 • W naborze uzupełniającym do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych uczniowie mają do dyspozycji 885 miejsc, czyli o 118 miejsc więcej niż osób niezakwalifikowanych w I etapie rekrutacji.